bubula

Rozgrywany w niemieckim Oberammergau bieg na dystansie 42 km stylem klasycznym przyciąga zawsze liczną grupę naszych rodaków. W tym roku najlepszym Polakiem na mecie okazał się dr paweł Bubula, który na mecie zameldował się na 80 pozycji. Bieg jest także oficjalnymi Mistrzostwami Świata Lekarzy.

Ponizej miejsca Polaków na poszczególnych dystansach.

Bieg główny 42 km stylem klasycznym wygrali zawodnicy xc-ski.de A/N Skimarathonteam Franzsiska Muller i Thomas Bing.

Jak pobiegli nasi reprezentanci? Jak już wspomianaliśmy najlepiej z nich zaprezentował się dr Paweł Bubula z Wiśniowej, zawodnik naszego skipol.pl TEAMU. Paweł zajął miejsce 80 wśród mężczyzn (OPEN 83). W klasyfikacji lekarzy zajął 5 miejsce.