lozn

Puchar Lubelszczyzny po raz kolejny rozpocznie zmagania w ramach Pucharu Polski na nartorolkach. Już 2 września będziemy mogli oglądać zawodników w rywalizacji sprinterskiej. Ponadto odbędzie się już tradycyjny bieg na 100 metrów o Puchar Krismara.

 

 AKTUALIZACJA (dodano 23.08.2018)

Organizatorzy postanowili w kategorii amatorów utworzyć kategorie wiekowe, które także będą nagradzane pucharem i dyplomami, pod warunkiem, że w danej kategorii wystartuje trójka zawodników. Miły gest w stosunku do biegających na nartorolkach amatorów.

 

Rywalizację rozpocznie bieg sprinterski na dystansie 1000 metrów o godzinie 10. 

Następnie odbędzie się bieg w ramach Pucharu KRISMARA na dystansie 100 metrów. Przypomnijmy że rekordzistami na tym dystansie jest

Maciej Staręga z czasem 11,582sek oraz

Monika Skinder 12,836sek.

 

i UWAGA sponsor biegu na 100 metrów - KRISMAR dokłada 200 złotych za pobicie Rekordu Polski !!!

 

Po  rywalizacji o Puchar Krismara  poprzez  ćwierćfnały,  półfinały i  finały w  konkurencji  sprint  wyłonieni  zostaną pierwsi  zwycięscy  tegorocznych  zawodów Inaugurujących  rywalizacje  o Puchar  Polski PZN w  biegach na nartorolkach. Zakończenie  i dekracje  organiztor  przewidział na godz. 13:00.

 

Przypoomnijmy że rok temu zostały ustanowione nowe rekordy Tomaszowskiej setki, więc może i tym razem uda się pobić rekord! 

 

W Pucharze  Lubelszczyzny również mogą startować AMATORZY

Senior ,,Amator” kobiety i mężczyźni – bez licencji PZN dystans : 1 000 metrów sprint /styl dowolny/. Z podziałem na kategorie Seniorzy/rki 30-39 lat, 40-49 lat, 50-59 lat oraz 60 i więcej.

 

 

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie organizatora TUTAJ

 

ZESZŁOROCZNE WYNIKI TOMASZOWSKIEJ SETKI 

 

Natalia Surdyka

źródło: lozn.org.pl