podmenu

Inne sporty

Biathlon: Weronika Nowakowska na 25 miejscu w biegu masowym

Na zakończenie zmagań w niemieckim Ruhpolding, mogliśmy oglądać najlepsze zawodniczki Pucharu Świata w biegu masowym. Jedyną naszą reprezentantką w tej konkurencji była Weronika Nowakowska, która zakończyła zawody n 25 miejscu. 

Komentarzy: 0

2018-01-14 16:40

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Biegi sztafetowe w Ruhpolding zwyciężają Niemki. Polki na piątej pozycji

Po biegach indywdualnych, przyszedł czas na start w biegach sztafetowych. Polska sztafeta nigdy nie prezentowała się dobrze w Niemieckiej miejscowości. Jednak zła passa została przerwana. Polki kończą rywalizację na piątym miejscu.Zwycięstwo odnisła reprezentacja Niemiec.

Komentarzy: 0

2018-01-13 19:15

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Bieg indywidualny w Ruhpolding wygrywa Włoszka. Weronika Nowakowska 13.

Pierwszy etap rywalizacji w Niemieckim Ruhpolding, to biegi indywidualne. Na starcie znowu mogliśmy zobaczyć żelazny skład naszej reprezentacji. Najlepszą reprezentantką Polski była Weronika Nowakowska. Zwyciężyła Dorthea Wierer. 

Komentarzy: 0

2018-01-11 14:44

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pierwszy dzień zawodów "Celuj w Igrzyska" za nami.

Po małych problemach pogodowych w Kościelisku, wreszcie doczekaliśmy się rozpoczęcia sezonu w ramach "Celuj w Igrzyska". Dziś zawodnicy rywalizowli w biegach indywidualnych na bardzo trudnej trasie. 

Komentarzy: 0

2018-01-10 22:34

Czytaj więcej
gwizdoń

Biathlon: Ostatnin dzień rywalizacji w Oberhofie to biegi sztafetowe. Reprezentacja Polski na miejscu ósmym

Ostatni dzień pochmurnego Oberhofu stał pod znakiem biegów sztafetowych. Po bardzo dobrych występach naszych zawodniczek w biegach indywidulanych, liczyliśmy na dobry rezultat w sztafecie. Jednak na to musimy jeszcze trochę zaczekać. 

Komentarzy: 0

2018-01-07 13:36

Czytaj więcej

Biathlon: Drugi dzień rywalizacji w Oberhofie to biegi pościgowe. Weronika Nowakowska na miejscu czwartym!!

Biegi pościgowe to konkurencja drugiego dnia rywalizacji w Oberhofie. Po wczorajszym szóstym miejscu Weroniki Nowakowkiej, liczyliśmy na bardzo dobry rezultat dzsiejszego dnia. Zawodniczka z Dusznik Zroju nie zawiodła i zakończyła zawody na czwartym miejscu!

Komentarzy: 0

2018-01-06 13:20

Czytaj więcej
weronika

Biathlon: Podsumowanie dnia. Czyli Weronika Nowakowska 6!

Dzisiejszy dzień to start w Pucharze Świata naszych czołowych zawodniczek oraz Pierwsze zawody "Celuj w Igrzyska". Z międzynarodowych startów możemy coraz bardziej się cieszyć, natomiast Polskie zmagania musze jeszcze troche poczekać. 

Komentarzy: 0

2018-01-04 23:10

Czytaj więcej
pitoń

Karolina Pitoń: "Największy sukces? 4. miejscu w Pucharze IBU w Dusznikach-Zdroju"

Po Kindze Mitoraj nasz portal przepytał kolejną polską biathlonistkę. 30-letnia Karolina Pitoń, bo o niej mowa, jest wicemistrzynią Europy juniorek z 2008 roku. Obecnie nie znajduje się w naszej kadrze seniorek, ale regularnie występuje w Pucharze IBU, czyli w tzw. drugiej lidze. Reprezentuje BKS Wojsko Polskie Kościelisko. Jest żołnierzem zawodowym.

Komentarzy: 0

2018-01-03 21:32

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Konkurencje Olimpijskie w Pjongczang, Wyjaśniamy!

Za nieco ponad miesiąc rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang. Docelowa impreza każdego sportowca. W biathlonie będziemy mogli oglądać zawodników i zawodniczki w aż sześciu konkurencjach.  Przedstawiamy specyfikę każdej konkurencji. 

Komentarzy: 0

2017-12-29 14:09

Czytaj więcej
maka

Anna Mąka: "Przewróciłam się przy prędkości 50 km/h" [ROZMOWA]

Biathlonistka Anna Mąka w rozmowie ze Skipolem podsumowała początek sezonu i swój występ podczas Pucharu IBU w Obertilliach oraz opowiedziała, jak spędzi nadchodzące Święta.

Komentarzy: 0

2017-12-26 13:45

Czytaj więcej
Szczurek Łukasz_Wikipedia_CC_BY_SA_40

Łukasz Szczurek: Moim priorytetem jest awans na igrzyska

Łukasz Szczurek to m.in. mistrz świata juniorów z 2007 roku. Polski biathlonista w rozmowie z naszym portalem opowiedział o swoich przygotowaniach do olimpijskiego sezonu.

Komentarzy: 0

2017-12-24 00:52

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Monika Hojnisz: Brak powołania na zawody PŚ był dla mnie ciosem, ale potrzebnym [WYWIAD]

Monika Hojnisz po nie najlepszych występach w Pucharze Świata wskutek decyzji trenera kadry obrała inną drogę przygotowań do zbliżających się igrzysk olimpijskich i by wrócić do zawodów najwyższej rangi, musi udowodnić trenerowi, że stać ją na o wiele lepsze wyniki. Dlatego też w połowie grudnia wystartowała w zawodach zaliczanych do Pucharu IBU w Obertilliach, który… wygrała. O trudnych doświadczeniach opowiedziała w krótkiej rozmowie ze Skipolem.

Komentarzy: 1

2017-12-21 21:20

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p