podmenu

Inne sporty

herrmann

Biathlonowe biegi sprinterskie na otwarcie sezonu. Karolina Pitoń 15. w Pucharze IBU

W norweskim Beitostoelen rozegrano dzisiaj pierwsze zawody z cyklu IBU CUP, dzisiaj zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w biathlonowych sprintach.

Komentarzy: 0

2016-11-25 18:35

Czytaj więcej
biathlon

Biathlonowa reprezentacja Polski na inauguracje Pucharu Świata w Ostersund

Już w ten weekend startuje biathlonowy Puchar Świata. W szwedzkimOestersund zobaczymy oczywiście na starcie naszą pierwszą reprezentację. Wcześniej, bo już jutro w Beitostoelen (NOR) odbędą się pierwsze zawody Pucharu IBU, także z udziałem naszych zawodniczek i zawodników. Trzymamy kciuki.

Komentarzy: 0

2016-11-24 12:15

Czytaj więcej
bielecka

Świetny wynik Kamili Żuk, udany debiut Bieleckiej w biathlonie

W Sjusjoen (Norwegia) odbyły się pierwsze tej zimy zawody biathlonowe. W mocnej stawce – m.in. z reprezentantkami Ukrainy, Francji, Norwegii i Niemiec – były też Polki, w tym eks-biegaczka Dominika Bielecka.

Komentarzy: 3

2016-11-12 17:36

Czytaj więcej
biathlon

Kadra młodzieżowa w biathlonie - Przemysław Pancerz [WYWIAD]

Po wywiadach z zawodnikami i zawodniczkami  kadry A, teraz czas na kogoś z reprezentacji młodzieżowej. Jeden z bardziej utalentowanych juniorów młodszych w Polsce. Przemysław Pancerz, zawodnik AZS AWF Wrocław podopieczny trenera Jerzego Szydy. Uczestnik młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich (YOG) w Lillehamer, oraz multimedalista zawodów krajowych,  opowiada o swoich założeniach na sezon, oraz komu z zawodników Pucharu Świata kibicuje najbardziej.

Komentarzy: 0

2016-11-08 16:35

Czytaj więcej
biathlon

Gdzie trenują biathloniści, ostatnie dni przed startem

Ostatnie przygotowania do sezonu trwają. Jedni przygotowują się w Norwegii, inni w Szwecji, a niektórzy wybierają niemiecki Oberhof. I choć w różnych miejscach, to z jednym celem- przygotować się jak najlepiej do sezonu.

Komentarzy: 0

2016-11-05 23:42

Czytaj więcej
duszniki

Walka z czasem w Dusznikach-Zdroju [FOTO]

Końca prac budowlanych nie widać, a za 95 dni ośrodek na Jamrozowej Polanie musi lśnić. Czy Duszniki-Zdrój zdążą do biathlonowych Mistrzostw Europy? - Musimy – ucina dywagacje burmistrz miasta Piotr Lewandowski.

Komentarzy: 0

2016-10-22 12:06

Czytaj więcej
bielecka

Dominika Bielecka o biegach narciarskich i biathlonie

Od lat trenowała biegi narciarskie, i do nart biegowych urodzona. Teraz próbuje swoich sił w biathlonie. Niezwykle utalentowana i ambitna zawodniczka klubu KS SKI TEAM Wodzisław Śląski. Dominika Bielecka, multimedalistka mistrzostw Polski w biegach narciarskich, opowiada o zeszłym sezonie i planach na przyszłość.

Komentarzy: 0

2016-10-18 06:14

Czytaj więcej
guzik

Krystyna Guzik trenuje z reprezentacją Austrii

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami, wszyscy ukierunkowani są już tylko właśnie na zimę. Nie inaczej jest u Krystyny Guzik Pałki, jednej z najbardziej utytułowanych zawodniczek polskiego biathlonu. Od kilku tygodni aż huczy w Internecie o tym, że Krysia przygotowuje się do nowego sezonu z reprezentacją Austrii.

Komentarzy: 1

2016-10-10 16:14

Czytaj więcej
biathlon

Rafał Penar, 23-krotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w biathlonie [WYWIAD]

Rafał Penar, reprezentant AZS AWF Katowice,  od 2012 roku gości niezmiennie w kadrze narodowej. Multimedalista Mistrzostw Polski juniorów i seniorów, uznawany za duży talent. Jak sam mówi biathlon jest jego pasją, która pozwala mu nie marnować czasu. Zawodnik z podkarpacia w krótkiej rozmowie z Natalią Surdyką opowiada o treningach, samodyscyplinie oraz za co tak naprawdę lubi biathlon.

Komentarzy: 0

2016-10-01 13:05

Czytaj więcej
logo

Wolontariat na igrzyskach w Korei – rejestracja jeszcze tylko przez dobę!

To ostatnia okazja, by zostać wolontariuszem podczas ZIO 2018 w Pjongczang. Termin zgłoszeń upływa 30 września o 23:59.

Komentarzy: 0

2016-09-29 17:34

Czytaj więcej
biathlon

Puchar Melafiru i Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Czarnym Borze [WYNIKI]

W dniach 23-24 września odbyły się mistrzostwa młodzików w biathlonie i Puchar Melafiru w Czarnym Borze. Pierwszego dnia rywalizowali tylko młodzicy i w biegach indywidulanych.

Komentarzy: 1

2016-09-26 18:02

Czytaj więcej
biathlon

I TY mozesz zostać biathlonistą, relacja z Czarnego Boru

Mali i duzi, wszyscy mogli brać udział w zawodach organizowanych w Czarnym Borze „I Ty możesz zostać biathlonistą”. Nawet złe prognozy pogody nie zniechęciły zawodników, a impreza cieszyłą się sporym zainteresowaniem. 17 września na stadionie w Czarnym Borze odbyły się zawody pod nazwą „ I ty możesz zostać biathlonistą”. W imprezie mogły brać udział dzieci ze szkoły podstawowej i gimnazjum, a wisienką na torcie były biegi sztafetowe z udziałem dzieci i rodziców.

 

Komentarzy: 0

2016-09-22 12:14

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p