PPA

Niemal w ostatniej chwili zima uratowała nam bieszczadzki weekend z Pucharem Polski Amatorów, który zaplanowano na najbliższy weekend. Jeszcze wczoraj było mało prawdopodobne rozegranie zawodów, dzisiaj sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Bieg Tropem Żubra i Bieg Lotników odbędą się zgodnie z planem czyli w sobotę i niedzielę 8 i 9 lutego. ZAPRASZAMY

 

W sobotę 8 lutego w Mucznem odbędzie się VI Bieg Tropem Żubra, bieg, który debiutuje w Pucharze Polski Amatorów. Jeszcze wczoraj istniały obawy, czy bieg w ogóle sie odbędzie, dzisiaj po rozmowie z jednym z organizatorów otrzymaliśmy informację, że trasa jest już przygotowana ratrakiem i nie ma zagrożenia odwołania zawodów.

Więcej szczegółow znajdziecie na stronie organizatora TUTAJ.

 

Podobna sytuacja miała miejsce z 33 Biegiem Lotników, który także był zagrożony. Marek Konopka - komandor biegu- uspokaja - dosypało nam śniegu, ratrak wychodzi na trasę. Nie wiem jeszcze jaką formę startu wybierzemy, czy planowany start wspólny, czy start interwałowy, jednak bieg na 100% się odbędzie.

TUTAJ możecie śledzić na bieżąco komunikaty organizatora.

 

Uff, zima jednak stanęła na wysokości zadania i uratowała nam weekendowe bieganie w Bieszczadach. Zapraszam na start, trzymam kciuki i połamania kijów.

 

Kuba Cieślar