Tak to powinno wyglądać.Polski zawodnik na podium Opa Alpen Cup-u w kombinacji norweskiej.To, że młody zawodnik Wisły Ustronianki ma talent nie pozostawia wątpliwości, ale czy warto narażać go na stresy w PŚ?Nie lepiej ,żeby startował w Alpen Cup-ie, czy PK, gdzie miejsca będą zdecydowanie lepsze i mniejsze obciążenie psychiczne i fizyczne dla zawodnika.Poza tym wynik idzie świat-jest podium.Paweł prowadzący po skokach stoczył dzisiaj wspaniałą walkę na trasie biegowej walcząc z ścigającymi go Słoweńcem Jelenko i Niemcem Firnem (obaj mieli po skokach 14 sekund straty).Wiek nie odgrywa większej roli na skoczni, w czasie biegu lat nie da się jednak oszukać, większe doświadczenie i większe fizyczne możliwości mają starsi zawodnicy.Paweł walczył do końca co dało mu 3 miejsce w dzisiejszej kombinacji ze stratą 3,7 sekundy do zwycięzcy Marjana Jelenko ze Słowenii.Drugie miejsce wywalczył na finiszu Niemiec Johannes Firn.Zdecydowanie lepiej wypadli dzisiaj nasi pozostali reprezentanci.Adam Cieślar zajmujący po skokach 3 miejsce ukończył bieg (i kombinację) na miejscu 9.Andrzej Gąsienica został sklasyfikowany na 21 pozycji, a na 35 udział w zawodach zakończył Stanisław Biela.wyniki w załączniku