HETMAŃSKI

W sobotę 24 lutego na trasie narciarskiej Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się po raz 35 Ogólnopolski Bieg Hetmański. Dystans główny biegu to 25km stylem dowolnym, w programie także biegi dla dzieci i młodzieży. Poniżej szczegółowe informacje od organizatora.

 

Corocznie rozgrywany Ogólnopolski Narciarski Bieg Hetmański doczekał się małego jubileuszu, bo w tym roku odbędzie po raz 35-ty . Zapraszamy na trasy Siwej Doliny 24 lutego 2024 roku na XXXV BH 2024 – 25 km stylem dowolnym.

Od rana trwać będzie rywalizacja w młodszych kategoriach, a bieg główny już tradycyjne stylem dowolnym odbędzie się ze startu o godz.12:00.

Zapraszamy do rywalizacji w biegach narciarskich na ścianę wschodnią Polski, gdyż na drugi dzień w niedzielę 180 km od Tomaszowa na trasach w Ustianowej odbędzie się Bieg Lotników stylem klasycznym.

 

Zapisy : >>> ZAPISY <<<

 

 >>> REGULAMIN 35. BIEGU HETMAŃSKIEGO <<<

 

Zawody odbędą się ramach cyklu zawodów Lubelskiej Ligi Roztocze 2024 w biegach narciarskich #LubelskieSmakujŻycie, która odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. Patronat nad LLR 2024 sprawować będzie także Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski. 

 

Wszystkie informacje o kompleksie Siwa Dolina, a więc aktualne komunikaty, program zawodów, galerie zdjęć, mapy tras,  linki do zgłoszeń, wyniki i galerie zdjęć po zawodach znajdziecie na stronie www.lozn.org .pl oraz na bieżąco na FB   https://www.facebook.com/LubelskiOZNarciarski

Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie.

 

Imprezę wsparli :

Powiat Tomaszowski i Miasto Tomaszów Lubelski, a organizacyjne OSIRTomasovia.

 

 Zgłoszenia grupowe i indywidualne przyjmowane będą do 08 lutego 2024  r. do godz. 20.00.  Zgłoszenia tylko internetowo przez formularz

 

                                     

Zapisy  w  dniu  zawodów i po terminie 08.02.2024 : dodatkowa opłata  20 zł.  Chodzi o termin zgłoszenia, a nie  wniesienie  opłaty. Opłatę  w  regulaminowej kwocie można będzie  wpłacić przy odbiorze  numeru startowego .     Liste zgłoszonych można zobaczyć po linkiem /kliknij/ : >>> TUTAJ <<<

 

 

 Łączę  pozdrowienia

 

Waldemar Kołcun

 

Więcej o Biegu Hetmański znajdziecie >>> TUTAJ <<<

 

kace