Inne sporty

MŚ w Biathlonie: Laura Dahlmeier oraz Martin Fourcade zwycięża w biegu pościgowym

Drugi dzień indywidualnych startów w Mistrzostwach Śwaita stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwyciężyła Laura Dahlmeier, a dugi medal mistrzostw zdobyła Czeszka Gabriela Koukalova.

W biegu mężczyzn zwycięstwo odniósł Maritn Fourcade.

2017-02-12 11:28

Pierwsze dwa dni Mistrzostw Świata w biathlonie, czyli zgrzyty, niepowodzenia i pierwsze tytuły mistrzowskie.

Zaczęło się od małego zamieszania mędzi Martinem Fourcadem a Aleksandrem Łoginowem, w cieniu całego spięcia stało zwycięstwo Niemców w sztafecie mieszanej, godzinę przed startem sprinterskim kobiet, Rosjanka Jekaterina Głazerina została zawieszona przez IBU, a triumf Mistrzostw Świata pierwszy raz w karierze powetowała Gabriela Koukalova.

2017-02-10 23:03

MEJ: Czeszka ponownie najlepsza, Kamila Żuk na miejscu 12.

Niedziela stoi pod znakiem biegów na dochodzenie. Dominacje w kategorii juniorek potwierdza Marketa Davidova z Czech, która na tych mistrzostwach zdobyła już drugi złoty medal. Kamila Żuk uplasowała się na pozycji 12.

2017-02-05 12:40

Drugiego Dnia MEJ w biahlonie zawodniczki rywalizowały w sprincie na 7,5 km. Najlepiej z naszych reprezentantek spisała się Kamila Żuk, która wywalczyła brązowy medal. Zwyciężyła Marketa Davidova z Czech.

2017-02-04 12:15

Dzisiejszy dzień na Uniwersjadzie stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwycięstwa odnieśli Nadieżda Biełkina z Ukrainy oraz Sergiej Korastyliew z Rosji. Wśród Polaków najlepiej zaprezentowali się Karolina Trzaska oraz Bartłomiej Filip.