podmenu

Wyniki: Nartorolki świat

jested

Mistrzostwa Czech: 4. Staręga, świetny Bury. Tytuły dla Jaksa i Vrabcovej [RELACJA+WYNIKI]

Trenujący z polską kadrą Martin Jaks i Eva Vrabcová-Nývltová zostali w Libercu mistrzami Czech w biegu dystansowym techniką łyżwową. Bardzo dobrze w rywalizacji na 15 kilometrów poradzili sobie Maciej Staręga i Dominik Bury.

Komentarzy: 2

2015-09-26 14:05

Czytaj więcej
cologna

Nordic Weekend w Andermatt; zwycięstwa Boner i Cologni [WYNIKI+FOTO]

W miniony weekend sporo znanych nazwisk z grona biegaczy narciarskich  wzięło udział w zawodach w szwajcarskim Andermatt. Dla wielu start w tej imprezie to obowiązkowy punkt w okresie przygotowawczym do kolejnego sezonu.

Komentarzy: 0

2015-09-16 08:27

Czytaj więcej
staręga

Maciej Staręga 4. w sprinterskim memoriale Romaina Claudona [RELACJA]

- Była walka bark w bark i mocni rywale. To było cenne doświadczenie – mówi o 2. edycji Al Aix Ski Invitational Maciej Staręga. Nasz sprinter w gronie aż 80 zawodników zajął świetne 4. miejsce.

Komentarzy: 1

2015-09-06 18:48

Czytaj więcej
heidi weng

Simon Oestensen i Heidi Weng zwycięzcami nartorolkowego Toppidrettsveka 2015

Od czwartku do soboty (20-22.08) w Skandynawii trwała trzydniowa rywalizacja w nartorolkowych zawodach Toppidrettsveka. Większość startujących zawodników była narodowości norweskiej, ale nie brakowało znanych narciarzy z innych krajów – Niemiec, Francji, Rosji, USA, Kanady, Włoch i Rosji.

Komentarzy: 0

2015-08-22 18:38

Czytaj więcej
nartorolki norwegia

Rulleski Grand Prix: 64 km na nartorolkach wygrał Snorri Einarsson

Rulleski Grand Prix, trzydniowa impreza nartorolkowa rozgrywana w norweskim Fredrikstad, zakończyła się niedzielnym biegiem stylem klasycznym na dystansie 64 kilometrów.

Komentarzy: 0

2015-08-18 11:10

Czytaj więcej
silvini skiroll

Silvini Skiroll Classics, pierwsze dwa biegi czeskiego cyklu na nartorolkach wygrał Norweg [WYNIKI]

Pierwsze dwa biegi cyklu zawodów na nartorolkach Silivini Skiroll Classic rozgrywanego u naszych południowych sąsiadów padły łupem Norwega Andersa Hosta (na zdjęciu).

Komentarzy: 0

2015-07-14 10:52

Czytaj więcej

PŚ w Oroslavje: Zawody podwórkowe w cieniu tragedii o Romainie Claudonie [WYNIKI, AKTUALIZACJA]

Śmiesznie niską frekwencję miała inauguracja sezonu 2015 Pucharu Świata na nartorolkach w chorwackim Oroslavje. Podczas zawodów uczczono pamięć o tragicznie zmarłym Romainie Claudonie.

Komentarzy: 0

2015-07-12 12:40

Czytaj więcej
nartorolki niemcy

Klan Wojtyłów i MKS Istebna startowali w Dresdner Heidebogenlauf na nartorolkach

Wczoraj w miejscowości Radeburg (na północ od Drezna) odbyła się trzecia edycja zawodów na nartorolkach Dresdner Heidebogenlauf, organizowana przez klub SG Klotzsche e.V i Saksoński Związek Narciarski. W zawodach wystartowali także Polacy.

Komentarzy: 3

2015-06-15 08:47

Czytaj więcej
falla

Caspersen Falla oraz Turvoll Fossli wygrywają Oslo Skishow

Oslo Skishow, czyli nartorolkowe sprinty w Oslo Holmenkollen od lat przyciągają na start całą norweską czołówkę narciarzy biegowych, a także dziesiątki, jak nie setki tysięcy norweskich kibiców. Nie inaczej było w tym roku, a fani mogli oglądać m.in. walczącą z chorobą Maiken Caspersen Fallę (na zdjęciu), czy przerwacającą się Marit Bjoergen.

Komentarzy: 0

2015-06-14 19:52

Czytaj więcej
Toppidrettsveka

Petter Northug wygrywa Hommelvik Grand Prix

Petter Northug wygrał nartorolkowe zawody Hommelvik Grand Prix. Drugie miejsce zajął Niklas Dyrhaug, a trzecie młodszy brat Pettera – Tomas Northug. 

Komentarzy: 0

2014-10-04 21:06

Czytaj więcej
Eva Vrabcova -  Nyvltova

Eva Vrabcova - Nyvltova oraz Martin Jaks triumfują w Mistrzostwach Czech na nartorolkach

Eva Vrabcova - Nyvltova oraz Martin Jaks okazali się najlepsi w rozgrywanych wczoraj Mistrzostwach Czech na nartorolkach. Całe zmagania odbyły się w Libercu.

Komentarzy: 0

2014-09-28 15:12

Czytaj więcej
nartorolki

We Włoszech trwają ostatnie zawody PŚ na nartorolkach

We włoskim Val di Fiemme rozpoczęły się w piątek ostatnie w tym sezonie zawody Pucharu Świata na nartorolkach. W piątek w Dolomitach odbył się uphill na dystansie 10,4 km. Wśród seniorów wygrali Szwedka Linn Soemskar oraz Włoch Mattia Pellegrin. Wystartował także jeden Polak: Mariusz Dziadkowiec-Michoń.

Komentarzy: 1

2014-09-20 07:51

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p