podmenu

Inne sporty

ME w Dusznikach: Alexander Loginov i Irina Starykh najlepsi w biegu pościgowym, Hojnisz 6.

Aleksander Loginov oraz Irina Starykh zwyciężyli w biegach pościgowych rozgrywanych w ramach Mistrzostw Europy w biahlonie w Dusznikach Zdrój. Oboje powtórzyli rezulaty z biegu indywidualnego. Najlepiej z Polek poradziła sobie Monika Hojnisz, która zajęła 6 lokatę. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-28 15:48

Czytaj więcej

Biathlonowe ME w Dusznikach: Vladimir Iliev i Yuliia Dzhima wygrywają w sprincie, Gwizdoń 6[WYNIKI]

Drugiego dnia rywalizacji w Mistrzostwach Europy w biathlonie rywalizowano w biegach sprinterskich. Mężczyźni do pokonania mieli dystans 10 km, natomiast kobiety 7,5 km. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-27 19:50

Czytaj więcej

Rosjanie najlepsi na otwarcie Mistrzostw Europy w Dusznikach

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach Mistrzostw Europy za nami. Arena w Dusznikach Zdroju przywitała wielu znakomitych sportowców, którzy pierwszego dnia rywalizowali w biegach indywidualnych. Rywalizację zdominowali Rosjanie, którzy zwyciężyli wśród kobiet i mężczyzn. 

 

Komentarzy: 1

2017-01-25 14:09

Czytaj więcej
biathlon

Reprezentacja na ME w Dusznikach Zdroju

Już dziś, 24 stycznia, rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez biathlonowych w Polsce, czyli Mistrzostwa Europy, które potrwają do 31 stycznia. Polskę reprezentować będzie siedem zawodniczek i sześciu zawodników. 

Komentarzy: 2

2017-01-24 09:52

Czytaj więcej

Co w biathlonie przez weekend? Puchar Świata, a na krajowym podwórku powrót Weroniki Nowakowskiej

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w biathlonie, które odbędą się w Dusznikach Zdroju. Jednak rywalizacja w biathlonie nie ustała. Za nami biegi masowe i sztafetowe w Pucharze Świata oraz krajowe zawody Nadziei Olimpijskich i Puchar Polski I kategorii, w którym zadebiutowała w tym sezonie Weronika Nowakowska. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-23 00:24

Czytaj więcej
Fourcade

Dwukrotne zwycięstwa Makarainen i Fourcade

Kaisa Makarainen i Martin Fourcade zwyciężyli w sprincie i biegach na dochodzenie w Ruhpolding. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Magdalena Gwizdoń, która pierwszy raz w tym sezonie uplasowała się w czołowej dziesiątce.

 

Komentarzy: 0

2017-01-17 07:03

Czytaj więcej
morgenstern

Autobiografia Morgiego może zostać Sportową Książką Roku

Autobiografia Thomasa Morgensterna „Moja walka o każdy metr” została nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku w Polsce. Lektura Wydawnictwa SQN jest jedną z 20 wybranych publikacji, na które do końca stycznia mogą głosować czytelnicy.

Komentarzy: 0

2017-01-13 09:04

Czytaj więcej
maka

Biathlon: Anna Mąka w Pucharze IBU, bez pudła [WYWIAD]

Rozpoczęła sezon od najlepszego wyniku w karierze, jakim było 5 miejsce w Pucharze IBU, zdobyła dwa srebrne medale na tegorocznych MP w Kościelisku. Można powiedzieć, grudzień należał do niej!

Anna Mąka zawodniczka BKS WP Kościelisko, o swoich planach i przygotowaniach do sezonu.

Komentarzy: 0

2017-01-02 20:02

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Supermiksty i sztafety mieszane na rozpoczęcie MP seniorów w Kościelisku.

Kościelisko było gospodarzem MP seniorów w biathlonie. Na zakończenie roku organizatorzy postawili na małą dawkę adrenaliny i w programie zawodów znalazły się supermiksty, sztafety mieszane oraz sprinty. 

 

Komentarzy: 0

2016-12-28 18:11

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Nie ma mocnych na Martina Fourcade

Trzeciego dnia w Nowym Meste zawodnicy rywalizowali w biegach masowych. Po raz kolejny dominację potwierdził Francuz, który wygrał po raz siódmy w tegorocznym Pucharze Świata. 

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 17:37

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz 17 w Pucharze Świata, Anna Mąka 5 w Pucharze IBU

Dzisiaj biathloniści i biathlonistki rywalizowali w zawodach Pucharu Świata w Novem Meste na Morawie (CZE) i Pucharu IBU w Obertilliach (GER). Jak wypadli nasi reprezentanci o tym poniżej.

Komentarzy: 0

2016-12-16 23:19

Czytaj więcej

Biathlon: Niemiecko-francuski pogrom

Od początku sezonu nie ma mocnych na Laurę Dahlmeier i Maritna Fourcade. Zwyciężają i udowadniają, że od początku sezonu są w znakomitej formie.

 

Komentarzy: 0

2016-12-10 17:16

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p