PPA

Puchar Kościeliska, czyli drugie zawody Pucharu Polski Amatorów przeniesione zostają na termin rezerwowy (5 stycznia 2020 r.). Odnośnie zawodów o Puchar Chochołowksich Term - zostają odwołane w terminie 14 grudnia. Czekamy na potwierdzenie terminu rezerwowego (4 stycznia 2020 r.) 

 

Niestety pogoda nie sprzyja na Podhalu biegaczom narciarskim. Na pierwsze starty w tym sezonie będą oni musieli jeszcze trochę poczekać. Puchar Kościeliska odbędzie się w terminie rezerwowym - 5 stycznia - już po Nowym Roku. 

Co do pierwszych planowanych zawodów z cyklu Pucharu Polski Amatorów - Pucharu Chochołowskich term - zostają one odwołane w dniu 14 grudnia. Czekamy na informacje od organizatorów w sprawie przeniesienia zawodów na termin rezerwowy - 4 stycznia 2020 r.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

Jak przez ostatnich kilka lat zima w grudniu nie spisuje się najlepiej. Temperatury w noc jak i w ciągu dnia nie pozwalają organizatorom zawodów na ich organizacje w założonych wcześniej terminach. Na start Pucharu Polski Amatorów trzeba będzie czekać do stycznia.

 

 

 

 

Monika Ferenc