marwe cup

Mistrzostwa Polski Młodzików, Marwe Cup (Puchar Polski) oraz tradycyjna Tomaszowska Setka na nartorolkach o Puchar Krismara, wszystko to w najbliższy weekend 3-5 października w Tomaszowie Lubelskim. Zapraszamy, może komuś uda się pobić rekord Polski w biegu na 100 metrów na nartorolkach.

 

Pierwszego dnia  zawodnicy zmierzą  się na  dystansie  klasykiem na nowo pozyskanych (dostarczono je przed sezonem letnim) , losowanych nartorolkach MARWE, a  w  drugim dniu  wystrtują  w tradycyjnie  rozgrywanych w Tomaszowie Lubelskim sprintach na 1000 m również na losowanych nartorolkach, tym razem do stylu dowolnego.

W tym dniu rozegrana  zostanie  także tradycyjna rywalizacja w  biegach na szybkich nartorolkach w biegu na 100 m po raz  siódmy o Puchar  Krismara  .

W tej rywalizacji zawodnicy zmierzą  sie  z  rekordami  Polski naszych najlepszych sprinterów  : 

Macieja  Staręgi - 11,582 sek /2017/ i 

Moniki Skinder : 12,836 sek /2018 /.

 

Zawody w  Tomaszowie Lubelskim  zakończą  cykl  imprez MARWE CUP w  ramach Pucharu Polski 2020 PZN. Będziemy się mocno starli,  aby przez  wiele  lat rozgrywane  dla młodszych kategorii zawody  w Marklowicach  pod nazwą Zawody UKS-ów  równiez miały swoją wysoka rangę. Dodajmy do  tego planowane  na  dwa dni starty dla  amatorów , którzy będą się mogli zmierzyć w  swoich kategoriach, daje to obraz  wielkiego  dwudniowego święta  narciarstwa klasycznego - biegów na nartorolkach.

/info ze strony organizatora lozn.pl/

 

Mamy także dobrą inofrmację dla amatorów, Wy także możecie wystartować w Tomaszowie Lubelskim.

 

>>REGULAMIN MARWE CUP/MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW<<

 

>>REGULAMIN TOMASZOWSKIEJ SETKI<<

 

red

archiwalne WYNIKI z Tomaszowa w artykułach załączonych poniżej