podmenu

Blogerzy

Lista blogów

Arctic Circle Race - część II relacji Andrzeja GuzińskiegoArctic Circle Race – ekstremalny bieg narciarski na dalekiej Grenlandii - relacja Andrzeja Guzińskiego cz.IAndrzej Guziński: Arctic Alta Skimaraton, wymagający bieg na dalekiej północyEngadin Ski Maraton po raz szósty i szósty tytuł Worldloppet Master Skier [BLOG]Pełna sala gości na premierze książki Andrzeja Guzińskiego 20 kroków po śniegu20 kroków po śniegu Andrzeja Guzińskiego, książka, która powinien przeczytać każdyMaraton Narciarski Gatineau Loppet – jak zwykle wymagający - pisze Andrzej Guziński [BLOG]Koenig Ludwig Lauf – maraton narciarski z niespotykanym przebiegiem [BLOG]Dolomitenlauf - maraton ukończony w wyjątkowy dzień w szczególnej intencji [BLOG]La Sgambeda - maraton narciarski przyjazny dla uczestników. Andrzej Guziński po starcie [BLOG]Livigno - doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego dla każdego - pisze Andrzej Guziński [BLOG]Fosavatn Ski Maraton- sposób na przedłużenie sezonu startowego oraz mój osobisty memoriał Radka Szwade – relacja Andrzeja Guzińskiego z „islandzkiego” startu w wyjątkowej pogodzieFredagsBirken, czyli 54 km biegu w 20-sto stopniowym mrozie z 3,5kg plecakiem na plecachKortvasan, bieg na piąty Dyplom Worldloppet Master – relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]La Transjurassienne 25FT – dobry bieg w trudnych warunkach. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Marcialonga 2018 - klimat który wciąga. Relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Mistrzostwa Świata Masters 2018 Minneapolis, ściganie z profesjonalistami. Andrzej Guziński [BLOG]Vasaloppet China, szybka decyzja, szybki bieg – relacja Andrzej GuzińskiegoAndrzej Guziński ponownie na Vasaloppet China [WYNIKI POLAKÓW + RELACJA]Svalbard Skimarathon, bieg narciarski, który warto zaliczyć. Relacja Andrzeja Guzińskiego ze SpitsbergenuJizerska 50, niepewność, radość, krew i ból, z 4 tytułem Worldloppet Master w tle; pisze Andrzej Guziński [BLOG]Mój piąty Engadin Skimarathon, relacja Andrzeja Guzińskiego [BLOG]Krótki wyjazd, krótki bieg – relacja Andrzej Guzińskiego z Maratonu narciarskiego Koenig Ludwig LaufI jak tu nie lubić włoskich klimatów, pisze Andrzej Guziński o trasach Marcialongi i nie tylkoMerino Muster – mój bieg do celu. Relacja Andrzeja Guzińskiego z Nowej ZelandiiAndrzej Guziński (skipol.pl TEAM) z Snow Farm w Nowej ZelandiiFossavatn Ski Marathon – nieprzewidywalny wiatr i nieprzewidywalny śnieg - relacja Andrzeja Guzińskiego z IslandiiBirkebeinerrennet 2016. Bieg na zaliczenie [relacja Andrzeja Guzińskiego]Prawdziwa zima i prawdziwy śnieg w Lahti: relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu Finlandia Hihto (Worldloppet)Moja trzecia Marcialonga, relacja Andrzeja Guzińskiego z biegu narciarskiego Marcialonga we WłoszechVasaloppet China: wyprawa Andrzeja Guzińskiego z tysiącem i jeden przygódSkipol w Chinach, Andrzej Guziński na gorąco po ukończeniu Vasaloppet China [WYNIKI]

Blog: ANDRZEJ GUZIŃSKI

ARC

Arctic Circle Race - część II relacji Andrzeja Guzińskiego

W dniu startu należało dostarczyć limitowany do 15kg bagaż na miejsce startu. Jak się okazało w moim przypadku niepotrzebnie dostosowałem się do wymogów Organizatora, gdyż musiałem ograniczyć do minimum ilość żywności na trzy dni, która w konsekwencji okazała się zbyt mała (mimo wcześniej przeliczonych kalorii), na tak wymagające warunki?

Komentarzy: 0

2023-06-10 15:03

Czytaj więcej
ARC

Arctic Circle Race – ekstremalny bieg narciarski na dalekiej Grenlandii - relacja Andrzeja Guzińskiego cz.I

Trzema intrygującymi słowami Intensity, Drama i Beauty organizator biegu ACR zachęca do udziału w jednym z najtrudniejszych wyzwań narciarsko-survivalowych rozgrywanych na Grenlandii w miejscowości  Sisimiut i okolicach. Trzydniowy bieg odbywa się w dwóch kategoriach 160km oraz 100km.

Komentarzy: 0

2023-05-16 18:58

Czytaj więcej
guziński

Andrzej Guziński: Arctic Alta Skimaraton, wymagający bieg na dalekiej północy

Alta, największa gmina znajdująca się w rejonie Tromsog Finnmark na północy Norwegii ok. 500km na północ od koła podbiegunowego. Choć dla przeciętnego Europejczyka  wydawałoby się, że w tak odległym miejscu niewiele się dzieje, to nic bardziej mylnego.

Komentarzy: 0

2022-03-03 16:40

Czytaj więcej
guziński

Engadin Ski Maraton po raz szósty i szósty tytuł Worldloppet Master Skier [BLOG]

Nie mogłem znaleźć lepszego miejsca na ukończenie szóstego paszportu Worldlopet dającego mi szósty Dyplom Worldloppet Master. Po dosyć intensywnym sezonie startowym, w którym przebiegłem 10 maratonów, Engadin Ski Maraton był dla mnie swoistą „wisienką na torcie”, gdyż zawsze z ogromną przyjemnością uczestniczę w tym biegu rozgrywanym na dystansie 42 kilometrów techniką dowolną.

Komentarzy: 0

2019-03-14 16:43

Czytaj więcej
guziński

Pełna sala gości na premierze książki Andrzeja Guzińskiego 20 kroków po śniegu

Kilkudziesięciu biegaczy uczestniczyło w premierze książki „Dwadzieścia kroków po śniegu” w Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. To opowieść Andrzeja Guzińskiego o bieganiu maratonów w Lidze Worldloppet. Wciąż możecie ją otrzymać.

Komentarzy: 0

2019-03-07 17:05

Czytaj więcej
guziński

20 kroków po śniegu Andrzeja Guzińskiego, książka, która powinien przeczytać każdy

Skipol.pl objął patronat medialny nad książką „20 kroków po śniegu”, wydaną przez legendę maratonów narciarskich Andrzeja Guzińskiego – pierwszego Polaka, który odwiedził i ukończył wszystkie 20 biegów ligi Worldloppet.

Komentarzy: 1

2019-02-27 15:58

Czytaj więcej
guziński

Maraton Narciarski Gatineau Loppet – jak zwykle wymagający - pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Po sześciu latach zdecydowałem się wrócić do Kanady na maraton Gatineau Loppet, gdyż jest to dobra opcja, aby przebiec dwa maratony w jeden weekend na innym kontynencie, w rozumieniu regulaminu Ligi Światowej Narciarstwa Biegowego Worldloppet. Przebiegnięcie dwóch maratonów otwiera drogę do zdobycia dwóch dyplomów Worldloppet Master.

Komentarzy: 0

2019-02-25 17:18

Czytaj więcej
guziński

Koenig Ludwig Lauf – maraton narciarski z niespotykanym przebiegiem [BLOG]

Uczestnicząc po raz kolejny w maratonie narciarskim Koenig Ludwig Lauf nie  sądziłem, że pogoda będzie miała na przebieg maratonu tak duży wpływ. Na długo przed rozpoczęciem biegu było wiadomo, że z uwagi na obfite opady  śniegu w ostatnim czasie bieg jest niezagrożony na całej swojej oryginalnej trasie, dzięki zgromadzeniu dużych ilości śniegu. Dodatkowo temperatura w ostatnich dniach nie wróżyła nic niedobrego.

Komentarzy: 2

2019-02-04 19:51

Czytaj więcej
guziński

Dolomitenlauf - maraton ukończony w wyjątkowy dzień w szczególnej intencji [BLOG]

Kiedy planowałem swój udział w maratonie narciarskim Dolomitenlauf nie mogłem przypuszczać, że będę pokonywał 42 kilometry trasy w tym samym czasie, gdy w Polsce obowiązywała żałoba narodowa, a w Gdańsku pogrzeb zamordowanego Prezydenta Pawła Adamowicza – prezydenta miasta w którym mieszkam i pracuję prawie 40 lat.

Komentarzy: 2

2019-01-21 15:34

Czytaj więcej
guziński

La Sgambeda - maraton narciarski przyjazny dla uczestników. Andrzej Guziński po starcie [BLOG]

Realizując swoje postanowienie z przed dwóch lat o tym, że jeden maraton w roku będzie dla mnie tym, którego jeszcze nie ukończyłem do tej pory - tym razem padło na Włoską La Sgambedę.

Komentarzy: 0

2018-12-07 22:44

Czytaj więcej
guziński

Livigno - doskonałe miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego dla każdego - pisze Andrzej Guziński [BLOG]

Kiedy w listopadzie miłośnicy biegów narciarskich w Europie z utęsknieniem wypatrują opadów śniegu - w Livigno we Włoszech bez problemu można korzystać z przygotowanych tras  biegowych, gdyż sezon narciarski rozpoczyna się na ogół na przełomie października i listopada, a kończy w połowie maja.

Komentarzy: 0

2018-11-28 23:16

Czytaj więcej
Fosavatin_Ski_Maraton_Andrzej_Guzinski_2

Fosavatn Ski Maraton- sposób na przedłużenie sezonu startowego oraz mój osobisty memoriał Radka Szwade – relacja Andrzeja Guzińskiego z „islandzkiego” startu w wyjątkowej pogodzie

Od ostatniego startu minął ponad miesiąc, narty schowane w garażu, roztrenowanie zakończone. Co wtedy robić, kiedy głowa podpowiada, że chcę jeszcze wystartować w jakimś maratonie narciarskim? Jak się okazuje jest na to dosyć prosty sposób – wystarczy udać się na Islandię (wyspę o księżycowych niepowtarzalnych widokach oraz surowym nieprzewidywalnym klimacie), aby dokończyć sezon startowy w okresie, w którym wszyscy zapomnieli już o startach na biegówkach.

Komentarzy: 0

2018-04-30 21:44

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p