nartorolki

Do imprezy Swornerace 60 Maraton Nartorolkowy, zostały niespełna dwa tygodnie. Swornerace to druga po Ultramaratonie 160 w Wejherowie impreza nartorolkowa na Pomorzu. Zapraszamy!

 

Przypomnijmy, że zawody Swornerace60 to trzy konkurencje:

 - 60 km stylem dowolnym (na dowolnych kołach o max. średnicy 100mm)

 - 30 km stylem klasycznym ( na kołach czarnych gumowych o max. średnicy 80mm)

 - 30 km na nartorolkach terenowych stylem dowolnym - koła pompowane.

 

W poszczególnych biegach kategorią główną jest kategoria OPEN, jednak postanowiliśmy także stworzyć trzy kategorie wiekowe zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Są to uczestnicy do lat 20 (U-20), następnia kategoria to U-50, czyli kobiety i mężczyźni do lat 50 (U-50) oraz trzecia kategoria + 50, czyli dla "starszych juniorów.

W poszczególnych kategoriach wiekowych także pierwsze trójki zostaną uhonorowane na podiach.

 

Z tygodnia na tydzień przybywa nam sponsorów, o szczegółach jakże ważnych dla uczestników będziemy informować na bieżąco. Oczywiście jesteście ciekawi jak to wygląda na dzisiaj?

Nagrodami głównymi w biegach na nartorolkach będą ... nartorolki.

W biegach klasykiem będą to nartorolki Fischer, w biegach stylem dowolnym będą to nartorolki do stylu dowolnego, jakiej firmy? Dowiemy się niebawem.

Także dla nartorolkarzy terenowych będziemy mieli niespodziankę, ale o tym w najbliższym czasie.

Nie zabraknie zarówno na podium jak też w losowaniu, nagród ufundowanych przez sklep internetowy nartorolkowy.pl oraz firmę Rollski.pl przedstawiciela firmy Skike.

Swoje dorzuci także sklep internetowy bieginarciarskie.com.pl (przedstawiciel Fischer Nordic) oraz największy polski sklep zajmujący się sprzedażą smarów narciarskich i akcesoriów serwisowych remsport.pl. Żółte koszulki liderów ufunduje nam firma Forza Sport, producent odzieży sportowej dla narciarzy i kolarzy. Jak widzicie trochę tego jest, a to dopiero początek.

W przyszłym tygodniu pokażemy Wam co będzie w pakiecie startowym :)

 

Przejdźmy jednak do najważniejszej informacji czyli samych zapisów. Pomiarem czasu, biurem zawodów i wynikami konkurencji zajmuje się firma pifsport.pl. Firma od lat obsługuje duże imprezy na nartach biegowych ( oczywiście nie tylko) min. Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich, Ligę Małopolską czy różne biegi masowe.

 

Jak się zapisać? To proste, klikacie na link TUTAJ, logujecie się i zapisujecie na dowolnie wybrany dystans.

 

Następnie dokonujecie opłaty startowej na konto organiztora (47 1140 2004 0000 3102 7642 4345 mbank, firma XC SKI POLAND, z dopiskiem Swornerace60) i gotowe.

Dla podmiotów gospodarczych, klubów, stowarzyszeń itp wystawiamy faktury.

 

Na skipolu, nasza firma matka XC SKI POLAND jest jednym z organizatorów imprezy będziemy informować na bieżąco o nowościach związanych z imprezą.

Poniżej zamieszczamy pierwszy artykuł z mapką i ważnymi szczegółami dotyczącymi zawodów.

Zapraszamy na start Swornerace60 !

 

Kuba Cieślar