ptaszkowa

Wiosna w pełni, a do pierwszych zawodów nartorolkowych mamy prawie dwa miesiące. To dobry czas by zacząć przygodę z nartorolkami. Kto biega ten wie, kto nie, ma okazję się przekonać i rozpocząć nową przygodę która doskonale przygotowuje do sezonu zimowego. Ale nie tylko. To sport dla wszystkich, tych dużych i tych trochę mniejszych. Dla chcących osiągać wyniki, jak i dla tych którzy palnują w ten sposób rekreację. 

Dlatego największy w Polsce portal zajmujący się tematyką narciarską oraz nartorolkową Skipol.pl  oraz KS RunSki Duszniki Zdrój zapraszają wszystkich chętnych  na pierwszy w tym roku wekendowy kurs nartorolkowy,  który odbędzie się w dniach 21 -23.06.2019r w Zieleńcu w Górach Orlickich.

 

Kurs będzie obejmował około 8 godzin zajęć na nartorolkach podczas których uczestnicy  zdobędą niezbędną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną dotyczącą techniki poruszania się na nartorolkach. Wiedzę dotyczącą rodzajów oraz doboru sprzętu, a także wybranych technik treningowych. Treningi poparte będą nowatorską metodą  analizy postępów która wspomaga treningi  biegacza. Podczas naszych zajęć  uczestnicy dowiedzą się również jak planować i realizować plany startowe oraz jak je przeprowadzać  by zminimalizować ryzyko kontuzji.  Zajęcia skupiać się będą nad nauką oraz szlifowaniem techniki klasycznej.

Nasze grupy szkoleniowe będą podzielone pod względem zaawansowania uczestników dla początkujących oraz dla zaawansowanych.

Co spraawi  że nasze kursy są praktycznie dla każdego. Podczas trzech dni zajęć uczestników kursu poprowadzi doświadczonatrenerka, instruktorka, biathlonistka, propagator narciarstwa biegowego oraz nartorolkowego , Prezes KS RunSki Agnieszka Wanżewicz-Uznańska.

 

Na uczestników kursu czekają:

·         Noclegi wraz z wyżywieniem w Pensjonacie Przystanek Alaska

·         Doświadczona kadra trenerska.

·         Trzy treningi nartorolkowe, podzielone na bloki tematyczne.

·         Zajęcia teoretyczne poparte analizą materiałów video z treningu.

·         Zajęcia prezentujące rodzaje nartorolek oraz techniki poruszania się na nich.

·         Gadget niespodzianka!

·         Certyfikat ukończenia kursu.

·         Izolowana, świetnie przygotowana trasa treningowa.

·         Kupon upoważniający do 15% zniżki na zakupy sprzętu Fischer w sklepie Skipol.plJ

·         Doskonała atmosfera i okazja poznania ciekawych ludzi związanych pasją biegania na nartorolkach.

·         A to wszystko w malowniczej scenerii Gór Orlickich oraz Gór Bystrzyckich.

 

 

Dodatkową atrakcją dla naszych uczestników będzie wspólne dzielenie obiektu w czasie naszego kursu z Kadrą Polskiego Związku Biathlonu. Który w tym samym czasie i miejscu  będzie na obozie przygotowawczym przed kolejnym sezonem zimowym. To będzie również świetna okazja do zobaczenia naszych reprezentantów  z bliska podczas okresu przygotowawczego.

 

musaszi