podmenu

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 11 - termin głosowania minął

Obozy - zapisyDbaj o Formę – 10-17 sierpnia

Kalendarz

2024-08-30 - Ultra Świr - bieg górski - CSZ PTASZKOWA [Szczegóły w linku]

Tym razem oprócz 1Pętli, 6 godzinnego i 12-godzinnego biegu po pętli 17 km będzie jeszcze bieg 24 godzinny.

2024-09-15 - LETNI Bieszczadzki Bieg Lotników - USTJANOWA GÓRNA [Szczegóły w linku]

Bieg na nogach oraz Nordic Walking

Kocham Biegówki

rollerski

Kije do nartorolek One Way + akcesoria [2024]

Fińska firma One Way, będąca własnością Fischer-a ma w swojej ofercie dwa modele kijów do nartorolek. Kije pod nazwami STREET 2 i STREET 5 od swoich zimowych odpowiedników różnią się oczywiście letnimi końcówkami (groty), oraz odblaskowym paskiem w celu lepszej widoczności po zmroku. Poniżej pokażemy Wam jak wyglądają.

Komentarzy: 0

2024-07-08 18:57

Czytaj więcej
TABELA_ONE_WAY

Jak dobrać kije do nartorolek i Nordic Walking [TABELE]

Sezon nartorolkowy w pełni, coraz więcej osób w Polsce biega lub uczy się biegać na nartorolkach. Ponieważ sa różne szkoły dobierania kijów do nartorolek, przedstawimy Wam poniżej tabele jednego z renomowanych producentów kijów narciarskich fińskiej firmy One Way.

Komentarzy: 0

2024-07-01 13:58

Czytaj więcej
neveplast

NEVEPLAST czyli latem na biegówkach

Za oknami zima w odwrocie i coraz trudniej znaleźć zaśnierzoną trasę, i tu mamy dla was dobrą wiadomość, okazuje się że istnieje mozliwość biegania na nartach cały rok, dzięki czemu, dzieki sztucznym nawierzchnią Neveplast, ta sztuczna nawierzchnia o symbolu NP50 umożliwia bieganie na nartach cały rok, może byc układana na kazdej nawierzchni, bez żadnych instalacji zraszających z możliwością wielokrotnego przekładania, w zalezności od potrzeb.

Komentarzy: 0

2024-03-19 14:00

Czytaj więcej
one way

Johannes Thingnes Bø dołącza do teamu One Way!

Zespół ONE WAY Race wita w swoim składzie dobrze znanego nowego członka: lider Pucharu Świata w biathlonie Johannes Thingnes Bø z Norwegii zdecydował się przejść na innowacyjną markę narciarskich kijów.

Komentarzy: 0

2024-01-12 18:20

Czytaj więcej
fischer_junior

Kolekcja Fischer dla juniorów - narty z foką Twin Skin, sezon 2023/2024

Kolekcja nart juniorskich w technologii Twin Skin to w nadchodzącym sezonie 4 modele. Od tych zupełnie początkowych do nart na najwyższym ślizgu czyli World Cup Plus, identycznym na jakim biegają zawodnicy w Pucharze Świata. Jak widać oferta firmy Fischer trafi w gusta każdego i tego zaczynającego przygodę z biegówkami po młodych zawodników walczących o swoje pierwsze tytuły. poniżej przedstawiamy wszystkie modele na ten sezon 2023/2024.

Komentarzy: 0

2023-09-20 19:32

Czytaj więcej
Fischer Cup

Nartorolki Fischer do stylu klasycznego, sezon 2023 [PRZEGLĄD]

Nartorolki Fischer do stylu klasycznego to tylko dwa modele, aluminiowy RC7 classic i oczywiście gwiazda w ofercie austriackiej firmy carbonowy Speedmax classic.

Komentarzy: 0

2023-09-06 15:48

Czytaj więcej
nartorolki

Nartorolki Fischer do łyżwy (Skate) to w tym sezonie cztery modele

Jak wygląda oferta nartorolek Fischer do łyżwy na bieżący letni sezon? Co proponuje austriacka firma ? Poniżej przedstawimy cztery modele do łyżwy dostępne w tym roku. Są tu modele dla dorosłych, jest także jedna nowość. Zobaczcie jakie mają długości, jakie koła i przede wszystkim ile ważą!

Komentarzy: 0

2023-08-21 17:31

Czytaj więcej
speedmax 23

NOWOŚĆ Fischera: Speedmax System cz.1 - Helium

Austriacka firma Fischer przygotowała na nadchodzące Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 nową wyjątkową kolekcję nart Speedmax na czele z absolutnym hitem tego sezonu czyli modelem Helium Skate.

Jak powiedział najlepszy zawodnik ostatnich lat Johannes Klaebo - wydawało się, że niczego szybszego wymyślić sie już nie da. A jednak, zobaczcie Helium!!

Komentarzy: 0

2022-01-17 12:45

Czytaj więcej
60K

Nowy model nart Fischer Speedmax 3D - 61K [NOWOŚĆ]

Modele z grupy speedmax 3D to zdecydowana większość w Pucharze Świata. Ponad 60% zawodniczek i zawodników w biegach narciarskich biega właśnie na modelach sygnowanych skrótem 3D. Także większość zawodniczek i zawodników w kombinacji norweskiej i biathlonie także wybiera najszybszy model austriackiej firmy Fischer. Teraz czas na najnowszy model Fischer Speedmax 3D czyli model 61K.

Komentarzy: 0

2021-10-30 10:25

Czytaj więcej
inski

Nowy trenażer dla narciarzy biegaczy INSKI już dostępny. POLECAMY

O trenażerze INSKI mówi się w światku biegaczy narciarskich od ponad dwóch lat, jednak do niedawna przypominał Yeti, tzn każdy wie o co/kogo chodzi jednak nikt nigdy nie widział. Na szczęście po ponad dwóch latach czekania jest. Otrzymaliśmy próbną partię początkiem maja i testowaliśmy chcąc się przekonać jak działa.

Komentarzy: 0

2021-06-28 13:50

Czytaj więcej
fischer

Fischer numerem jeden w biegach narciarskich [TABELE]

Austriacka marka Fischer na pierwszym miejscu w narciarstwie klasycznym. W rozegranych w tym sezonie w niemeickim Oberstdorf Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym firma z Ried zgarnęła aż 71% wszystkich zdobytych medali!

Komentarzy: 0

2021-03-18 17:11

Czytaj więcej
numery

Numery na nartach Fischer, czyli rzeczywistość dla zawodników i magia dla amatorów

Dobór nart Fischer to bardzo złożona sprawa. Tutaj liczy się nie tylko długość i twardośc ogólna (soft, medium, stiff) ale także indeks FA oraz bardziej dokładne pomiary HR i SVZ. Indeks FA jest już w większości nart Fischer, pozwala on dobrać nartę do użytkownika z większą dokłądnością. Parametry HR i SVZ dotyczą już nart dla zawodowców. Ponizej rozszyfrowujemy te tajemnice ;)

Komentarzy: 0

2020-10-22 14:31

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p