podmenu

Rankingi: KOMBINACJA NORWESKA

PZN

Kombinatorzy z punktami PZN, ilu dwuboistów mamy w Polsce? Niewielu [RANKING]

Polski Związek Narciarski opublkował rankingi kombinatorów, skoczków i skoczkiń za miniony sezon. Na czele u dwuboistów oczywiście kadrowicze, ale liczba zawodników ogółem startujących w zawodach na pewno nie napawa optymizmem.

Komentarzy: 0

2017-04-26 21:59

Czytaj więcej
AkitoWatabe

PŚ: Manninen, Vik oraz Elden na czele, Watabe dołącza do wszechstronnych

Dzisiaj prezentujemy państwu rankingi wszech czasów Pucharu Świata pod względem największej ilości zwycięstw w zawodach, skokach oraz biegach do kombinacji. Tutaj liderami kolejno są Hannu Manninen, Bjarte Engen Vik oraz Baard Joergen Elden. Dodatkowo prezentujemy też ranking "najwszechstronniejszych", a więc zawodników, którzy chociaż raz wygrali zarówno konkurs skoków jak i bieg na przestrzeni całej swojej kariery. Tutaj liderem również jest Hannu Manninen a w zestawieniu debiutuje Akito Watabe.

 

Komentarzy: 2

2014-05-30 20:34

Czytaj więcej
Frenzel

Statystyczne podsumowanie sezonu 2013/2014: Frenzel króluje, Cieślar najlepszym z Polaków

Chociaż sezon 2013/14 skończył się już ponad dwa miesiące temu i wielu zawodników w mniejszym lub większym stopniu odpoczywa i regeneruje się przed kolejnym, dzisiaj przyszedł czas aby w liczbach przedstawić kto rządził i dzielił, a kto ma jeszcze sporo do nadgonienia oraz jak na tle świata wypadają Polacy. Wszystko w ujęciu rankingu wynikowego.

 

Komentarzy: 0

2014-05-19 00:33

Czytaj więcej
manninen

Ranking wszech czasów PŚ: Manninen nadal na czele, zmiana na podium

Fin Hannu Manninen pozostaje na czele Rankingu Wszechczasów Pucharu Świata po sezonie 2013/14. Pozycję wicelidera utrzymał Austriak Felix Gottwald, natomiast nastąpiła zmiana na najniższym stopniu podium. Długowieczny Mario Stecher, rodak Felixa, wyprzedził dotychczas trzeciego Niemca Ronny'ego Ackermanna. Sklasyfikowano 457. narciarzy.

 

Komentarzy: 1

2014-05-14 00:20

Czytaj więcej
Cieslar

POLranking: Cieślar przed Słowiokiem i Gąsienicą, awans Wantuloka, sklasyfikowano 24 dwuboistów

Pora na kolejną odsłonę POLrankingu, czyli rankingu wynikowego przy uwzględnieniu tylko polskich kombinatorów. Na czele zestawienia znajduje się Adam Cieślar, przed Pawłem Słowiokiem i Andrzejem Gąsienicą. Na ten moment sklasyfikowanych jest 24 zawodników.

 

Komentarzy: 0

2014-03-03 19:02

Czytaj więcej
EricFrenzel

Rankingowe i statystyczne podsumowanie po trzecim periodzie

Już jutro kombinatorzy wystąpią w Lahti podczas oficjalnych treningów, a tym samym rozpoczną rywalizację w czwartym i ostatnim periodzie sezonu 2013/14. Czas więc na rankingowe i statystyczne podsumowania po trzecim etapie sezonu, w którym mieliśmy m.in. MŚJ oraz ZIO.

 

Komentarzy: 0

2014-02-26 20:24

Czytaj więcej
Cieslar

Debiut nowego rankingu Polaków (POLranking) - prowadzi Cieślar przed Słowiokiem i Gąsienicą

Już dziś na skipolu debiutuje nowy Ranking Polaków w kombinacji norweskiej o roboczej nazwie POLRANKING. Opiera się on na rankingu wynikowym opracowanym przez Rafała Snocha i dzięki temu możemy jeszcze lepiej porównać osiągi wszystkich naszych zawodników.

 

Komentarzy: 0

2014-02-04 19:57

Czytaj więcej

Statystyczne podsumowanie po drugim periodzie

Było już rankingowe podsumowanie, a teraz rzutem na taśmę pora na statystyczne podsumowanie drugiego periodu w kombinacji norweskiej, bo już jutro startuje period trzeci. Oczywiście przy zawodnikach z mniejszą ilością startów może to nieco przekłamywać rzeczywistość.

 

Komentarzy: 0

2014-01-16 22:13

Czytaj więcej

Statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix

Pora na statystyczne podsumowanie Letniego Grand Prix w wykonaniu Rafała Snocha. Najlepszym zawodnikiem i skoczkiem został Akito Watabe, a najlepszym biegaczem Magnus Moan.

Komentarzy: 0

2013-10-12 13:21

Czytaj więcej

Klimko na plus, Michalczuk na minus - podsumowanie Rafała Snocha

Późno, bo późno, ale nadeszła pora na statystyczne podsumowanie minionego sezonu w kombinacji norweskiej, które tradycyjnie przygotował i opracował Rafał Snoch. Oczywiście głównie skupimy się na ocenie reprezentantów Polski, ale nie zabraknie także analiz dotyczących najlepszych zawodników na świecie.

Komentarzy: 2

2013-09-26 17:25

Czytaj więcej

Kombinacyjny ranking tras biegowych już gotowy!

Sezon ogórkowy w kombinacji norweskiej trwa w najlepsze i nie ma zbyt wielu ważnych informacji ze świata dwuboju zimowego. Wielu z nas latem ma także inne zajęcia, ale Rafał Snoch zdołał zakończyć ranking nad którym pracował od dłuższego czasu. Mowa o ciekawym zestawieniu tras biegowych na których rywalizują kombinatorzy.

Komentarzy: 2

2013-09-17 14:53

Czytaj więcej

Paweł Słowiok zwycięża w Rankingu Polaków

Paweł Słowiok zwyciężył w letnim Rankingu Polaków 2013. Jest to nasze szóste notowanie (trzecie letnie). Słowiok powtórzył swój wynik z 2011 kiedy też zwyciężył w naszym zestawieniu. Drugie miejsce zajął Szczepan Kupczak, a pierwszą trójkę uzupełnił Mateusz Wantulok.

Słowiok zgromadził 64 punkty i o pięć oczek wyprzedził Kupczaka. Wantulok ma na swoim koncie 26 punktów. Kolejne lokaty zajęli Kacper Kupczak (19 pkt), Wojciech Marusarz (14 pkt) i Jan Łowisz (13 pkt). Sklasyfikowano 14 zawodników.

PEŁNY RANKING POLAKÓW (LATO 2013)

Konrad Rakowski

Komentarzy: 0

2013-09-16 14:38

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p