podmenu

Inne sporty

klemen

Klemen Bauer: "Wszystko albo Nic"

Klemen Bauer słoweński biathlonista, medalista Mistrzostw Świata Juniorów i seniorów. Poznajcie jego sylwetkę oraz jakie ma nastawienie przed sezonem olimpijskim. 

Komentarzy: 0

2017-07-25 16:35

Czytaj więcej
andrzej

Biathlon: Andrzej Nędza- Kubiniec opowiada o przygotowaniach do sezonu.

Ostatni sezon może zaliczyć do jednego z lepszych w swojej karierze sportowej. Dwukrotnie został Mistrzem Polski w biathlonie letnim w Kościelisku. Stawia sobie wysokie cele na przyszły sezon i miejmy nadzieje że je osiągnie. Andrzej Nędza- Kubiniec opowiada o przygotowaniach oraz dlaczego wybrał biathlon a nie biegi narciarskie.

Komentarzy: 0

2017-07-07 16:37

Czytaj więcej
mateusz

Biathlon: Trzeci dzień Mistrzostw Polski w biathlonie letnim.

Ostatnią konkurencją rozgrywanych MP w Kościelisku był bieg masowy.  Pogoda nie rozpieszczała zawodników gdyż były silne podmuchy wiatru, co skutkowało niecelnymi strzałami. Wśród kobiet zwyciężyła Weronika Nowakowska a wśród mężczyzn Mateusz Janik. 

Komentarzy: 1

2017-06-30 13:27

Czytaj więcej
hojnisz monika

BIathlon: MP w biathlonie letnim dzień pierwszy

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim rozpoczęły się od biegów indywidualnych. Wśród seniorów zwyciężył Andrzej Nędza- Kubiniec a wśród kobiet „niezwyciężona” już po raz kolejny Monika Hojnisz.

Komentarzy: 0

2017-06-29 01:05

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Rafał Penar, 23 krotny medalista Mistrzostw Polski opowiada o planach na przyszłość

Przed  sezonem zimowym 2016/2017 rozmawialiśmy z biathlonistą, członkiem kadry narodowej Rafałem Penarem. Przed nadchodzącym sezonem jego plany nieco uległy zmianie. Co się zmieniło? Przeczytajcie!

Komentarzy: 7

2017-06-13 17:21

Czytaj więcej
biat

Biathlon: IX Memoriał Łukasza Semeriaka w Piechowicach [WYNIKI+FOTO]

Memoriał Łukasza Semeriaka po raz dziewiąty odbył się w Piechowicach, dzieci miały okazję spróbować swoich sił w bieganiu i strzelaniu. W rywalizacji mogły wziąć udział dzieci z roczników  2001-2008.

Komentarzy: 0

2017-06-11 12:51

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Puchar Polski w biathlonie letnim w Dusznikach Zdroju.

Pierwsze zawody Pucharu Polski w biathlonie letnim miały miejsce w Dusznikach Zdroju. Pierwszy dzień to rywalizacja sprinterska, druga natomiast to biegi pościgowe. Nie zabrakło na tych zawodach zawodników z kadry narodowej mężczyzn, jednak nie wystartowała kadra młodzieżowa, która aktualnie ma zgrupowanie na Polanie w Dusznikach.

Komentarzy: 2

2017-06-11 12:28

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: modernizacja infrastuktury sportowej w Czarnym Borze

Gmina Czarny Bór przykłada dużą wagę do sportowego rozwoju. Klub Melafir Czarny Bór jest jednym z lepszych biathlonowych klubów w Polsce, dlatego modernizacja obiektu na dolnym śląsku jest strzałem w dziesiątkę.

Komentarzy: 0

2017-06-08 12:07

Czytaj więcej
dagmara

Prezes Polskiego Związku Biathlonu: "Wierzymy w sukces, bo to napędza nas do codziennego działania" [WYWIAD]

W Polskim Związku Biathlonu pracuje już ponad 10 lat. Z każdym rokiem z nowymi pomysłami, realizuje swoje założenia. Związana ze sportem jest od najmłodszych lat. Prezes Polskiego Związku Biathlonu, Pani Dagmara Gerasimuk opowiada o przyszłości Polskiego biathlonu, zmianach oraz jak godzi życie prywatne z natłokiem obowiązków.

 

Komentarzy: 1

2017-05-30 01:01

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon dla każdego w Wysowej Zdroju, byłem, zobaczyłem, jest świetnie [WYNIKI + FOTO]

Biathlon dla każdego impreza która ma już kilkuletnia historię po raz drugi zawitała (po ubiegłorocznej edycji) do Wysowej Zdroju. W ubiegłym roku obowiązki nie pozwoliły mi być na miejscu, dzisiaj byłem i jestem kupiony! Więcej takich imprez poproszę.

Komentarzy: 3

2017-05-28 14:47

Czytaj więcej
mistrzostwa polski

MP w biathlonie letnim odbędą się w Kościelisku.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a co za tym idzie, zbliżają się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. W tym roku mała zmiana, zawody odbędą się w Kościelisku.

Komentarzy: 0

2017-05-21 12:50

Czytaj więcej
biathlon

28-go maja 2017 strzelaj celnie w Wysowej-Zdroju!

Po raz drugi Wysowianka jako Partner Reprezentacji Polski w Biathlonie oraz Polski Związek Biathlonu mają przyjemność zaprosić na imprezę sportowo-rekreacyjną "BIATHLON dla KAŻDEGO", która odbędzie się 28 maja 2017r. w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym.

 

Komentarzy: 0

2017-05-17 19:34

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p