podmenu

Rankingi: KOMBINACJA NORWESKA

PZN

Kombinatorzy z punktami PZN, ilu dwuboistów mamy w Polsce? Niewielu [RANKING]

Polski Związek Narciarski opublkował rankingi kombinatorów, skoczków i skoczkiń za miniony sezon. Na czele u dwuboistów oczywiście kadrowicze, ale liczba zawodników ogółem startujących w zawodach na pewno nie napawa optymizmem.

Komentarzy: 0

2017-04-26 21:59

Czytaj więcej
AkitoWatabe

PŚ: Manninen, Vik oraz Elden na czele, Watabe dołącza do wszechstronnych

Dzisiaj prezentujemy państwu rankingi wszech czasów Pucharu Świata pod względem największej ilości zwycięstw w zawodach, skokach oraz biegach do kombinacji. Tutaj liderami kolejno są Hannu Manninen, Bjarte Engen Vik oraz Baard Joergen Elden. Dodatkowo prezentujemy też ranking "najwszechstronniejszych", a więc zawodników, którzy chociaż raz wygrali zarówno konkurs skoków jak i bieg na przestrzeni całej swojej kariery. Tutaj liderem również jest Hannu Manninen a w zestawieniu debiutuje Akito Watabe.

 

Komentarzy: 2

2014-05-30 20:34

Czytaj więcej
Frenzel

Statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014: Frenzel króluje, Cieślar najlepszym z Polaków

Chociaż sezon 2013/14 skończył się już ponad dwa miesiące temu i wielu zawodników w mniejszym lub większym stopniu odpoczywa i regeneruje się przed kolejnym, dzisiaj przyszedł czas aby w liczbach przedstawić kto rządził i dzielił, a kto ma jeszcze sporo do nadgonienia oraz jak na tle świata wypadają Polacy. Wszystko w ujęciu rankingu wynikowego.

 

Komentarzy: 0

2014-05-19 00:33

Czytaj więcej
manninen

Ranking wszech czasów PŚ: Manninen nadal na czele, zmiana na podium

Fin Hannu Manninen pozostaje na czele Rankingu Wszechczasów Pucharu Świata po sezonie 2013/14. Pozycję wicelidera utrzymał Austriak Felix Gottwald, natomiast nastąpiła zmiana na najniższym stopniu podium. Długowieczny Mario Stecher, rodak Felixa, wyprzedził dotychczas trzeciego Niemca Ronny'ego Ackermanna. Sklasyfikowano 457. narciarzy.

 

Komentarzy: 1

2014-05-14 00:20

Czytaj więcej
AkitoWatabe

Japończycy (92%) najskuteczniejsi w kwalifikacjach, 12. miejsce i 68% Polaków na koniec sezonu

Japończycy zostali najskuteczniejszą drużyną kwalifikacji Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Rzutem na taśmę wyprzedzili oni Austriaków z którymi wspólnie liderowali przed ostatnimi zawodami. Trzecie miejsce zajęli Czesi. Polacy zostali sklasyfikowani na 12. lokacie.

 

Komentarzy: 0

2014-03-17 19:33

Czytaj więcej
Cieslar

POLranking: Cieślar przed Słowiokiem i Gąsienicą, awans Wantuloka, sklasyfikowano 24 dwuboistów

Pora na kolejną odsłonę POLrankingu, czyli rankingu wynikowego przy uwzględnieniu tylko polskich kombinatorów. Na czele zestawienia znajduje się Adam Cieślar, przed Pawłem Słowiokiem i Andrzejem Gąsienicą. Na ten moment sklasyfikowanych jest 24 zawodników.

 

Komentarzy: 0

2014-03-03 19:02

Czytaj więcej
EricFrenzel

Rankingowe i statystyczne podsumowanie po trzecim periodzie

Już jutro kombinatorzy wystąpią w Lahti podczas oficjalnych treningów, a tym samym rozpoczną rywalizację w czwartym i ostatnim periodzie sezonu 2013/14. Czas więc na rankingowe i statystyczne podsumowania po trzecim etapie sezonu, w którym mieliśmy m.in. MŚJ oraz ZIO.

 

Komentarzy: 0

2014-02-26 20:24

Czytaj więcej
Cieslar

Debiut nowego rankingu Polaków (POLranking) - prowadzi Cieślar przed Słowiokiem i Gąsienicą

Już dziś na skipolu debiutuje nowy Ranking Polaków w kombinacji norweskiej o roboczej nazwie POLRANKING. Opiera się on na rankingu wynikowym opracowanym przez Rafała Snocha i dzięki temu możemy jeszcze lepiej porównać osiągi wszystkich naszych zawodników.

 

Komentarzy: 0

2014-02-04 19:57

Czytaj więcej

Statystyczne podsumowanie po drugim periodzie

Było już rankingowe podsumowanie, a teraz rzutem na taśmę pora na statystyczne podsumowanie drugiego periodu w kombinacji norweskiej, bo już jutro startuje period trzeci. Oczywiście przy zawodnikach z mniejszą ilością startów może to nieco przekłamywać rzeczywistość.

 

Komentarzy: 0

2014-01-16 22:13

Czytaj więcej
EricFrenzel

Statystyczne podsumowanie pierwszego periodu

Już jutro kombinatorzy rozpoczną rywalizację w Czajkowskim, najwyższy więc czas przedstawić statystyczne podsumowanie pierwszego periodu rywalizacji dwuboistów wykonane przez Rafała Snocha. Nie jest niespodzianką, że najlepiej wypada tu Eric Frenzel. Warto pamiętać, że przy małej ilości startów rankingi nie są jeszcze dobrze ukształtowane.

 

Komentarzy: 4

2014-01-02 14:06

Czytaj więcej

Statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix

Pora na statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix w wykonaniu Rafała Snocha. Najlepszym zawodnikiem i skoczkiem został Akito Watabe, a najlepszym biegaczem Magnus Moan.

Komentarzy: 0

2013-10-12 13:21

Czytaj więcej

Klimko na plus, Michalczuk na minus - podsumowanie Rafała Snocha

Późno, bo późno, ale nadeszła pora na statystyczne podsumowanie minionego sezonu w kombinacji norweskiej, które tradycyjnie przygotował i opracował Rafał Snoch. Oczywiście głównie skupimy się na ocenie reprezentantów Polski, ale nie zabraknie także analiz dotyczących najlepszych zawodników na świecie.

Komentarzy: 2

2013-09-26 17:25

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p