podmenu

Inne sporty

biegi górskie

Andrzej Lachowski pobił rekord Grassland Marathon w Chinach

nadesłane: Bieganie i generalnie aktywność fizyczna stają się coraz bardziej popularne w Chinach. W szybkim tempie rośnie nie tylko ilość imprez sportowych, ale również frekwencja w tych zawodach.Do już dobrze znanych należy rozgrywany na stepach Mongolii Wewnętrznej Genghis Khan Grassland Marathon http://www.grasslandextrememarathon.com). Jest to 3-dniowy festiwal, podczas którego można wystartować na trasach biegowych lub MTB. W tegorocznej edycji wziął udział również zespół Sportovia (https://sportovia.com) z Polski.

Komentarzy: 0

2015-07-06 18:13

Czytaj więcej
hojnisz monika

Trzecie złoto Moniki Hojnisz w letnich biathlonowych Mistrzostwach Polski [AKTUALIZACJA+WYNIKI]

Trzeci dzień letnich Mistrzostw Polski w biathlonie to biegi ze startu wspólnego. Swój trzeci złoty medal w zawodach rozgrywanych na Kirach w Kościelisku wywalczyła Monika Hojnisz z AZS AWF Katowice.

Komentarzy: 0

2015-06-30 11:11

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Biathloniści walczyli o tytuły Mistrzostw Polski na Kirach, dwa złota Moniki Hojnisz [WYNIKI]

W dniach 27-30 czerwca w Kościelisku Kirach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim składające się z biegu na nogach ze strzelaniem. Dotychczas rozegrano dwie konkurencje bieg indywidualny i bieg sprinterski.

Komentarzy: 0

2015-06-29 18:14

Czytaj więcej
szczepaniak

Zmarł olimpijczyk Stanisław Szczepaniak

Wczoraj wieczorem w Kościelisku w wieku 81 lat zmarł Stanisław Szczepaniak, biathlonista, uczestnik Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

Komentarzy: 0

2015-06-22 13:12

Czytaj więcej
kościelisko

Biathlonowy Nordic Walking już po raz trzeci w Kościelisku [AKTUALIZACJA]

Stowarzyszenie Rozwoju Turystki w Gminie Kościelisko zaprasza na  III Otwarte Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking . Impreza ta ma charakter ogólnopolski, integracyjny, rodzinny i rekreacyjno-sportowy, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy 12 lipca do Kościeliska.

Komentarzy: 0

2015-06-16 19:26

Czytaj więcej
Szczyrk

Szczyrk jednak bez Pucharu Świata w skokach [AKTUALIZACJA]

Komisja Kalendarzowa FIS w skokach narciarskich dokonała zmian w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2015/2016. Szczyrk ma pecha, ale szczęście ma nie tylko Wisła. Zyskają też kibice, skoczkowie i Polska.

Komentarzy: 0

2015-06-05 12:03

Czytaj więcej
malysz

Błoński o wybuchu małyszomanii: Skoków nauczyła nas ekipa Tajnera

Nieogrzewana chatka jako centrum prasowe i brak dostępu do wiedzy – tak od dziennikarskiej strony wyglądały początki pracy przy skokach narciarskich. - Aż przyszedł Tajner i dokonała się rewolucja – opowiada Robert Błoński, który karierę Małysza śledził od lat 90-tych.

Komentarzy: 0

2015-06-04 09:28

Czytaj więcej
diggins

Co właściwie robiła Diggins?

Zdjęcie chodzącej po taśmie Jessie Diggins obiegło narciarski świat. Tymczasem uprawiany przez nią slackline funkcjonuje nie tylko w treningu narciarskim.

Komentarzy: 0

2015-06-03 21:56

Czytaj więcej
fairall

Nick Fairall jest optymistą. I chce znów skakać!

Kontuzjowany w styczniu Nick Fairall czuje się coraz lepiej. - Rehabilitacja przebiega poprawnie, a celem jest ponowne ubranie nart – zapowiada odważnie Amerykanin, który po wypadku na skoczni w Bischofschofen stracił czucie w nogach.

Komentarzy: 0

2015-06-02 13:27

Czytaj więcej
biegaj w karkonoszach

Letnie Bieganie w Karkonoszach i Górach Izerskich [NASZ PATRONAT]

Narciarze biegowi latem coraz częściej próbują swoich sił w biegach górskich. A może Wy także macie ochotę sprówać się w letnim treningu biegowych w naszych górach. Polecamy partnerskie obozy Biegaj w Karkonoszach, organizowane jak wskazuje nazwa; w Karkonoszach i Górach Izerskich. M.in. na trasach Biegu Piastów.

Komentarzy: 0

2015-05-22 16:48

Czytaj więcej

Mateusz Herda nowym trenerem kadry alpejskiej kobiet

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, 11 maja PZN rozstrzygnął konkurs na trenera głównej kadry kobiet w narciarstwie alpejskim. Posadę tę obejmie Mateusz Herda, a jego umowa ma obowiązywać 3 lata aż do Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang w 2018 roku.

 

Komentarzy: 0

2015-05-12 14:29

Czytaj więcej
PZN

Zmiany w kadrze narodowej alpejczyków na sezon 2015/2016

Polski Związek Narciarski ogłosił niedawno składy grup szkoleniowych na sezon 2015/2016. Nie obyło się bez poważnych zmian również w narciarstwie alpejskim. Zwiększyła się ich liczebność i pojawili się nowi zawodnicy. W kadrze kobiet zwolniło się stanowisko trenera, który zostanie wyłoniony w konkursie.

 

Komentarzy: 0

2015-05-03 11:47

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p