Sylwia Molitor UMKS Marklowice i Tomasz Jurczak(FOTO) MUKN Pod Stróżą Miszkowice Gimnazjum Lubawka najszybciej pokonali dystans 5km stylem dowolnym ze startu wspólnego zawodach rozgrywanych w ramach Mistrzostw Karkonoszy - XI Memoriału Jana Mądrego w biegach narciarskich.Sylwia o 2sek pokonała drugą Annę Kalina MUKN Pod Stróżą.Trzecia Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka do zwyciężczyni straciła niespełna 15sek.Na 4 miejscu uplasowała się Joanna Rysula UKS Regle Kościelisko, 5 była Katarzyna Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski, a na 6 miejscu sklasyfikowana została Karolina Trzaska MUKN Pod Stróżą.W grupie juniorów C kolejny dublet zanotowali zawodnicy MUKN Pod Stróżą Miszkowice. Za Tomaszem Jurczakiem z 27sek startą uplasował się Norbert Maciulewicz.Trzecie miejsce wywalczył Mateusz Mitko reprezentujący UMKS Marklowice, strata +30sek.Na 4 miejscu uplasował się zawodnik UKS Regle Mateusz Chowaniak, 5 był Mateusz Hałasa MULKS Tomaszów Lubelski, a 6 Grzegorz Welusz LKS Klimczok Bystra/SMS Szczyrk.Wyniki wkrótce