podmenu

Inne sporty

biathlon

Reprezentacja na ME w Dusznikach Zdroju

Już dziś, 24 stycznia, rozpoczyna się jedna z najważniejszych imprez biathlonowych w Polsce, czyli Mistrzostwa Europy, które potrwają do 31 stycznia. Polskę reprezentować będzie siedem zawodniczek i sześciu zawodników. 

Komentarzy: 2

2017-01-24 09:52

Czytaj więcej

Co w biathlonie przez weekend? Puchar Świata, a na krajowym podwórku powrót Weroniki Nowakowskiej

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy w biathlonie, które odbędą się w Dusznikach Zdroju. Jednak rywalizacja w biathlonie nie ustała. Za nami biegi masowe i sztafetowe w Pucharze Świata oraz krajowe zawody Nadziei Olimpijskich i Puchar Polski I kategorii, w którym zadebiutowała w tym sezonie Weronika Nowakowska. 

 

Komentarzy: 0

2017-01-23 00:24

Czytaj więcej
Fourcade

Dwukrotne zwycięstwa Makarainen i Fourcade

Kaisa Makarainen i Martin Fourcade zwyciężyli w sprincie i biegach na dochodzenie w Ruhpolding. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Magdalena Gwizdoń, która pierwszy raz w tym sezonie uplasowała się w czołowej dziesiątce.

 

Komentarzy: 0

2017-01-17 07:03

Czytaj więcej
morgenstern

Autobiografia Morgiego może zostać Sportową Książką Roku

Autobiografia Thomasa Morgensterna „Moja walka o każdy metr” została nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku w Polsce. Lektura Wydawnictwa SQN jest jedną z 20 wybranych publikacji, na które do końca stycznia mogą głosować czytelnicy.

Komentarzy: 0

2017-01-13 09:04

Czytaj więcej
maka

Biathlon: Anna Mąka w Pucharze IBU, bez pudła [WYWIAD]

Rozpoczęła sezon od najlepszego wyniku w karierze, jakim było 5 miejsce w Pucharze IBU, zdobyła dwa srebrne medale na tegorocznych MP w Kościelisku. Można powiedzieć, grudzień należał do niej!

Anna Mąka zawodniczka BKS WP Kościelisko, o swoich planach i przygotowaniach do sezonu.

Komentarzy: 0

2017-01-02 20:02

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Supermiksty i sztafety mieszane na rozpoczęcie MP seniorów w Kościelisku.

Kościelisko było gospodarzem MP seniorów w biathlonie. Na zakończenie roku organizatorzy postawili na małą dawkę adrenaliny i w programie zawodów znalazły się supermiksty, sztafety mieszane oraz sprinty. 

 

Komentarzy: 0

2016-12-28 18:11

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Nie ma mocnych na Martina Fourcade

Trzeciego dnia w Nowym Meste zawodnicy rywalizowali w biegach masowych. Po raz kolejny dominację potwierdził Francuz, który wygrał po raz siódmy w tegorocznym Pucharze Świata. 

 

Komentarzy: 0

2016-12-18 17:37

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Biathlon: Monika Hojnisz 17 w Pucharze Świata, Anna Mąka 5 w Pucharze IBU

Dzisiaj biathloniści i biathlonistki rywalizowali w zawodach Pucharu Świata w Novem Meste na Morawie (CZE) i Pucharu IBU w Obertilliach (GER). Jak wypadli nasi reprezentanci o tym poniżej.

Komentarzy: 0

2016-12-16 23:19

Czytaj więcej

Biathlon: Niemiecko-francuski pogrom

Od początku sezonu nie ma mocnych na Laurę Dahlmeier i Maritna Fourcade. Zwyciężają i udowadniają, że od początku sezonu są w znakomitej formie.

 

Komentarzy: 0

2016-12-10 17:16

Czytaj więcej
biathlon

Biathlon: Pojedynki sprinterskie dla Laury Dahlmeier i Martin Fourcade [WYNIKI]

W słoweńskiej Pokljiuce odbyły się sprinty biathlonowego Pucharu Świata, w których swoją dominację na początku sezonu potwierdziła Niemka Laura Dahlmeier oraz francuz Martin Fourcade. Oboje zwyciężyli już po raz drugi w tym sezonie.

Komentarzy: 0

2016-12-09 17:03

Czytaj więcej
Monika Hojnisz

Wiatr rozdawał karty podczas PŚ w biathlonie w Oestersund, Polki daleko [WYNIKI]

sobotnie popołudnie w szwedzkim Oestersund rozegrano pierwszy bieg indywidualny kobiet na 15 km. Niestety, od samego początku biathlonistki musiały męczyć się z silnym wiatrem. Najlepiej w tych warunkach poradziła sobie Laura Dahlmaier, która do bardzo dobrego biegu dorzuciła dobre strzelanie. Niestety, przy niesprzyjającej pogodzie słabo wypadły Polki.

Komentarzy: 0

2016-11-30 20:30

Czytaj więcej
biathlon

Podsumowanie weekendu w biathlonie [WYNIKI]

Dzisiaj w biathlonowym Pucharze Świata w szwedzkim Ostersund rywalizowano w sztafetach mieszanych i super mikstach. Dla wyjaśnienia sztafety mieszane, to dwie kobiety i dwóch mężczyzn, a super miksty to jedna kobieta i jeden mężczyzna, biegnący na zmianę, dystans jest krótszy i łącznie wynosi około 6 km.

 

O godzinie 15:30 na trasę wyruszyły sztafety mieszane na dystansie 2x6 i 2x7,5km.

Komentarzy: 0

2016-11-27 19:16

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p