Inne sporty - Biathlon

biathlon

Biathlon: Zwycięstwo Norweżek w sztafecie, odległe miejsce Polek [WYNIKI]

Reprezentacja Norwegii okazała się najlepsza w zawodach sztafetowych 4x6 km w ramach biathlonowego Pucharu Świata, które odbyły się w niemieckim Ruhpolding. Poniżej oczekiwań spisały się Polki, które kiepsko prezentowały się na strzelnicy i zajęły 13. miejsce.

2020-01-17 17:49

W poniedziałek, 13 stycznia, w miejscowości Karelia, zmarł Sergei Ivanovich Bogdanov. Honorowy trener rosyjskiego biathlonu, który miał na swoim koncie wyszkolenie kilkunastu mistrzów sportu, miał 71 lat.

2020-01-16 17:58

Martin Fourcade korzysta z nieobecności Johannesa Thingnesa Boe, który we wtorek został ojcem i powiększa przewagę nad Norwegiem w klasyfikacji generalnej. Francuz był najlepszy w czwartkowych zawodach sprinterskich na 10 km, które odbyły się w niemieckim Ruhpolding. Najlepszy z Polaków zajął miejsce dopiero w ósmej dziesiątce.

2020-01-16 17:49

Jedynym zawodnikiem, który dotychczas zdobył medal dla Polski podczas Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Lozanie, jest Marcin Zawół. 17-letni biathlonista był najlepszy we wtorkowym biegu sprinterskim. - Jestem bardzo szczęśliwy i nie mogę uwierzyć w to, co właśnie zrobiłem - przyznał w wypowiedzi dla Międzynarodowej Unii Biathlonu.