pabianice

21 stycznia w Pabianicach zostaną rozegrane pierwsze w historii zawody w biegach narciarskich w centralnej Polsce. Uczestnicy będą mieli do wyboru technikę klasyczną lub łyżwę. Zawody zostaną rozegrane systemem pucharowym na pętli 1,1 km. Najpierw wszyscy pobiegną w eliminacjach na podstawie, których ułożona zostanie drabinka. Zwycięzców wyłonią 4 osobowe finały.

 

 

Zawody odbędą się w dniu 21 stycznia 2018 roku (niedziela) w Pabianicach, na terenie MOSIR „Lewityn” przy ulicy Bugaj, start pierwszego uczestnika zaplanowano na godzinę 11.00, otwarcie biura zawodów o godzinie 9.00

 

W biegu mogą brać udział wszyscy uczestnicy, którzy do dnia biegu tj. 21 stycznia 2018 roku ukończyli 16 rok życia. Zawodnicy powyżej 18 roku życia biegną na własną odpowiedzialność. Osoby w wieku 16-18 lat (które w dniu biegu tj. 21 stycznia 2018 nie osiągnęły jeszcze pełnoletności) zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Zawodnicy mogą wystartować w obu kategoriach.

Każdy z uczestników otrzyma pamiatkowy medal.

 

 

Zgłoszenia wysyłamy na adres email biegowkipabianice@gmail.com

-Imię i nazwisko

-Data urodzenia

-Miejsce zamieszkania

-Klub/ Drużyna (nie obowiązkowe)

-Styl (łyżwa/klasyk)
-Dowód przelewu (nie obowiązkowe)

 

więcej szczegółów i mapke trasy znajdziecie w KOMUNIKAT ZAWODÓW

 

Zapraszamy do Pabianic!

 

red/informacja prasowa