Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

norwegia

Biegi sztafetowe na zakończenie w Beitostolen. Zwycięstwa Norwegów [WYNIKI]

Ostatni dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata w Beitostolen, to biegi sztafetowe. Najlepszą reprezentacją wśród Pań jak i Panów była reprezentacja Norwegii.

2018-12-09 10:38

Zwycięstem Theresy Johaug oraz Sjura Roethe Zakończyły się dziś biegi indywidualne stylem dowolnym na dystansie 15 i 30 km. Polscy zawodnicy nie startowali.

Komentarzy: 8

2018-12-08 13:03

Zwycięstwem Theresy Johaug na 10 km zakończył się bieg pościgowy w ramach Pucharu Świata w Lillehammer. Wśrod mężczyzn na dystansie o 5 km dłuższym  najlepszy okazał się być Didrik Toenseth, który zrewanżował się za wczorajszą porażkę i był szybszy od Sjura Roethe. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 1

2018-12-02 13:26

Drugi dzień zawodow FiS w Ruka to biegi stylem dowolnym na dystansie 10 i 15 km. Zwycięstwo w biegu odniósł Dominik Bury. Pozostali Polacy rownież spisali się bardzo dobrze, i uplasowali się w pierwszej piętnastce!

2018-12-02 13:12

Vissma Ski Classic z udziałem Polaków. Justyna Kowalczyk na podium!

Ostatni bieg z cyklu LaSgambada wliczanego do Vissma Ski Cassics, zawodnicy ścigali się na dystansie 30 km. Na starcie jak i na podium nie zabrakło polskich akcentów. Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce.

2018-12-02 11:27

Ostatni dzień rywalizacji w Santa Caterina, to starty stylem klasycznym. Nasze zawodniczki zdeklasowały rywalki i zajeły całe podium. Zwyciężyla Eliza Rucka, miesjce drugie zajęła Monika Skinder, a podium uzupełniła Magdalena Kobielusz. Wśród mężczyzn Wiktor Czaja zajął 14 pozycję.