Puchar Wisły

Ostatni weekend stycznia 2023 to dwa biegi narciarskie na trasach Kubalonki. W sobotę 28 stycznia zostanie rozegrany Bieg Charytatywny im, Jarka Hulawego stylem dowolnym, w niedzielę 29 stycznia trasą zawładną klasycy rywalizujący w III Pucharze Wisły. Musimy dodać, że dystanse główne w obu biegach czyli 10km FT (sobota) oraz 10KM CT (niedziela) to pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski Masters. Szczegóły znajdziecie w komunikatach poniżej.

 

Bieg Charytatywny Jarka Hulawego, impreza organizowana ku pamięci wieloletniego trenera klubu MKS Istebna odbędzie się w tym sezonie z szczególnym przesłaniem. Wszystkie środki wpłacone przez Was jako wpisowe zostaną przeznaczone na rehabilitację Jacka Suszki, dobrego ducha tras na Kubalonce. Jacek zawodnik klubów MKS Istebna i KS START Wisła uległ ciężkiemu wypadkowi i wymaga długotrwałej rehabilitacji. Fajnie, że impreza na cześć Jarka Hulawego pomoże innemu biegaczowi wywodzącemu się z MKS Istebna.

W zawodach obowiązuje styl dowolny, ścigamy się na dystansch od 100 metrów - najmłodsze dzieci, po 10 kilometrów bieg główny.

Oganizatorem imprezy jest Fundacja „Jest BOSKO!”, osobą do kontaktu ze strony Organizatora jest Karina Czyż (e-mail: fundacjajestbosko@gmail.com, tel. 502244896)


Partnerzy: COS Szczyrk, NKS Trójwieś Beskidzka, MKS Istebna, Fundacja Kubalonka.

>>> REGULAMIN BIEGU CHARYTATYWNEGO im. JARKA HULAWEGO <<<

 

Puchar Wisły

 

 

 

Drugi dzień biegowego weekendu na Kubalonce to III Puchar Wisły, najmłodsza impreza w kalendarzu amatorskich biegów narciarskich w Polsce. Zawody, podobnie jak w sobotę dla wszystkich kategorii wiekowych, od przedszkolaków po trochę "starszych" seniorów.

Atrakcją jest z pewnością to, że w ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie zarówno łyżwiarze, jak też klasycy.

Organizator: Miasto Wisła i Spółdzielnia Socjalna “Wisła Otwarta Turystycznie”, osobą do kontaktu ze strony Organizatora jest Karina Czyż (e-mail: karinac@wisla.pl, tel. 33 855 24 25 wew. 146)

Partner: COS Szczyrk.

>>> REGULAMIN III PUCHARU WISŁY <<<

 

Jak wspominaliśmy wyżej oba biegi są pierwszymi oficjalnym Mistrzostwami Polski Masters...

W ramach Biegu „O Puchar Wisły” rozegrane zostaną I Mistrzostwa Polski Masters na dystansie 10 km – zawodnicy posiadający kartę członkowskąPolish XC Mastersmuszą zaznaczyć ten fakt przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego.
UWAGA!!  W Mistrzostwach Polski Masters mogą być sklasyfikowani wyłącznie członkowie Polish XC Masters posiadający aktualna kartę członkowską potwierdzoną wpisem na stronie www.polishxcmasters.pl

ZAPRASZAMY NA KUBALONKĘ W OSTATNI WEEKEND STYCZNIA

 

kace