Inne sporty - Biathlon

q

Biathlon: J. T. Boe i T. Eckhoff najlepsi w biegu masowym, Polacy nie startowali [WYNIKI]

Rywalizacjami w biegach masowych kończy się weekend biathlonowego Pucharu Świata we francuskim Annecy-Le Grand Bornand. Wśród mężczyzn na dystansie 15 km najlepszy okazał się Johannes Thingnes Boe, natomiast na dystansie o 2,5 km krótszym zwycięstwo odniosła Tiril Eckhoff. Polacy nie startowali.

2019-12-22 14:24

W biegu pościgowym mężczyzn zawodów Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand zwycięstwo odniósł Johannes Thingnes Boe. Jedyny z Polaków Grzegorz Guzik uplasował się na 57. miejscu. Wśród kobiet bezkonurencyjna była Tiril Eckhoff, a Polki nie wywalczyły punktów - Kinga Zbylut była 45., a Kamila Żuk ukończyła bieg na 49. miejscu.

2019-12-21 14:44

Reprezentacja Niemiec w składzie Stefanie Scherer - Lucas Fratzscher zwyciężyła w zawodach pojedynczych sztafet mieszanych w Pucharu IBU w Obertilliach. Na 11. miejscu uplasował się duet Anna Mąka - Mateusz Janik. Bieg czteroosobowych sztafet mieszanych został odwołany.

2019-12-21 12:54

Daria Gembicka nie utrzymała pierwszego miejsca w biegu pościgowym, który odbył się w ramach juniorskiego Pucharu IBU we włoskim Martell-Val Martello. Polkę wyprzedziła Szwajcarka Amy Baserga. Wśród juniorów najlepszy okazał się Włoch Tomasso Giacomel, a najlepszy z Polaków był Marcin Zawół.