podmenu

  • All

  • Biegi narciarskie PZN

  • Biegi narciarskie masowe/amatorskie

  • Kombinacja norweska

  • Nartorolki

Wszystkie zawody

2017-01-19 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (2) - JEDLICZE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-21 - NPRBN Bieg na Igrzyska (2) - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Eliminacje do Olimpiady Młodzieży 2017

2017-01-21 - Dolomitenlauf (Worldloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-01-21 - Kasperska 30-tka (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-01-21 - PŚ w Ulricehamn

10/15 CT, sztafety

2017-01-21 - Ski Tour - AUGUSTÓW [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup, sprinty narciarskie 1000m

2017-01-21 - PŚ w kombinacji w Chaux-Neuve (FRA)

21-22.01.2017

2017-01-21 - Do Upadłego - KRZYWA/BANICA [szczegóły w linku]

2017-01-21 - XXXIII Bieg Gąsieniców - KOŚCIELISKO/CHOTARZ [szczegóły w linku]

dystans główny 10km CL, pozostałe dystanse od 1500 metrów do 5 km

2017-01-25 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (3) - KUBALONKA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-25 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (3) - USTJANOWA k/USTRZYK DOLNYCH [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-25 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (3) - SUPRAŚL [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-27 - PŚ w kombinacji w Seefeld (AUT)

27-29.01.2017

2017-01-28 - NPRBN Bieg na Igrzyska (3) - WISŁA KUBALONKA [szczegóły wkrótce]

Eliminacje do Olimpiady Młodzieży 2017

2017-01-28 - Biela Stopa (Euroloppet) - SVK [szczegóły w linku]

Dystanse: 25 km / 45 km FT i 30 km CT

2017-01-28 - Karlovská 50 (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-01-28 - PŚ w Falun

sprint FT, 15/30 FT

2017-01-28 - Enervit Classic 10km - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

cykl 3 biegów 5-10-15km CT

2017-01-28 - XXVIII Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-01-28 - VIII Memoriał Emila Kowalczyka - LIPNICA WIELKA Przywarówka [szczegóły w linku]

dystans główny 5km stylem klasycznym

2017-01-29 - UNIWERSJADA - AŁMATY (KAZ) [szczegóły w linku]

Akademickie Mistrzostwa Świata

2017-01-29 - Marcialonga (Worldloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-01-29 - IV Bieg Popradzki - PIWNICZNA/OBIDZA [szczegóły w linku]

Biegi główne 21k CL mężczyźni i 14km CL kobiety

2017-01-29 - Narciarski Bieg Retro - WISŁA [szczegóły w linku]

2017-01-30 - Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 - PARK CITY (USA) [szczegóły wkrótce]

Program w linku

2017-01-31 - Liga Małopolska (4) Liga Azoty - OBIDOWA [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-31 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (3) - JELENIA GÓRA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-31 - MŚJ Park City (USA)

NH HS100 / 10 km

2017-02-02 - MŚJ Park City (USA)

Team HS 100 / 4x5 km

2017-02-03 - Mistrzostwa Polski UKS-ów - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły wkrótce]

2017-02-03 - Marcia Gran Paradiso (Euroloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Dystanse: 25/45 km FT oraz 25/45 km CT

2017-02-03 - PŚ w Pjongczang

sprint CT, skiathlon, team sprint

2017-02-03 - PŚ w Pjongczang

sprint CT, skiathlon, team sprint

2017-02-04 - Finlandia Hiihto (Worldloppet) - FIN [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-04 - IX Bieg Podhalański - NOWY TARG [szczegóły w linku]

Dystanse: 30km, 15km, 5km styl CT. Miejsce: Lotnisko-Nowy targ

2017-02-04 - Orlický maraton (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-02-04 - XII Bieg Sasinów - WZGÓRZA DYLEWSKIE [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-02-04 - PŚ w ombinacji PyeongChang (KOR)

4-5.02.2017

2017-02-04 - MŚJ Park City (USA)

NH HS 100 / 5 km

2017-02-04 - X Puchar Magurki - MAGURKA WILKOWICKA [szczegóły w linku]

Dystans główny 10km Mężczyzn i 7,5km Kobiet oraz biegi dla dzieci, styl klasyczny

2017-02-05 - Koenig Ludwig Lauf (Worldloppet) - GER [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-05 - 42. Bieg o Istebniański Bruclik - KUBALONKA [szczegóły w linku]

Bieg główny na dystansie 15km CL, biegi towarzyszące od 500m do 10km

2017-02-05 - Beskidzko-Gorczański Bieg Narciarski - ZALESIE k/Limanowej [szczegóły w linku]

dystans 15km M i 10km K, klasykiem

2017-02-05 - XXIX Bieg Hetmański - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Zawody stylem dowolnym - 25km dla mężczyzn, 10km dla kobiet

2017-02-08 - Liga Małopolska (5) Liga Azoty - ZALESIE k/LIMANOWEJ [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-08 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (4) - KUBALONKA [szczegóły wkrótce]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-08 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (4) - SIEDLCE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-09 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (4) - SZKLARSKA PORĘBA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-10 - PŚ w kombinacji w Sapporo (JPN)

10-11.02.2017

2017-02-11 - XXX Bieszczadzki Bieg Lotników - USTJANOWA [szczegóły w linku]

2017-02-11 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców cz.I - WISŁA KUBALONKA/JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

sprinty F oraz biegi krótkie CL (5 i 10km)

2017-02-11 - EYOF 2017 - ERZURUM (TUR) [szczegóły w linku]

Europejski Festiwal Młodzieży w sportach zimowych

2017-02-11 - Engelbrektsloppet (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Dystanse: Kristinaloppet 30km C (ladies) oraz 60km / 30km C

2017-02-11 - Int. Tiroler Koasalauf (Euroloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Data: 11.02.2017 - 12.02.2017 Miejsce: Kitzbuheler Alpen Route: 50 km / 28 km CT 50 km / 28 km FT

2017-02-12 - La Transjurasienne (Worldloppet) - FRA [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-12 - XXXVI Bieg Gwarków - Andrzejówka [szczegóły w linku]

2017-02-15 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (5) - ISTEBNA ZAOLZIE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-15 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (4) - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-17 - Liga Małopolska (6) - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Wojewódzkie IMS i Gimnazjada

2017-02-18 - NPRBN Bieg na Igrzyska (4) - DUSZNIKI ZDRÓJ [szczegóły wkrótce]

2017-02-18 - Slavic Cup (FIS) - ZAKOPANE [szczegóły wkrótce]

zawody FIS

2017-02-18 - Gatineu Loppet (Worldloppet) - CAN [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-18 - Gsieser Tal Lauf (Euroloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Data: 18.02.2017 - 19.02.2017: Miejsce: Gsieser Tal - South Tyrol - Italy: Dystanse: 42 km / 30 km oraz CT 42 km / 30 km FT

2017-02-18 - 7 Mila (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Data: 18.02.2017 - 19.02.2017 ; Dystanse: 74 km / 40 km / 24 km CT

2017-02-18 - PŚ w Otepaeae

sprint FT, 10/15 CT

2017-02-18 - Enervit Classic 15km - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

cykl 3 biegów 5-10-15km CT

2017-02-18 - IV Piski Bieg o Puchar Jabłoni - JABŁOŃ [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-02-18 - DRAPA (III) [szczegóły w linku]

2017-02-19 - Jizerska Padesatka (Worldloppet) - CZE [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-19 - DRAPA (IV) [szczegóły w linku]

2017-02-20 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Małopolska 2017 - ZAKOPANE [szczegóły wkrótce]

2017-02-21 - Mistrzostwa Świata Seniorów - LAHTI (FIN) [szczegóły w linku]

2017-02-23 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (5) - SZKLARSKA PORĘBA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-24 - Slavic Cup (FIS) - JABLONEC NAD NISOU (CZE) [szczegóły w linku]

zawody FIS, Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich

2017-02-24 - MŚ w Lahti (FIN)

Gundersen NH HS100 / 10 km

2017-02-25 - Rodzinna 10-tka/Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

10 km stylem klasycznym

2017-02-25 - American Birkebeiner (Worldloppet) - USA [szczegóły w linku]

Bieg Główny na dystansie 55 km stylem klasycznym

2017-02-25 - Int. Gommerlauf (Euroloppet) - SUI

Data: 25.02.2017 - 26.02.2017; Miejsce: Goms; Dystanse: 21 km CT oraz 42 km / 21 km FT

2017-02-25 - Sumavsky Skimarathon (Euroloppet) - CZE [szczegóły w linku]

Data: 25.02.2017 - 26.02.2017; Mijesce: Kvilda; Dystanse: 46 km / 23 km FT oraz 45 km / 23 km CT

2017-02-25 - JeLyMan (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-02-25 - IV Red Bull Bieg Zbójników [szczegóły wkrótce]

2017-02-26 - Tartu Maraton (Worldloppet) - EST [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-26 - 15CT/Bieg Piastów Mem. Stanisława Michonia - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

15 KM STYLEM KLASYCZNYM

2017-02-26 - MŚ w Lahti (FIN)

Team HS100 / 4x5 km

2017-02-27 - Nocna 10-tka/Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

10 km stylem klasycznym

2017-02-28 - Liga Małopolska (7) Liga Azoty - WIŚNIOWA [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-01 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (5) - SZELMENT [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-01 - MŚ w Lahti (FIN)

Gundersen LH HS130 / 10 km

2017-03-02 - Ogólnopolskie IMS i Gimnazjada - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

2017-03-03 - Mistrzostwa Świata Masters - KLOSTERS (SUI) [szczegóły w linku]

2017-03-03 - 9CT / Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

9 km stylem klasycznym

2017-03-03 - 30FT / Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Bieg na 30km stylem dowolnym

2017-03-03 - MŚ w Lahti (FIN)

Team sprint LH HS130 / 2x7,5 km

2017-03-04 - 50km/ Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Bieg Główny Biegu Piastów - 50 km stylem klasycznym

2017-03-04 - Demino Ski Marathon (Worldloppet) - RUS [szczegóły w linku]

50 km stylem dowolnym

2017-03-04 - Int. Ganghoferlauf (Euroloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Data: 04.03.2017 - 05.03.2017; Miejsce: Leutasch; Dystanse: 42 km / 20 km FT oraz 50 km / 25 km CT

2017-03-05 - Vasaloppet/Bieg Wazów (Worldloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Bieg główny 90km CL , biegi dodatkowe będą rozegrane w dniach 25 i 26 lutego (90km)

2017-03-05 - 25km / Bieg Piastów [szczegóły w linku]

25km stylem klasycznym

2017-03-05 - 12km / Bieg Piastów [szczegóły w linku]

12 km stylem klasycznym

2017-03-08 - Liga Małopolska - Termin rezerwowy [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich

2017-03-08 - PŚ w Drammen

sprint CT

2017-03-08 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (5) - USTJANOWA k/USTRZYK DOLNYCH [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-11 - NPRBN Bieg na Igrzyska FINAŁ - JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

Memoriał Jana Mądrego

2017-03-11 - Slavic Cup (FIS) - HARRACHOV (CZE) [szczegóły w linku]

zawody FIS, Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich

2017-03-11 - Int. Kammlauf (Euroloppet) - GER [szczegóły w linku]

Data: 11.03.2017 - 12.03.2017; Miejsce: Klingenthal/Mühlleithen; Dystanse: 26 km FT 26 km, 43 km CT

2017-03-11 - PŚ w Oslo-Holmenkollen

30/50 CT

2017-03-11 - PŚ w kombinacji w Oslo (NOR)

2017-03-12 - Engadin Ski Marathon (Worldloppet) - SUI [szczegóły w linku]

42 km stylem dowolnym

2017-03-15 - PŚ w kombinacji w Trondheim (NOR)

2017-03-16 - PŚ w Tjumenie [FINAŁ]

3/5 FT, sprint CT, 10/15 CT, 10/15 FT

2017-03-17 - Finał PŚ w kombinacji w Schonach (GER)

17-19.03.2017

2017-03-18 - Birkebeinerrennet (Worldloppet) - NOR [szczegóły w linku]

Bieg Główny na dystansie 54 km stylem klasycznym

2017-03-18 - Int. Skadi Loppet (Euroloppet) - GER [szczegóły w linku]

Data: 18.03.2017 - 19.03.2017; Miejsce: Bodenmais; Dystanse: 17 km / 32 km FT 24 km / 42 km CT

2017-03-22 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców cz.II - JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

15 i 30km CL, team sprint CL, sztafety 4 osobowe i team sprint mikst F

2017-03-23 - Liga Małopolska (8) FINAŁ - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, FINAŁ LIGI

2017-03-25 - Vuokatti Hiihto (Euroloppet) - FIN [szczegóły w linku]

Data: 25.03.2017 - 26.03.2017; Miejsce: Vuokatti; Dystanse: 60 km / 45 km + 30 km (FT+CT) oraz 120 km (60 km CT + 60 km FT)

2017-04-01 - Murmansk Russialoppet (Euroloppet) - RUS [szczegóły w linku]

Data: 01.04.2017 - 02.04.2017; Miejsce: Murmansk; Dystanse: 50 km FT / 25 km FT / 1 km FT oraz 50 km CT / 25 km CT

2017-04-08 - UgraXCski Russialoppet (Euroloppet) - RUS [szczegóły w linku]

Data: 08.04.2017 ; Miejsce: Khanty-Mansiysk, Ugra; Dystanse: 50 km / 25 km / 5 km FT

2017-04-29 - Fossavatnsgangan (Worldloppet) - ISL [szczegóły w linku]

50 km stylem klasycznym

2017-08-26 - Alliansloppet (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Data: 26.08.2017; Miejsce: Trollhättan; Dystanse: 16 km; 32 km; 48 km CT

Bieżące zawody

2017-01-19 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (2) - JEDLICZE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-21 - NPRBN Bieg na Igrzyska (2) - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Eliminacje do Olimpiady Młodzieży 2017

2017-01-21 - PŚ w Ulricehamn

10/15 CT, sztafety

2017-01-25 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (3) - KUBALONKA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-25 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (3) - USTJANOWA k/USTRZYK DOLNYCH [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-25 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (3) - SUPRAŚL [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-28 - NPRBN Bieg na Igrzyska (3) - WISŁA KUBALONKA [szczegóły wkrótce]

Eliminacje do Olimpiady Młodzieży 2017

2017-01-28 - PŚ w Falun

sprint FT, 15/30 FT

2017-01-29 - UNIWERSJADA - AŁMATY (KAZ) [szczegóły w linku]

Akademickie Mistrzostwa Świata

2017-01-30 - Mistrzostwa Świata Juniorów i U-23 - PARK CITY (USA) [szczegóły wkrótce]

Program w linku

2017-01-31 - Liga Małopolska (4) Liga Azoty - OBIDOWA [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-01-31 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (3) - JELENIA GÓRA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-03 - Mistrzostwa Polski UKS-ów - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły wkrótce]

2017-02-03 - PŚ w Pjongczang

sprint CT, skiathlon, team sprint

2017-02-03 - PŚ w Pjongczang

sprint CT, skiathlon, team sprint

2017-02-08 - Liga Małopolska (5) Liga Azoty - ZALESIE k/LIMANOWEJ [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-08 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (4) - KUBALONKA [szczegóły wkrótce]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-08 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (4) - SIEDLCE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-09 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (4) - SZKLARSKA PORĘBA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-11 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców cz.I - WISŁA KUBALONKA/JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

sprinty F oraz biegi krótkie CL (5 i 10km)

2017-02-11 - EYOF 2017 - ERZURUM (TUR) [szczegóły w linku]

Europejski Festiwal Młodzieży w sportach zimowych

2017-02-15 - Śląsko-Beskidzka Liga Azoty (5) - ISTEBNA ZAOLZIE [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-15 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (4) - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-17 - Liga Małopolska (6) - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Wojewódzkie IMS i Gimnazjada

2017-02-18 - NPRBN Bieg na Igrzyska (4) - DUSZNIKI ZDRÓJ [szczegóły wkrótce]

2017-02-18 - Slavic Cup (FIS) - ZAKOPANE [szczegóły wkrótce]

zawody FIS

2017-02-18 - PŚ w Otepaeae

sprint FT, 10/15 CT

2017-02-20 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Małopolska 2017 - ZAKOPANE [szczegóły wkrótce]

2017-02-21 - Mistrzostwa Świata Seniorów - LAHTI (FIN) [szczegóły w linku]

2017-02-23 - Karkonoska Liga Grupy Azoty (5) - SZKLARSKA PORĘBA [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-02-24 - Slavic Cup (FIS) - JABLONEC NAD NISOU (CZE) [szczegóły w linku]

zawody FIS, Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich

2017-02-28 - Liga Małopolska (7) Liga Azoty - WIŚNIOWA [szczegóły w linku]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-01 - Mazowiecko Północna Liga Regionalna Grupy Azoty (5) - SZELMENT [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-02 - Ogólnopolskie IMS i Gimnazjada - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

2017-03-08 - Liga Małopolska - Termin rezerwowy [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich

2017-03-08 - PŚ w Drammen

sprint CT

2017-03-08 - Podkarpacko Lubelska Liga Regionalna Grupy Azoty (5) - USTJANOWA k/USTRZYK DOLNYCH [szczegóły w linku]

Liga Regionalna Grupy Azoty

2017-03-11 - NPRBN Bieg na Igrzyska FINAŁ - JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

Memoriał Jana Mądrego

2017-03-11 - Slavic Cup (FIS) - HARRACHOV (CZE) [szczegóły w linku]

zawody FIS, Puchar Kontynentalny w biegach narciarskich

2017-03-11 - PŚ w Oslo-Holmenkollen

30/50 CT

2017-03-16 - PŚ w Tjumenie [FINAŁ]

3/5 FT, sprint CT, 10/15 CT, 10/15 FT

2017-03-22 - Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców cz.II - JAKUSZYCE [szczegóły wkrótce]

15 i 30km CL, team sprint CL, sztafety 4 osobowe i team sprint mikst F

2017-03-23 - Liga Małopolska (8) FINAŁ - BIAŁKA TATRZAŃSKA [szczegóły wkrótce]

VII Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, FINAŁ LIGI

Bieżące zawody

2017-01-21 - Dolomitenlauf (Worldloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-01-21 - Kasperska 30-tka (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-01-21 - Ski Tour - AUGUSTÓW [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup, sprinty narciarskie 1000m

2017-01-21 - Do Upadłego - KRZYWA/BANICA [szczegóły w linku]

2017-01-21 - XXXIII Bieg Gąsieniców - KOŚCIELISKO/CHOTARZ [szczegóły w linku]

dystans główny 10km CL, pozostałe dystanse od 1500 metrów do 5 km

2017-01-28 - Biela Stopa (Euroloppet) - SVK [szczegóły w linku]

Dystanse: 25 km / 45 km FT i 30 km CT

2017-01-28 - Karlovská 50 (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-01-28 - Enervit Classic 10km - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

cykl 3 biegów 5-10-15km CT

2017-01-28 - XXVIII Bieg Jaćwingów - GOŁDAP [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-01-28 - VIII Memoriał Emila Kowalczyka - LIPNICA WIELKA Przywarówka [szczegóły w linku]

dystans główny 5km stylem klasycznym

2017-01-29 - Marcialonga (Worldloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-01-29 - IV Bieg Popradzki - PIWNICZNA/OBIDZA [szczegóły w linku]

Biegi główne 21k CL mężczyźni i 14km CL kobiety

2017-01-29 - Narciarski Bieg Retro - WISŁA [szczegóły w linku]

2017-02-03 - Marcia Gran Paradiso (Euroloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Dystanse: 25/45 km FT oraz 25/45 km CT

2017-02-04 - Finlandia Hiihto (Worldloppet) - FIN [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-04 - IX Bieg Podhalański - NOWY TARG [szczegóły w linku]

Dystanse: 30km, 15km, 5km styl CT. Miejsce: Lotnisko-Nowy targ

2017-02-04 - Orlický maraton (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-02-04 - XII Bieg Sasinów - WZGÓRZA DYLEWSKIE [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-02-04 - X Puchar Magurki - MAGURKA WILKOWICKA [szczegóły w linku]

Dystans główny 10km Mężczyzn i 7,5km Kobiet oraz biegi dla dzieci, styl klasyczny

2017-02-05 - Koenig Ludwig Lauf (Worldloppet) - GER [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-05 - 42. Bieg o Istebniański Bruclik - KUBALONKA [szczegóły w linku]

Bieg główny na dystansie 15km CL, biegi towarzyszące od 500m do 10km

2017-02-05 - Beskidzko-Gorczański Bieg Narciarski - ZALESIE k/Limanowej [szczegóły w linku]

dystans 15km M i 10km K, klasykiem

2017-02-05 - XXIX Bieg Hetmański - TOMASZÓW LUBELSKI [szczegóły w linku]

Zawody stylem dowolnym - 25km dla mężczyzn, 10km dla kobiet

2017-02-11 - XXX Bieszczadzki Bieg Lotników - USTJANOWA [szczegóły w linku]

2017-02-11 - Engelbrektsloppet (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Dystanse: Kristinaloppet 30km C (ladies) oraz 60km / 30km C

2017-02-11 - Int. Tiroler Koasalauf (Euroloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Data: 11.02.2017 - 12.02.2017 Miejsce: Kitzbuheler Alpen Route: 50 km / 28 km CT 50 km / 28 km FT

2017-02-12 - La Transjurasienne (Worldloppet) - FRA [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-12 - XXXVI Bieg Gwarków - Andrzejówka [szczegóły w linku]

2017-02-18 - Gatineu Loppet (Worldloppet) - CAN [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-18 - Gsieser Tal Lauf (Euroloppet) - ITA [szczegóły w linku]

Data: 18.02.2017 - 19.02.2017: Miejsce: Gsieser Tal - South Tyrol - Italy: Dystanse: 42 km / 30 km oraz CT 42 km / 30 km FT

2017-02-18 - 7 Mila (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Data: 18.02.2017 - 19.02.2017 ; Dystanse: 74 km / 40 km / 24 km CT

2017-02-18 - Enervit Classic 15km - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

cykl 3 biegów 5-10-15km CT

2017-02-18 - IV Piski Bieg o Puchar Jabłoni - JABŁOŃ [szczegóły w linku]

Mazury Loppet Cup

2017-02-18 - DRAPA (III) [szczegóły w linku]

2017-02-19 - Jizerska Padesatka (Worldloppet) - CZE [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-19 - DRAPA (IV) [szczegóły w linku]

2017-02-25 - Rodzinna 10-tka/Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

10 km stylem klasycznym

2017-02-25 - American Birkebeiner (Worldloppet) - USA [szczegóły w linku]

Bieg Główny na dystansie 55 km stylem klasycznym

2017-02-25 - Int. Gommerlauf (Euroloppet) - SUI

Data: 25.02.2017 - 26.02.2017; Miejsce: Goms; Dystanse: 21 km CT oraz 42 km / 21 km FT

2017-02-25 - Sumavsky Skimarathon (Euroloppet) - CZE [szczegóły w linku]

Data: 25.02.2017 - 26.02.2017; Mijesce: Kvilda; Dystanse: 46 km / 23 km FT oraz 45 km / 23 km CT

2017-02-25 - JeLyMan (Ski Tour) - CZE [szczegóły w linku]

Cykl biegów narciarskich Ski Tour w Czechach

2017-02-25 - IV Red Bull Bieg Zbójników [szczegóły wkrótce]

2017-02-26 - Tartu Maraton (Worldloppet) - EST [szczegóły w linku]

Bieg narciarski zaliczany do cyklu Worldloppet

2017-02-26 - 15CT/Bieg Piastów Mem. Stanisława Michonia - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

15 KM STYLEM KLASYCZNYM

2017-02-27 - Nocna 10-tka/Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

10 km stylem klasycznym

2017-03-03 - Mistrzostwa Świata Masters - KLOSTERS (SUI) [szczegóły w linku]

2017-03-03 - 9CT / Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

9 km stylem klasycznym

2017-03-03 - 30FT / Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Bieg na 30km stylem dowolnym

2017-03-04 - 50km/ Bieg Piastów - JAKUSZYCE [szczegóły w linku]

Bieg Główny Biegu Piastów - 50 km stylem klasycznym

2017-03-04 - Demino Ski Marathon (Worldloppet) - RUS [szczegóły w linku]

50 km stylem dowolnym

2017-03-04 - Int. Ganghoferlauf (Euroloppet) - AUT [szczegóły w linku]

Data: 04.03.2017 - 05.03.2017; Miejsce: Leutasch; Dystanse: 42 km / 20 km FT oraz 50 km / 25 km CT

2017-03-05 - Vasaloppet/Bieg Wazów (Worldloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Bieg główny 90km CL , biegi dodatkowe będą rozegrane w dniach 25 i 26 lutego (90km)

2017-03-05 - 25km / Bieg Piastów [szczegóły w linku]

25km stylem klasycznym

2017-03-05 - 12km / Bieg Piastów [szczegóły w linku]

12 km stylem klasycznym

2017-03-11 - Int. Kammlauf (Euroloppet) - GER [szczegóły w linku]

Data: 11.03.2017 - 12.03.2017; Miejsce: Klingenthal/Mühlleithen; Dystanse: 26 km FT 26 km, 43 km CT

2017-03-12 - Engadin Ski Marathon (Worldloppet) - SUI [szczegóły w linku]

42 km stylem dowolnym

2017-03-18 - Birkebeinerrennet (Worldloppet) - NOR [szczegóły w linku]

Bieg Główny na dystansie 54 km stylem klasycznym

2017-03-18 - Int. Skadi Loppet (Euroloppet) - GER [szczegóły w linku]

Data: 18.03.2017 - 19.03.2017; Miejsce: Bodenmais; Dystanse: 17 km / 32 km FT 24 km / 42 km CT

2017-03-25 - Vuokatti Hiihto (Euroloppet) - FIN [szczegóły w linku]

Data: 25.03.2017 - 26.03.2017; Miejsce: Vuokatti; Dystanse: 60 km / 45 km + 30 km (FT+CT) oraz 120 km (60 km CT + 60 km FT)

2017-04-01 - Murmansk Russialoppet (Euroloppet) - RUS [szczegóły w linku]

Data: 01.04.2017 - 02.04.2017; Miejsce: Murmansk; Dystanse: 50 km FT / 25 km FT / 1 km FT oraz 50 km CT / 25 km CT

2017-04-08 - UgraXCski Russialoppet (Euroloppet) - RUS [szczegóły w linku]

Data: 08.04.2017 ; Miejsce: Khanty-Mansiysk, Ugra; Dystanse: 50 km / 25 km / 5 km FT

2017-04-29 - Fossavatnsgangan (Worldloppet) - ISL [szczegóły w linku]

50 km stylem klasycznym

Bieżące zawody

2017-01-21 - PŚ w kombinacji w Chaux-Neuve (FRA)

21-22.01.2017

2017-01-27 - PŚ w kombinacji w Seefeld (AUT)

27-29.01.2017

2017-01-31 - MŚJ Park City (USA)

NH HS100 / 10 km

2017-02-02 - MŚJ Park City (USA)

Team HS 100 / 4x5 km

2017-02-04 - PŚ w ombinacji PyeongChang (KOR)

4-5.02.2017

2017-02-04 - MŚJ Park City (USA)

NH HS 100 / 5 km

2017-02-10 - PŚ w kombinacji w Sapporo (JPN)

10-11.02.2017

2017-02-24 - MŚ w Lahti (FIN)

Gundersen NH HS100 / 10 km

2017-02-26 - MŚ w Lahti (FIN)

Team HS100 / 4x5 km

2017-03-01 - MŚ w Lahti (FIN)

Gundersen LH HS130 / 10 km

2017-03-03 - MŚ w Lahti (FIN)

Team sprint LH HS130 / 2x7,5 km

2017-03-11 - PŚ w kombinacji w Oslo (NOR)

2017-03-15 - PŚ w kombinacji w Trondheim (NOR)

2017-03-17 - Finał PŚ w kombinacji w Schonach (GER)

17-19.03.2017

Bieżące zawody

2017-08-26 - Alliansloppet (Euroloppet) - SWE [szczegóły w linku]

Data: 26.08.2017; Miejsce: Trollhättan; Dystanse: 16 km; 32 km; 48 km CT

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p