Śnieg się roztopił. V Bieg Pabla przeniesiony na grudzień [AKTUALIZACJA]

Bieg Pabla został przeniesiony na grudzień. Pogoda kolejny raz pokazała, że wygrać się z nią nie da.
fot. Karłów na tydzień przed V Biegiem Pabla
Jeszcze niedawno pisaliśmy, że V Bieg Pabla rozgrywany tradycyjnie w Karłowie (woj. dolnośląskie) nie jest zagrożony i na całej długości trasy leży odpowiednia warstwa śniegu. Niestety w związku z niespodziewanym ociepleniem organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania biegu i przeniesienia go na grudzień. Oto oficjalny komunikat:
"Z przykrością informujemy, że V Garmin Bieg Pabla zostaje przeniesiony na grudzień. Decyzję podjęliśmy po dokładnych oględzinach trasy (dokumentacja fotograficzna zamieszczona poniżej). Pogoda jeszcze raz pokazała jak jest zmienna. W ciągu zaledwie dwóch dni mocno świecące słońce i dodatnie temperatury doprowadziły do zniszczenia tras przygotowanych dla potrzeb V Garmin Biegu Pabla.
Oficjalna strona biegu: biegpabla.pl
Mch
Udostępnij
Komentarze (4)
- Robert_Walczak2015-02-11 17:39:12Na stronie organizatora jest informacja, że bieg główny na 20 km rozpocznie się o godzinie 12. W artykule podaliście, że o godzinie 11... Jak to więc w końcu będzie?
- chm2015-02-11 21:41:09informacja, którą podaliśmy, pochodzi bezpośrednio od Marka Kusiakiewicza, organizatora.
- Robert_Walczak2015-02-12 18:19:42Bieg został właśnie odwołany. Szkoda takiej decyzji - zastanawiam się dlaczego nie dało rady przenieść biegu np. do Spalonej? To jest bardzo blisko, byłem dzisiaj pobiegać i warunki są wspaniałe. Jestem pewien że wszyscy chętni by podjechali pościgać się do Spalonej.
- Angela9002015-02-17 14:41:58Spore rozczarowanie, dość długo przygotowywałem się do biegu a tu taka niemiła niespodzianka. To trenuje dalej z bratem i czekam na informacje o dokładnej dacie biegu.





