podmenu

Wywiady

Lista wywiadów

OPA CUP: Mass Starty na zakończenie rywalizacji w ramach Alpen Cup. Dominik Bury na drugim miejscu [WYNIKI]Jessica Diggins: "Chcę przywieźć kryształową kulę do USA!"PyeongChang: Pokaz siły Marit Bjoergen w biegu na 30 km! Justyna Kowalczyk 14.Johannes Hoeslfot Klaebo : Zeszły sezon przerósł moje oczekiwaniaAndreas Katz : Pracuję ciężko każdego dnia aby powrócić do biegów narciarskich [WYWIAD]Stina Nilsson, jakiej nie znacieBarbara Jezersek: Wierzę, że Justyna Kowalczyk będzie wygrywać [WYWIAD]Sensacyjna brązowa medalistka: „To nie były puste słowa”Australijka pobiegnie w Falun. "Nie doświadczyłam upału od 16 lat"Teresa Stadlober dla Skipola: „Norwescy zawodnicy są teraz za mocni”Kikkan Randall dla Skipola: „W drużynie często jestem jak starsza siostra”Krista Lahteenmaki dla Skipol.pl: „Byłam w życiowej formie na kilka dni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi”Vrabcova-Nyvltova: lekka atletyka to moje hobbyRobin Duvillard: „Martin Fourcade jest teraz dla mnie nowym przeciwnikiem”Łukasz Bauer – o wspólnych treningach z Legkowem – w siłowni nie mam szansThomas Bing w wywiadzie dla skipol-a: "Ten wynik był dla mnie dość nieoczekiwany"Francesco De Fabiani: "Moim idolem jest Petter Northug"Eva Vrabcova Nyvltova: "To było bardzo ciężkie zadanie"Kalle Lassila: "Ten sezon jest już dla mnie skończony"Eva Vrabcova Nyvltova: "Bardzo poważnie myślałam o zakończeniu kariery"Noah Hoffman: "Lubię Szklarską Porębę, a trasy na Polanie są naprawdę wymagające"Laurien Van Der Graaff: "Przygody w Polsce nie zapomnę!"Anja Tepes: "W Polsce trenowałabym polskie dziewczyny"Mathias Fredriksson: "Ja już nie powrócę"Igor Błachut: "Kowalczykówna powinna sobie z nimi poradzić"Marc Rohde i Roman Knoblauch dla skipol-a: "Kowalczyk kontra Norweżki"Magnar Dalen: "Mistrzostwa Świata w Lahti będą nasze!"Anne Kylloenen: "Pracowałam na to wiele lat"Ingvild Flugstad Oestberg: "Ona nam bardzo pomaga"Sami Jauhojaervi: "Zamierzam walczyć o medale na MŚ w Dolinie Płomieni"

Wywiady: BIEGI ŚWIAT

Igor Błachut: "Kowalczykówna powinna sobie z nimi poradzić"


Przewidywań specjalistów od narciarstwa klasycznego ciąg dalszy! Wypowiadali się już niemieccy komentatorzy, teraz nadszedł czas na polskie głosy Eurosportu! Kogo typuje Igor Błachut w poszczególnych konkurencjach narciarstwa klasycznego? Przekonajcie się sami!

Komentarzy: 7

2012-11-23 09:43

Czytaj więcej
images/Sezon2012-2013/Kombinacja_norweska/Rozne/Eurosport%20Niemcy.jpg

Marc Rohde i Roman Knoblauch dla skipol-a: "Kowalczyk kontra Norweżki"


Specjalnie dla naszego portalu, komentatorzy niemieckiej stacji Eurosport, postanowili podzielić się z nami swoimi przewidywaniami w kwestii nadchodzącego sezonu. Kogo typują Marc Rohde oraz Roman Knoblauch w poszczególnych konkurencjach narciarstwa klasycznego? Przekonajcie się sami!

Komentarzy: 2

2012-11-21 22:58

Czytaj więcej
images/Sezon2012-2013/Biegi_narciarskie/Swiat/Magnar%20Dalen2.jpg

Magnar Dalen: "Mistrzostwa Świata w Lahti będą nasze!"


Zapraszamy do zapoznania się z rozmową, którą przeprowadziliśmy z Norweskim trenerem reprezentacji Finlandii w biegach narciarskich, Magnarem Dalenem.

Komentarzy: 1

2012-11-12 13:07

Czytaj więcej

Anne Kylloenen: "Pracowałam na to wiele lat"


Nadszedł czas na kolejny wywiad jaki udało nam się przeprowadzić podczas Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Bohaterką dzisiejszej rozmowy jest młoda, obiecująca zawodniczka z Finlandii. Zawodniczka reprezentująca klub Kainuun Hiihtoseura - pochodząca i mieszkająca w Kaajani - Anne Kylloenen. W rozmowie uczestniczyła także Alicja Kosman.

Komentarzy: 0

2012-08-29 17:21

Czytaj więcej
images/Sezon2012-2013/Biegi_narciarskie/Swiat/Ingvild%20i%20ja.JPG

Ingvild Flugstad Oestberg: "Ona nam bardzo pomaga"


Przyszedł czas na kolejny z kilku wywiadów jakie udało nam się przeprowadzić podczas Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Bohaterką dzisiejszej rozmowy jest wschodząca gwiazda Norwegii. Zawodniczka reprezentująca Gjoevik Skiklubb, mistrzyni świata juniorów z Hinterzarten w biegu łączonym na 10 kilometrów. Biegaczka, którą w 2009 roku zdominowała tę samą imprezę w Praz de Lys Sommand. Bardzo sympatyczna, a zarazem waleczna Ingvild Flugstad Oestberg!

Komentarzy: 0

2012-08-25 17:06

Czytaj więcej
Sami

Sami Jauhojaervi: "Zamierzam walczyć o medale na MŚ w Dolinie Płomieni"

Już dziś prezentujemy na łamach naszego serwisu pierwszy z kilku wywiadów jakie udało nam się przeprowadzić podczas Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Bohaterem dzisiejszej rozmowy jest znany fiński biegacz narciarski. Zawodnik reprezentujący Vuokatti Ski Team Kainuu - Sami Jauhojaervi!

Komentarzy: 0

2012-08-25 16:46

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p