Jak oceniasz podejście skipola do wyników Polaków w biegach narciarskich?

Biegi narciarskie - Polska

Kowalczyk Wierietelny Mistrzostwa Polski PZN

Aleksander Wierietelny odchodzi. Co dalej z żeńską kadrą?

W sztabie szkoleniowym polskich biegaczek narciarskich doszło do dużych zmian. Aleksander Wierietielny zrezygnował z funkcji trenera. Justyna Kowalczyk będzie za to pełnić tylko część dotychczasowych obowiązków.Tylko, czy to potwierdzona informacja?
Komentarzy: 6

2020-03-26 11:43

17marca w wyniku choroby nowotworowej zmarł wieloletni trener klubu MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra Jan Framiński.

2020-03-21 13:05

Niezwykle udany sezon ma za sobą Izabela Marcisz. Zaledwie 19-letnia biegaczka zdobyła pierwsze w swoim życiu punkty Pucharu Świata oraz zdobyła trzy medale na Mistrzostwach Świata Juniorów. Jak przyznała na antenie programu "Dzień dobry TVN", tych sukcesów mogłoby nie być, bowiem w wieku 14 lat spakowała wszystkie swoje sportowe trofea do kartonu i poinformowała rodziców, że kończy z biegami narciarskimi.

2020-03-17 15:45

PILNE! Oficjalne stanowisko Polskiego Związku Narciarskiego dotyczące odwołania zawodów Pucharu Grupy Azoty w Zakopanem. Treść poniżej. Oraz oficjalne stanowisko Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w tej samej sprawie.

Komentarzy: 1

2020-03-10 16:00

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dalej IMS) w tym sezonie odbędą się w dniach 13-16 marca na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

UWAGA ZMIANA! Program zawodów: sobota 14.03 - SZTAFETY

niedziela i poniedziałek (15,16.03) biegi indywidualne w ramach Pucharu Grupy Azoty. Sczegóły poniżej w oficjalnym komunikacie organizatora.