podmenu

Wywiady

Lista wywiadów

OPA CUP: Mass Starty na zakończenie rywalizacji w ramach Alpen Cup. Dominik Bury na drugim miejscu [WYNIKI]Jessica Diggins: "Chcę przywieźć kryształową kulę do USA!"PyeongChang: Pokaz siły Marit Bjoergen w biegu na 30 km! Justyna Kowalczyk 14.Johannes Hoeslfot Klaebo : Zeszły sezon przerósł moje oczekiwaniaAndreas Katz : Pracuję ciężko każdego dnia aby powrócić do biegów narciarskich [WYWIAD]Stina Nilsson, jakiej nie znacieBarbara Jezersek: Wierzę, że Justyna Kowalczyk będzie wygrywać [WYWIAD]Sensacyjna brązowa medalistka: „To nie były puste słowa”Australijka pobiegnie w Falun. "Nie doświadczyłam upału od 16 lat"Teresa Stadlober dla Skipola: „Norwescy zawodnicy są teraz za mocni”Kikkan Randall dla Skipola: „W drużynie często jestem jak starsza siostra”Krista Lahteenmaki dla Skipol.pl: „Byłam w życiowej formie na kilka dni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi”Vrabcova-Nyvltova: lekka atletyka to moje hobbyRobin Duvillard: „Martin Fourcade jest teraz dla mnie nowym przeciwnikiem”Łukasz Bauer – o wspólnych treningach z Legkowem – w siłowni nie mam szansThomas Bing w wywiadzie dla skipol-a: "Ten wynik był dla mnie dość nieoczekiwany"Francesco De Fabiani: "Moim idolem jest Petter Northug"Eva Vrabcova Nyvltova: "To było bardzo ciężkie zadanie"Kalle Lassila: "Ten sezon jest już dla mnie skończony"Eva Vrabcova Nyvltova: "Bardzo poważnie myślałam o zakończeniu kariery"Noah Hoffman: "Lubię Szklarską Porębę, a trasy na Polanie są naprawdę wymagające"Laurien Van Der Graaff: "Przygody w Polsce nie zapomnę!"Anja Tepes: "W Polsce trenowałabym polskie dziewczyny"Mathias Fredriksson: "Ja już nie powrócę"Igor Błachut: "Kowalczykówna powinna sobie z nimi poradzić"Marc Rohde i Roman Knoblauch dla skipol-a: "Kowalczyk kontra Norweżki"Magnar Dalen: "Mistrzostwa Świata w Lahti będą nasze!"Anne Kylloenen: "Pracowałam na to wiele lat"Ingvild Flugstad Oestberg: "Ona nam bardzo pomaga"Sami Jauhojaervi: "Zamierzam walczyć o medale na MŚ w Dolinie Płomieni"

Wywiady: BIEGI ŚWIAT

Bury

OPA CUP: Mass Starty na zakończenie rywalizacji w ramach Alpen Cup. Dominik Bury na drugim miejscu [WYNIKI]

Ostatni dzień rywalizacji w Planicy, to bieg ze startu wspólnego stylem dowolnym. Na starcie mogliśmy zobaczyć jednego reprezentanta Polski, Dominika Burego, który spisał się rewelacyjnie zajmując drugie miejsce. 

Komentarzy: 9

2019-02-10 12:18

Czytaj więcej
Jessica Diggins

Jessica Diggins: "Chcę przywieźć kryształową kulę do USA!"

Jessica Diggins w przedsezonowym wywiadzie, którego udzieliła na początku października opowiedziała o swoich odczuciach po zdobyciu historycznego, złotego medalu Igrzysk Olimpijskich w biegach narciarskich dla Stanów Zjednoczonych, o tym jak przygotowywała się do kolejnego sezonu oraz celach, które wciąż przed sobą stawia i pomagają jej utrzymać wysoką motywację. Wywiad dla fondoitalia.it przeprowadził Paolo Romano.

Komentarzy: 0

2018-10-15 15:50

Czytaj więcej
Bjoergen

PyeongChang: Pokaz siły Marit Bjoergen w biegu na 30 km! Justyna Kowalczyk 14.

Ostatnią biegową konkurencją na Igrzyskach Olimpijskich był bieg ze startu wspólnego na dystansie 30 km stylem klasycznym. Mistrzynią Olimpijską we wspaniałym stylu zostala Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zakończyła rywazliację na 14 miejscu.

Komentarzy: 3

2018-02-25 08:43

Czytaj więcej
klaebo biegi narciarskie norwegia

Johannes Hoeslfot Klaebo : Zeszły sezon przerósł moje oczekiwania

Wschodząca gwiazda biegów narciarskich na świecie, Norweg Johannes Klaebo w rozmowie z www.xc-ski.de opowiada o ostatnich miesiącach, swoim koledze z reprezentacji – Petterze Northugu oraz ambicjach i celach na przyszłość.

Komentarzy: 0

2017-10-15 19:34

Czytaj więcej
niemcy

Andreas Katz : Pracuję ciężko każdego dnia aby powrócić do biegów narciarskich [WYWIAD]

Andreas Katz – niemiecki biegacz narciarski, którego największym dotychczasowym sukcesem jest brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata po roku przerwy spowodowanej kontuzją powraca do biegów narciarskich.

Komentarzy: 0

2017-10-07 20:05

Czytaj więcej
nilsson_stina

Stina Nilsson, jakiej nie znacie

Tutaj Stina Nilsson mówi o wszystkim – otwiera się wywiad Johana Eska z narciarką, który u progu sezonu 2016/17 w oryginale opublikował Dagens Nyheter. Wywiad z pewnością zasługuje, by przetłumaczyć część fragmentów czytelnikom Skipola.

 

Komentarzy: 0

2016-10-17 13:54

Czytaj więcej
biegi narciarskie słowenia

Barbara Jezersek: Wierzę, że Justyna Kowalczyk będzie wygrywać [WYWIAD]

Barbara Jezersek jest słoweńską biegaczką narciarską, zawodniczką klubu TSK Merkur. Urodzona w Kranju biegaczka pierwsze punkty PŚ zdobyła 1. stycznia 2011 roku w Oberhofie. Udało mi się z nią porozmawiać i zapytać o to, jak zaczęła się jej przygoda z narciarstwem oraz poprosiłam o opinię, czy Justyna Kowalczyk będzie w stanie wrócić do najwyższej dyspozycji. Od 25 lipca do końca sierpnia tego roku Barbara startowała w Nowej Zelandii i Australii dziesięć razy, tylko raz wypadając poza podium. Zapraszam do lektury!

Komentarzy: 0

2015-10-23 11:09

Czytaj więcej
Gregg

Sensacyjna brązowa medalistka: „To nie były puste słowa”

Śnieg w Falun był dużym zaskoczeniem. Wyniki, które po wyścigu na 10 kilometrów techniką łyżwową zobaczyli kibice, były szokiem. Nieznana wcześniej nikomu Caitlin Gregg sensacyjnie sięgnęła po brązowy medal mistrzostw świata. O uporze, codzienności i przykładzie dla dzieci opowiedziała w Falun Michałowi Chmielewskiemu.

 

fot. Jess Diggins i Caitlin Gregg (z prawej) z medalami MŚ

Komentarzy: 0

2015-02-25 11:37

Czytaj więcej
bottomley

Australijka pobiegnie w Falun. "Nie doświadczyłam upału od 16 lat"

Wiosna, zima, jesień, zima, wiosna, zima. Bycie narciarzem w Australii oznacza pominięcie w kalendarzu jednego drobnego szczegółu. - Nie widziałam lata od 16 lat – mówi Esther Bottomley, biegaczka z kojarzonego z wiecznymi upałami kontynentu.

Komentarzy: 0

2015-02-18 06:28

Czytaj więcej
stadlober

Teresa Stadlober dla Skipola: „Norwescy zawodnicy są teraz za mocni”

Teresa Stadlober to młoda Austriaczka, która ma na swoim koncie m.in. złoty medal Mistrzostw Świata juniorów oraz U-23 w biegach narciarskich. W tym sezonie zawodniczka mierzy jeszcze wyżej i chce osiągnąć dobry wynik na imprezie seniorskiej. W rozmowie z Irkiem Trawką opowiada o swoich celach na przyszły sezon oraz o popularności biegów narciarskich w Austrii.

Komentarzy: 0

2014-12-22 16:45

Czytaj więcej
Randall

Kikkan Randall dla Skipola: „W drużynie często jestem jak starsza siostra”

Na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu wydaje się, że Kikkan Randall nie może doczekać się rywalizacji w zawodach Pucharu Świata. W rozmowie z Irkiem Trawką biegaczka opowiada o przyszłorocznych Mistrzostwach Świata, rozczarowujących Igrzyskach Olimpijskich oraz dlaczego farbuje włosy na różowo.

Komentarzy: 0

2014-11-25 07:59

Czytaj więcej
Krista

Krista Lahteenmaki dla Skipol.pl: „Byłam w życiowej formie na kilka dni przed Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi”

Kristy Lahteenmaki bez wątpienia nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to zawodniczka, która od kilku lat należy do światowej czołówki w biegach narciarskich. W rozmowie z naszym portalem fińska narciarka opowiada m.in. o tym jak zaczęła się jej przygoda z biegówkami, w jakim wyścigu indywidualnym daje sobie największe szanse na medal na Mistrzostwach Świata oraz nowym szkoleniowcu reprezentacji Suomi Reijo Jylhae. Zapraszamy do lektury.

Komentarzy: 0

2014-11-02 12:02

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p