podmenu

Inne sporty

kamila

OOM w biathlonie: Krótkie podsumowanie MIstrzostw na Polanie Jakuszyckiej

Już dziś swoje zakończenie miała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Niewątpliwe największą zwyciężczynią tych zawodów została Kamila Żuk, która w każdym stracie zwyciężała i to z ogromną przewagą.

Komentarzy: 0

2017-03-14 15:41

Czytaj więcej
oom

OOM w biathlonie: Pierwszy dzień pod znakiem biegów indywidualnych.

Dziś pierwszy dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w biathlonie. Impreza pierwotnie miała odbyć się w Kościelisku, jednak warunki atmosferyczne uniemożliwiły zorganizowanie tam zawodów, zostały przeniesione do Jakuszyc.

Komentarzy: 0

2017-03-10 15:03

Czytaj więcej
obraz

MP młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Biegi indywidualne oraz Sztafety w Dusznikach.

Po biegach sprinterskich, przyszedł czas na biegi indywidualne oraz sztafety. Tylko w jednej kategorii mogliśmy zobaczyć innego zwycięzcę w porównaniu z biegiem sprinterskim. W kategorii Młodzików zwyciężył Jan Guńka.

Komentarzy: 0

2017-03-05 10:24

Czytaj więcej
biathlon

PŚ: Biegi sztafetowe dla Niemek.

Biegi Sztafetowe, to ostatnia konkurencja Pucharu Świata w Pjongchang. Najlepszą sztafetą, w tym sezonie oraz w tym biegu była reprezentacja Niemiec, która w tym sezonie wygrała wszystkie biegi sztafetowe.

Komentarzy: 1

2017-03-05 09:55

Czytaj więcej
Fourcade

PŚ: Biegi na dochodzenie w Pjongchang dla Dahlmeier i Fourcada.

Ten sezon, pomimo iż jeszcze się nie zakończył z pewnością należał do dwóch nazwisk, które w praktycznie w każdym starcie plasowały się w czołówce zawodów. Mowa oczywiście o Laurze Dahlmeier oraz Martinie Fourcade.

Komentarzy: 0

2017-03-04 15:25

Czytaj więcej
ania

MP młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Pierwszy dzień pod znakiem biegów spirnterskich

Po wczorajszym treningu oficjalnym, na którym każdy mógł zapoznać się z trasą, i strzelnicą, dziś przyszedł czas na biegi sprinterskie.  Zwycięstwa odnieśli Marcin Zawół, Klaudia Topór, Anna Nędza-Kubiniec oraz Konrad Badacz.

 

Komentarzy: 0

2017-03-03 16:58

Czytaj więcej
laura

PŚ: Przedolimpijska próba dla Laury Dahlmeier

Za niespełna rok, odbędzie się najważniejsza impreza dla każdego sportowca- Igrzyska Olimpijskie. A już dziś zawodniczki mogły wypróbować trasę, na której będą mierzyć się w przyszłym sezonie. Najlepiej tą próbę wykorzystała Niemka Laura Dahlmeier.

Komentarzy: 0

2017-03-02 16:22

Czytaj więcej
kamila

Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie dobiegły końca.

 Ostatni dzień zmagań w ramach MŚJ w biathlonie to rywalizacja sztafet juniorów i juniorek. Wśród juniorów zwyciężyła reprezentacja Rosji a w kategorii kobiet Norweżki.

Komentarzy: 0

2017-02-28 22:12

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon - Anna Nędza Kubiniec i Konrad Badacz na podium Nordic Youth Games w Szwecji

 

Nordic Youth Games tak nazywają się zawody, w których mogli wziąć udział najlepsi zawodnicy klasyfikacji ‘’Celuj w Igrzyska”. Polskę reprezentowało dwóch zawodników. Anna Nędza- Kubiniec oraz Konrad Badacz.

Komentarzy: 4

2017-02-27 19:53

Czytaj więcej
biathlon

Mistrzostwa Świata Juniorów w biathlonie - Polskie sztafety poza pierwszą dziesiątką

Sztafety, to dzisiejsza konkurencja rozgrywanych Mistrzostw Świata na Słowacji w Osrble. W dzisiejszych zmaganiach wśród mężczyzn zwyciężyli Norwegowie, a u kobiet triumfowały Rosjanki.

 

Komentarzy: 0

2017-02-27 07:30

Czytaj więcej
jak

MŚJ: Polscy zawodnicy poza czołówką

Dnia dzisiejszego walkę o medale w ramach Mistrzostw Świata Juniorów miała starsza grupa wiekowa. Polscy zawodnicy zajęli pozycję po za czołową 20, jedna w stu procentach zakwalifikowali się do biegów pościgowych.

 

Komentarzy: 0

2017-02-25 13:54

Czytaj więcej
biathlon

MŚJ: Biegi indywidualne i sprinty za nami. Przemysław Pancerz w 10!

W rramach Mistrzostw Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w biathlonie w Osrible na Słowacji rozegrano dziś biegi indywidualne. Najlepiej spisał się Przemysław Pancerz, któy w sprintach zajął 10. lokatę.

Komentarzy: 0

2017-02-24 12:48

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p