podmenu

Inne sporty

letni bieg piastów

Narciarze biegowi mocni w Letnim Biegu Piastów

Bieg Piastów dołączył do elitarnego grona maratonów, który oprócz ścigania na nartach oferuje także maratony górskie oraz rowerowe. W Letnim BP, który rozegrano w miniony weekend, z bardzo dobrej strony pokazali się znani nam świetne narciarze biegowi.

Komentarzy: 0

2015-08-31 16:49

Czytaj więcej
piotr lewandowski

BIATHLON: Duszniki-Zdrój zorganizują Puchar Świata? [WYWIAD]

- Niebawem ruszamy z wielką przebudową Jamrozowej Polany. Stawką jest licencja A federacji IBU – informuje w rozmowie ze Skipolem Burmistrz Dusznik Zdroju, Piotr Lewandowski. Długoterminowy cel jest ambitny. To biathlonowy Puchar Świata.

Komentarzy: 0

2015-08-19 07:44

Czytaj więcej

Pekin gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku

Pekin został gospodarzem 24. zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku. Wyboru dokonali członkowie MKOl podczas sesji tej organizacji w Kuala Lumpur. jedynym kontrkandydatem było miasto z Kazachstanu - Ałmaty.

Komentarzy: 3

2015-07-31 14:01

Czytaj więcej
zakopane

LGP w Zakopanem odwołane! Klątwa Stocha spełniona, Marusarz przewraca się w grobie [KOMENTARZ]

- Za kilka lat nie będzie tu już Pucharu Świata – ostrzegał zimą zakopiańskie władze Kamil Stoch. Ale klątwa spełnia się już teraz, póki nie będzie w Tatrach Letniego Grand Prix. Następny może być Puchar Świata.

Komentarzy: 2

2015-07-18 00:23

Czytaj więcej
biegi górskie

Andrzej Lachowski pobił rekord Grassland Marathon w Chinach

nadesłane: Bieganie i generalnie aktywność fizyczna stają się coraz bardziej popularne w Chinach. W szybkim tempie rośnie nie tylko ilość imprez sportowych, ale również frekwencja w tych zawodach.Do już dobrze znanych należy rozgrywany na stepach Mongolii Wewnętrznej Genghis Khan Grassland Marathon http://www.grasslandextrememarathon.com). Jest to 3-dniowy festiwal, podczas którego można wystartować na trasach biegowych lub MTB. W tegorocznej edycji wziął udział również zespół Sportovia (https://sportovia.com) z Polski.

Komentarzy: 0

2015-07-06 18:13

Czytaj więcej
hojnisz monika

Trzecie złoto Moniki Hojnisz w letnich biathlonowych Mistrzostwach Polski [AKTUALIZACJA+WYNIKI]

Trzeci dzień letnich Mistrzostw Polski w biathlonie to biegi ze startu wspólnego. Swój trzeci złoty medal w zawodach rozgrywanych na Kirach w Kościelisku wywalczyła Monika Hojnisz z AZS AWF Katowice.

Komentarzy: 0

2015-06-30 11:11

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Biathloniści walczyli o tytuły Mistrzostw Polski na Kirach, dwa złota Moniki Hojnisz [WYNIKI]

W dniach 27-30 czerwca w Kościelisku Kirach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim składające się z biegu na nogach ze strzelaniem. Dotychczas rozegrano dwie konkurencje bieg indywidualny i bieg sprinterski.

Komentarzy: 0

2015-06-29 18:14

Czytaj więcej
szczepaniak

Zmarł olimpijczyk Stanisław Szczepaniak

Wczoraj wieczorem w Kościelisku w wieku 81 lat zmarł Stanisław Szczepaniak, biathlonista, uczestnik Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata.

Komentarzy: 0

2015-06-22 13:12

Czytaj więcej
kościelisko

Biathlonowy Nordic Walking już po raz trzeci w Kościelisku [AKTUALIZACJA]

Stowarzyszenie Rozwoju Turystki w Gminie Kościelisko zaprasza na  III Otwarte Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking . Impreza ta ma charakter ogólnopolski, integracyjny, rodzinny i rekreacyjno-sportowy, z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy 12 lipca do Kościeliska.

Komentarzy: 0

2015-06-16 19:26

Czytaj więcej
Szczyrk

Szczyrk jednak bez Pucharu Świata w skokach [AKTUALIZACJA]

Komisja Kalendarzowa FIS w skokach narciarskich dokonała zmian w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2015/2016. Szczyrk ma pecha, ale szczęście ma nie tylko Wisła. Zyskają też kibice, skoczkowie i Polska.

Komentarzy: 0

2015-06-05 12:03

Czytaj więcej
malysz

Błoński o wybuchu małyszomanii: Skoków nauczyła nas ekipa Tajnera

Nieogrzewana chatka jako centrum prasowe i brak dostępu do wiedzy – tak od dziennikarskiej strony wyglądały początki pracy przy skokach narciarskich. - Aż przyszedł Tajner i dokonała się rewolucja – opowiada Robert Błoński, który karierę Małysza śledził od lat 90-tych.

Komentarzy: 0

2015-06-04 09:28

Czytaj więcej
diggins

Co właściwie robiła Diggins?

Zdjęcie chodzącej po taśmie Jessie Diggins obiegło narciarski świat. Tymczasem uprawiany przez nią slackline funkcjonuje nie tylko w treningu narciarskim.

Komentarzy: 0

2015-06-03 21:56

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

SNS Bieg piastów RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p