Inne sporty - Biathlon

a

YOG 2020: Podwójne zwycięstwo Rosji w biathlonowych biegach indywidualnych, Guńka najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Rosjanka Alena Mokhova zwyciężyła w indywidualnym biegu na 10 km w biathlonowych zawodach na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w szwajcarskiej Lozanie. Na dystansie o 2,5 km dłuższym najlepszy był jej rodak, Oleg Domichek. Najlepiej z szóstki Polaków zaprezentował się Jan Guńka, który zajął 10. miejsce.

2020-01-11 18:54

Norweskie sztafety były bezkonkurencyjne w zawodach biathlonowego Pucharu Świata, który odbył się w norweskim Oberhofie. Słabo zaprezentowały się polskie drużyny, kobiety zajęły 13. miejsce, natomiast katastrofalnie zaprezentowali się mężczyźni, którzy skończyli rywalizację dopiero na 22. pozycji.

2020-01-11 18:27

W piątek odbyły się biegi indywidualne na 12,5 km kobiet oraz 15 km mężczyzn w słowackim Brezno-Osrblie ramach biathlonowego Pucharu IBU. Zwycięstwa odnieśli Rosjanka Ekaterina Glazyrina oraz Norweg Endre Stroemsheim. Najlepiej z Polaków wypadła Karolina Pitoń, która zajęła 18. miejsce.

2020-01-10 18:51

Biathlon: Hojnisz-Staręga i Żuk zadowolone po zajęciu miejsca w pierwszej "10"

Piątkowe zawody sprinterskie na 7,5 km w Oberhofie były zdecydowanie najlepszym występem reprezentantek Polski w obecnym sezonie Pucharu Świata. Zadowolenia po zakończeniu rywalizacji nie kryły Monika Hojnisz-Staręga oraz Kamila Żuk.

2020-01-10 18:23

W biegu sprinterskim na dystansie 10 km najlepszym biathlonistą okazał się być Martin Fourcade. Spośród polskich zawodników najlepiej spisał się Grzegorz Guzik, który zameldował się na mecie z 58. wynikiem.