podmenu

Inne sporty

biathlon

Polski Związek Biathlonu ma nowy Zarząd, ale nie ma Prezesa, co tam się podziało?

W czasie letnich Mistrzostw Polski w biathlonie rozgrywanych w Czarnym Borze odbyło się Walne Spawozdawczo-Wyborcze zgromadzenie delegatów Polskiego Związku Biathlonu. Wybrano nowy Zarząd PZB, nie wybrano Prezesa, jak do tego doszło?

Komentarzy: 1

2022-07-01 18:59

Czytaj więcej
a

Biathlon: Podwójne zwycięstwo francuskich sztafet w Mistrzostwach Świata juniorów [WYNIKI]

Mistrzostwa Świata juniorów i juniorów młodszych w biathlonie za nami. Ostatniego dnia mistrzostw rozgrywanych w austriackim Obertilliach na trasach rywalizowały sztafety juniorów i juniorek. W obu rywalizacjach triumfowały zespoły z Francji, a polskie drużyny zajęły miejsca w drugiej dziesiątce.

Komentarzy: 0

2021-03-06 16:12

Czytaj więcej
a

Biathlon: Polska sztafeta juniorów młodszych z tytułem mistrzów świata! [WYNIKI]

W przedostatni dzień Mistrzostw Świata juniorów i juniorów młodszych, które odbywają się w austriackim Obertilliach, do rywalizacji przystąpiły sztafety juniorek i juniorów młodszych. Rewelacyjnie spisali się nasi reprezentanci, którzy zwyciężyli i zostali mistrzami świata!

Komentarzy: 2

2021-03-05 20:49

Czytaj więcej
a

Biathlon: Marcin Zawół wicemistrzem świata juniorów młodszych w biegu pościgowym! [WYNIKI]

W środę w austriackim Obertilliach odbyły się biegi pościgowe w ramach biathlonowych Mistrzostw Świata juniorów. Wśród panów srebrny medal wywalczył Marcin Zawół. Miejsce w pierwszej dziesiątce zajął także Jan Guńka. Wśród juniorek młodszych zakwalifikowanych do pościgu zabrakło Polek.

Komentarzy: 0

2021-03-03 17:55

Czytaj więcej
a

Poważna kontuzja i koniec sezonu Dienisa Spicowa!

Jeden z faworytów do medalu w środowym biegu mężczyzn na 15 km stylem dowolnym Dienis Spicow doznał poważnej kontuzji i nie wystartuje do końca sezonu! Rosjanin upadł na niedzielnym treningu i doznał złamania lewej ręki.

Komentarzy: 0

2021-03-02 19:51

Czytaj więcej
jakiela

Biathlon: Dziewiąte miejsce Jakieły w sprincie na Mistrzostwach Świata juniorów [WYNIKI]

W austriackim Obertilliach nadal odbywają się Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie. We wtorek do rywalizacji w biegach sprinterskich przystąpili juniorzy i juniorki. Dobre 9. miejsce zajęła Joanna Jakieła.

Komentarzy: 0

2021-03-02 19:23

Czytaj więcej
a

Biathlon: Brązowy medal Jana Guńki na Mistrzostwach Świata juniorów młodszych! [WYNIKI]

Jan Guńka wywalczył brązowy medal w biegu sprinterskim na 7,5 km w zawodach w ramach Mistrzostw Świata juniorów młodszych, które odbywają się w austriackim Obertilliach. Dobry występ zanotował też Marcin Zawół, który zajął 5. miejsce. Złoto wywalczył Denis Irodow.

Komentarzy: 0

2021-03-01 21:06

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Złote medale Hojnisz-Staręgi i Żuk na Mistrzostwach Europy w Dusznikach Zdroju [WYNIKI]

Od środy w Dusznikach Zdroju odbywają się biathlonowe Mistrzostwa Europy. Bardzo dobrze prezentują się w nich reprezentantki Polski, Monika Hojnisz Staręga była najlepsza w środowym biegu indywidualnym na 15 km, natomiast Kamila Żuk zwyciężyła w sobotnim biegu pościgowym na 10 km.

Komentarzy: 0

2021-01-30 15:22

Czytaj więcej
a

Biathlon: Monika Hojnisz na szóstym miejscu w biegu pościgowym [WYNIKI]

Zwyciężczynią w biegu pościgowym została dziś Trill Exkhoff. Monika Hojnisz zajęła szóste miejsce. Polka zaliczyła dziś spory awans w porównaniu z biegiem sprinterskim. 

Komentarzy: 2

2021-01-09 13:34

Czytaj więcej
hojnisz

Biathlon: Eckhoff i Laegreid najlepsi w pościgu w Hochfilzen, 30. miejsce Hojnisz-Staręgi [WYNIKI]

Norweżka Tiril Eckhoff wygrała sobotni bieg pościgowy na 10 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Hochfilzen. Na 30. miejscu rywalizację ukończyła Monika Hojnisz-Staręga, a 53. była Kinga Zbylut. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy był Norweg Sturla Holm Laegreid. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 0

2020-12-19 16:36

Czytaj więcej
a

Biathlon: Punkty Hojnisz-Staręgi w sprincie w Hochfilzen, Zbylut z awansem do pościgu [WYNIKI]

Od czwartku do niedzieli w austriackim Hochfilzen rywalizują ze sobą biathloniści w ostatnich w tym roku zawodach Pucharu Świata. W czwartek żadnemu z Polaków nie udało się zająć miejsca w "60", natomiast dzień później Monika Hojnisz-Staręga była 35., a Kinga Zbylut zajęła 58. pozycję.

Komentarzy: 0

2020-12-19 12:45

Czytaj więcej
kamila żuk

Biathlon: Żuk pierwszą liderką rankingu Polskiego Związku Biathlonu

Polski Związek Biathlonu opublikował w poniedziałek swój pierwszy w nowym sezonie ranking, klasyfikujący najlepszych polskich biathlonistów zgodnie z ich najlepszymi osiągnięciami w danym sezonie. Dzięki zajęciu 24. miejsca w zawodach sprinterskich w Kontiolahti, liderką rankingu jest Kamila Żuk.

Komentarzy: 0

2020-12-16 18:33

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p