podmenu

Inne sporty

Kolodziejczyk_Adam_biathlon.com.pl

Zmiany w polskim biathlonie, Kołodziejczyk rezygnuje, Sikora oddaje się do dyspozycji zarządu

Tak słabego sezonu w polskim biathlonie nie było od lat, a dokładnie od igrzysk w Salt Lake City. Nieudana zima, a zwłaszcza jej kluczowa część, jaką były mistrzostwa świata w Hochfilzen, przyniosła zmiany w sztabie szkoleniowym. Do dymisji podał się trener Adam Kołodziejczyk, a do dyspozycji zarządu oddał się Tomasz Sikora. 

Komentarzy: 0

2017-02-23 21:59

Czytaj więcej
biathlon

MŚ w Biathlonie: Laura Dahlmeier "królową" Mistrzostw.

Dziś ostatni dzień Mistrzostw Świata w biathlonie rozgrywanych w Hochfilzen. Gwiazdą tych mistrzostw jest niewątpliwie Laura Dahlmeier. 23 Letnia zawodniczka zdobyła 5 złotych medali i zapisała się w historii biathlonu.

 

Komentarzy: 2

2017-02-19 13:27

Czytaj więcej
lowel

Małych sensacji ciąg dalszy, czyli Mistrzostwa Świata w biathlonie.

Bieg indywidulany mężczyzn na 20 km to jedna ze specjalności Martina Fourcade, jednak to nie francuz cieszył się ze złotego medalu MŚ w tej konkurencji, a Lowell Bailey. Zawodnik ze Stanów Zjednoczonych zaliczył swój najlepszy start w życiu i może cieszyć się ze zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Komentarzy: 0

2017-02-17 00:15

Czytaj więcej
monika

MŚ w biathlonie: Monika Hojnisz najlepsza z Polek, Laura Dahlmeier zwycięża.

30 miejsce, to najwyższa lokata Polskiej zawodniczki w biegu indywidulanym na MŚ w Hochfilzen. Drugie złoto na tych mistrzostwach zdobyła Laura Dahlmeier, druga na mecie zameldowała się Gabriela Koukalova, a trzecia należała do Włoszki Alexii Runggaldier.

Komentarzy: 0

2017-02-16 01:50

Czytaj więcej

MŚ w Biathlonie: Laura Dahlmeier oraz Martin Fourcade zwycięża w biegu pościgowym

Drugi dzień indywidualnych startów w Mistrzostwach Śwaita stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwyciężyła Laura Dahlmeier, a dugi medal mistrzostw zdobyła Czeszka Gabriela Koukalova.

W biegu mężczyzn zwycięstwo odniósł Maritn Fourcade.

Komentarzy: 0

2017-02-12 11:28

Czytaj więcej
biathlon

Pierwsze dwa dni Mistrzostw Świata w biathlonie, czyli zgrzyty, niepowodzenia i pierwsze tytuły mistrzowskie.

Zaczęło się od małego zamieszania mędzi Martinem Fourcadem a Aleksandrem Łoginowem, w cieniu całego spięcia stało zwycięstwo Niemców w sztafecie mieszanej, godzinę przed startem sprinterskim kobiet, Rosjanka Jekaterina Głazerina została zawieszona przez IBU, a triumf Mistrzostw Świata pierwszy raz w karierze powetowała Gabriela Koukalova.

 

Komentarzy: 0

2017-02-10 23:03

Czytaj więcej

MEJ: Czeszka ponownie najlepsza, Kamila Żuk na miejscu 12.

Niedziela stoi pod znakiem biegów na dochodzenie. Dominacje w kategorii juniorek potwierdza Marketa Davidova z Czech, która na tych mistrzostwach zdobyła już drugi złoty medal. Kamila Żuk uplasowała się na pozycji 12.

 

Komentarzy: 0

2017-02-05 12:40

Czytaj więcej
kamila

MEJ w biathlonie: Brązowy medal Kamili Żuk

Drugiego Dnia MEJ w biahlonie zawodniczki rywalizowały w sprincie na 7,5 km. Najlepiej z naszych reprezentantek spisała się Kamila Żuk, która wywalczyła brązowy medal. Zwyciężyła Marketa Davidova z Czech.

 

Komentarzy: 0

2017-02-04 12:15

Czytaj więcej
trzaska

Uniwersjada: Najlepiej z Polaków Karolina Trzaska oraz Bartłomiej Filip

Dzisiejszy dzień na Uniwersjadzie stał pod znakiem biegów pościgowych. Zwycięstwa odnieśli Nadieżda Biełkina z Ukrainy oraz Sergiej Korastyliew z Rosji. Wśród Polaków najlepiej zaprezentowali się Karolina Trzaska oraz Bartłomiej Filip.

Komentarzy: 0

2017-02-03 12:00

Czytaj więcej
Żuk

MEJ:Kamila Żuk ósma na otwarcie Mistrzostw Europy Juniorów [WYNIKI]

 Dziś pierwszy dzień Mistrzostw Europy juniorów rozgrywanych w Novym Mescie. Pierwszą konkurencją były biegi indywidualne. Na dystansie 12,5 km rywalizowały kobiety, a mężczyźni mierzyli się z 15 km trasą.

Komentarzy: 0

2017-02-02 16:09

Czytaj więcej
bielecka

Uniwersjada: Dominika Bielecka i Bartłomiej FIlip najlepsi z Polaków [WYNIKI]

Po piętnastym miejscu Dominiki Bieleckiej w biegu indywidulanym, które było najlepszym miejscem w naszej reprezentacji, przyszedł czas na biegi sprinterskie. Z Polaków najlepiej spisali się Dominika Bielecka oraz Bartłomiej Filip.

Komentarzy: 0

2017-02-02 11:34

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Supermikst Guzików z brązowym medalem Mistrzostw Europy!

Duszniki, Mistrzostwa Europy w biathlonie. O godzinie 10 wystartowała przedostatnia ostatnia konkurencja Mistrzostw Europy 2017. Supermiksty. Zwycięstwo odniosła reprezentacja Rosji przed Norwegią. Na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja Polski.

Komentarzy: 1

2017-01-29 11:42

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p