podmenu

Inne sporty

logo

Wolontariat na igrzyskach w Korei – rejestracja jeszcze tylko przez dobę!

To ostatnia okazja, by zostać wolontariuszem podczas ZIO 2018 w Pjongczang. Termin zgłoszeń upływa 30 września o 23:59.

Komentarzy: 0

2016-09-29 17:34

Czytaj więcej
biathlon

Puchar Melafiru i Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Czarnym Borze [WYNIKI]

W dniach 23-24 września odbyły się mistrzostwa młodzików w biathlonie i Puchar Melafiru w Czarnym Borze. Pierwszego dnia rywalizowali tylko młodzicy i w biegach indywidulanych.

Komentarzy: 1

2016-09-26 18:02

Czytaj więcej
biathlon

I TY mozesz zostać biathlonistą, relacja z Czarnego Boru

Mali i duzi, wszyscy mogli brać udział w zawodach organizowanych w Czarnym Borze „I Ty możesz zostać biathlonistą”. Nawet złe prognozy pogody nie zniechęciły zawodników, a impreza cieszyłą się sporym zainteresowaniem. 17 września na stadionie w Czarnym Borze odbyły się zawody pod nazwą „ I ty możesz zostać biathlonistą”. W imprezie mogły brać udział dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum, a wisienką na torcie były biegi sztafetowe z udziałem dzieci i rodziców.

 

Komentarzy: 0

2016-09-22 12:14

Czytaj więcej
mitoraj

Kinga Mitoraj: Biathlon? Spełnia moje marzenia [WYWIAD]

Miała być biegaczką, została biathlonistką, dla której biathlon jest całym życiem. Srebrny kolor ostatnio jej nie opuszcza, ale wierzy, że wykuje złoto ciężką pracą. Kinga Mitoraj, zawodniczka BKS-WP-Kościelisko w krótkiej przedsezonowej rozmowie.

Komentarzy: 0

2016-09-18 19:37

Czytaj więcej
zuk kamila

Kamila Żuk, piąta juniorka świata: Cele? Zadowolenie ze startu! [WYWIAD]

Najmłodsza w kadrze, bardzo zdolna i pracowita. Kamila Żuk, zawodniczka MKS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój (zmienia barwy klubowe na AZS AWF Katowice) uznawana jest za duży talent polskiego biathlonu. Od lat zdobywa medale krajowych zawodów, teraz  przedziera się do czołówki międzynarodowej. Tegoroczna piąta zawodniczka mistrzostw świata juniorów na nartorolkach, w krótkim wywiadzie opowiada o swojej biathlonowej przygodzie.

Komentarzy: 0

2016-09-13 18:26

Czytaj więcej
janik

Mateusz Janik, medalista biathlonowych MŚ w rozmowie ze Skipolem: Mam jeszcze rezerwy [WYWIAD]

Za nami Mistrzostwa Świata w biathlonie na nartorolkach. Krótko o zawodach opowiedział nam Mateusz Janik, członek kadry narodowej biathlonu, zawodnik reprezentujący klub  AZS AWF Wrocław. Na co dzień trenuje z Tomaszem Sikorą oraz Adamem Kołodziejczykiem, tegoroczny brązowy medalista w sztafecie mieszanej, wicemistrz świata na nartorolkach z 2014 roku w Tjumenie (RUS), multimedalista zawodów krajowych.

Komentarzy: 0

2016-09-02 07:25

Czytaj więcej
biathlon

MŚ w biathlonie letnim Otepaa 2016, Polska z trzema medalami

W estońskim Otepaa, odbyły się MŚ w biathlonie na nartorolkach, w których wzięła udział polska kadra w składzie:  Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Grzegorz Guzik, oraz  w młodszych kategoriach (junior i juniorka) Mateusz Janik, Rafał Penar, Bartłomiej Filip, Kinga Mitoraj oraz Kamila Żuk.

Komentarzy: 0

2016-08-28 17:32

Czytaj więcej
giewont

Justyna Kowalczyk wystartuje w Zakopanem!

W niedzielę 4 września najlepsza polska narciarka wystąpi pod Giewontem w charytatywnym „Biegu po oddech”.

Komentarzy: 0

2016-08-11 18:01

Czytaj więcej
czarny bór

Biathlonistka Bielecka już wygrywa medale

Srebro mistrzostw Polski – to pierwszy sukces Dominiki Bieleckiej po dołożeniu karabinu do ekwipunku startowego.

Komentarzy: 1

2016-07-05 19:26

Czytaj więcej
biathlon

Na wywiad z Zbigniewem Waśkiewiczem odpowiada Weronika Nowakowska

Konflikt na lini zawodniczki - trener w Polskim Związku Biathlonu ma ciąg dalszy. Po wywiadzie udzielonym przez Krystynę Guzik serwisowi sportswinter.pl kontrwywiadu dla biathlon.pl udzielił były prezes Polskiego Związku Biathlonu (PZB) Zbigniew Waśkiewicz. Teraz głos zabiera  dwukrotna medalistka mistrzostw świata z 2015 roku w Kontiolahti Weronika Nowakowska.

Komentarzy: 0

2016-07-03 22:40

Czytaj więcej
biathlon

Wywiad Guzik jest pełen kłamstw, konfabulacji i bzdurnych oskarżeń - Zbigniew Waśkiewicz w wywiadzie dla biathlon.pl

Za zgodą autora Sebastiana Krystka publikujemy w całości wywiad jaki autor przeprowadził z byłym prezesem Polskiego Związku Biathlonu Zbigniewem Waśkiewiczem (na zdjęciu). Tekst i foto: biathlon.pl.

 

         Kilka dni temu w wywiadzie TUTAJ dla portalu Sportsinwinter.pl Krystyna Guzik przedstawiła swoją opinię na temat współpracy z trenerem Kołodziejczykiem. - Ten wywiad jest pełen kłamstw, konfabulacji i bzdurnych oskarżeń - powiedział nam prof. Zbigniew Waśkiewicz, który w latach 2006-2014 pełnił funkcję prezesa Polskiego Związku Biathlonu.

Komentarzy: 0

2016-07-03 19:34

Czytaj więcej
jamrozowa

W Dusznikach ruszyła przebudowa. Burmistrz: Największa inwestycja w historii miasta

Do zimy ośrodek narciarski na Jamrozowej Polanie zmieni się nie do poznania. Duszniki-Zdrój za 18 mln złotych przygotowują się do biathlonowych mistrzostw Europy.

Komentarzy: 1

2016-05-14 15:03

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p