Bieg dla Joli Jola

Stowarzyszenie Bieg Piastów w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach ma przyjemność zaprosić wszystkich biegaczy tych na nartach jak i tych bez, na Bieg Charytatywny dal Joli który odbędzie się w Jakuszycach 30 marca o godzinie 11.00. Dochód z biegu przeznaczony zostanie na rehabilitację niepełnosprawnej Joli Wojtusiak ze Szklarskiej Poręby. Zebrane fundusze przekazane zostaną na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych, jak również na zakup windy, która ułatwi wychodzenie z Jolą na spacery.

 

 

Na mecie biegu wszyscy uczestnicy otrzymają unikatowe medale których motywem przewodnim są narty. Te małe dzieła sztuki wykonane zostały przez dzieci z Polkowickiego Centrum Animacji. Za metą na biegaczy czekać będą również różne atrakcje. W tym słodka akcja z wypiekami, loteria fantowa, oraz licytacja której głównymi nagrodami będą3  3 ekskluzywne vouchery pobytowe w obiektach: Norweska Dolina, Blue Mountain i Stanica Górska.

 

Wszystkich, którzy planują wziąć udział w licytacji, prosimy o przygotowanie banknotów o nominałach, 10 i 20 zł. Będziemy się przebijać.

 

Bieg dla Joli odbędzie się w sobotę, 30 marca. Start o godz. 11 na Polanie Jakuszyckiej.

Minimalna kwota wpisowego na bieg, płatnego na konto Joli to  40 zł.

Dane do przelewów: SBL Zakrzewo O/Złotów

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem na leczenie Wojtusiak Jolanta.

Zapisy na stronach bieg-piastow.pl i datasport.pl.

 

plakat Bieg dla Joli

musaszi

żródło: bieg-piastow.pl