podmenu

Inne sporty

puchar

Biathlon: XIX Puchar Melafiru odbędzie się już w sobotę.

Po raz dziewiętnasty na stadionie w Czarnym Borze odbędą się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biathlonie letnim oraz rywalizacja o Puchar Melafiru w starszych kategoriach. Szczegóły w komunikacie!

Komentarzy: 0

2017-09-19 12:06

Czytaj więcej
piczura

Biathlon: Mistrzostwa Czech z udziałem Polaków

Po Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Dusznikach Zdroju przyszedł czas na Mistrzostwa Czech, które mają miejsce w Letohradzie. Polscy zawodnicy również biorą udział w tej imprezie. Najlepiej z Polskich reprezentantów poradziła sobie Magda Piczura, która zwyciężyła w rywalizacji juniorek. 

Komentarzy: 0

2017-09-09 21:38

Czytaj więcej
monika

Biathlon: Monika Hojnisz, brązowa medalistka MŚ w krótkiej przedsezonowej rozmowie.

Jest brązową medalistką Mistrzostw Świata z 2013 roku, multimedalistką z Mistrzostw Europy, Uniwersjady, Mistrzostw Świata Juniorów i Mistrzostw Polski. Jej osiągnięcia można by było wymieniać godzinami! Skromna i bardzo pracowita zawodniczka Kadry Narodowej i klubu AZS AWF Katowice. Monika Hojnisz w rozmowie ze Skipolem opowiada o przygotowaniach do sezonu. Zapraszam do lektury!

Komentarzy: 0

2017-09-07 15:15

Czytaj więcej
patric

Kącik trenerski: Trener włoskiej drużyny przed Igrzyskami Olimpijskimi zachowuje spokój.

Od Kiedy Włochy zdobyły pierwszy medal Igrzysk Olimpijskich od 1988 roku w miksie drużynowym w Sochi, stały się jedną z silniejszych drużyn na świecie. Trener reprezentacji Włoch Patric Oberegger opowiada o przygotowaniach przed sezonem zimowym.

Komentarzy: 0

2017-09-06 11:34

Czytaj więcej
lezak

Biathlon: Biegi na dochodzenie drugiego dnia. [WYNIKI]

Drugi dzień MP na nartorolkach to biegi na dochodzenie. Nastąpiły małe roszady w porównaniu do biegu sprinterskiego. Wśród kobiet zwyciężyła Monika Hojnisz, a wśród mężczyzn Mateusz Janik. 

Komentarzy: 0

2017-09-03 15:29

Czytaj więcej
grzegorz

Biathlon: MP na nartorolkach dla Magdaleny Gwizdoń i Grzegorza Guzika

Pierwszy dzień MP w biathlonie na nartorolkach dobiegł końca. Na Duszniki Arena odbyły się biegi sprinterskie przy sztucznym oświetleniu. Wśród seniorek zwyciężyła Magdalena Gwizdoń a wśród mężczyzn Grzegorz Guzik. 

 

Komentarzy: 1

2017-09-02 21:03

Czytaj więcej
biathlon

Rollspeed partnerem biathlonowych Mistrzostw Polski na nartorolkach

W pierwszy weekend września (01-03) na obiektach Duszniki Arena zostaną rozegrane letnie Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Partnerem mistrzostw została firma Rollspeed najstarszy i największy polski producent nartorolek.

Komentarzy: 0

2017-08-29 13:10

Czytaj więcej
lena

Biathlon: Lena Haecki inspiruje młodsze pokolenia do uprawiania biathlonu.

Z reguły to znani mistrzowie i gwiazdorzy na emeryturze to pierwsze postacie, które dzielą się wiedzą i promują dany sport. W tym przypadku jest inaczej. Młodziutka 22 letnia szwajcarska biathlonistka od zawsze inspirowała i pokazywała młodym adeptom biathlonu, na czym to wszystko polega.  Zapraszamy do lektury!

Komentarzy: 0

2017-08-28 06:28

Czytaj więcej
jpg

Dominik Windisch "Jestem pełen nadziei przed Pyeongchang"

Jest medalistą MŚ juniorów, zdobył brązowy medali Igrzsk Olimpijskich w sztafecie mieszanej, jego małe marzenie niedawno się spelniło, a przed Igrzyskami Olimpijskimi jest pełen nadziei. Tak prezentuje się sylwetka włoskiego biathlonisty  Dominika Windischa w skrócie. Poznajcie go lepiej. Zapraszamy!

Komentarzy: 2

2017-08-12 14:57

Czytaj więcej
MP

Zapowiedź Mistrzostw Polski w biathlonie.

Lato, jeden z najmniej lubianych okresów przed sezonem zimowym. Obfitujący w długie i ciężkie treningi okres jest jednym z ważniejszych przed startami zimowymi. Jednak, aby dobrze prezentować się w zimę trzeba nabrać trochę szybkości i powalczyć z zawodnikami ramię w ramię. Już 1 września biathloniści zmierzą się na Jamrozowej Polanie w ramach MP na nartorolkach.

Komentarzy: 0

2017-08-09 19:36

Czytaj więcej
filip

Biathlon: Bartłomiej Filip, czwarty zawodnik MŚJ w rozmowie ze Skipolem

Bartłomiej Filip, do medalu MŚJ stracił niespełna 3 sekundy, jest multimedalistą MP w biathlonie letnim i zimowym. Zawodnik dolnośląskiego klubu AZS AWF Wrocław w rozmowie ze skipolem. 

Komentarzy: 0

2017-07-28 06:21

Czytaj więcej
puchar ibu

Biathlon: Puchar IBU odbędzie się na Jamrozowej Polanie

Puchar IBU seniorów, Mistrzostwa Europy w biathlonie, a teraz czas na Puchar IBU juniorów. Zapraszamy w styczniu na rywalizację młodszych zawodników. 

Komentarzy: 0

2017-07-25 17:02

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p