silvini

Silvini Skiroll Classics na nartorolkach. Dzisiejszy, szósty już etap cyklu rozegrany także na Serlich liczył 18 kilometrów. Tryumfowali Katerina Smutna i Stanislav Rezacz. W kategorii +50 pierwsze dwa miejsca zajęli Polacy, Jacek Mederski przed Markiem Tokarczykiem. Brawo panowie.

 

Bieg panów ponownie wygrał zawodnik teamu Silvini Madshus Stanislaw Rezacz z czasem 58:17,6 minuty. Podium uzupełnili zawodnicy Atlas Craft Teamu Petr Novak i Jiri Harcuba. Najlepszym Polakiem na trasie dzisiejszego biegu został Jacek Mederski, który z czasem 1:11:39,1 godziny został sklasyfikowany na piętnastym miejscu. Marek Tokarczyk dzisiaj miejsce z numerem 18, Władysław Olszowski to pozycja nuemr 22. Wszyscy Polacy to zawodnicy team nabiegowkach.pl

 

Kategoria mężczyn +50 to od dłuższego czasu pojedynek dwójki w/w wymienionych zawodników Marka Tokarczyka i Jacka Mederskiego. Dotychczas lepszy był Tokarczyk, dzisiaj z ponad dwudziesto sekundową przewagą tryumfował Mederski. Nie wiem, czy Jacek czytuje skipola, ale wczoraj pozwoliłłem sobie zasugerować dzisiejsze zwycięstwo Jackowi. Gratuluję występu.

Władysław Olszowski w kategorii do 50 lat zajął dzisiaj 14 miejsce (wczoraj 18-ste) ze stratą do zwyciężcy wynoszącą ponad 16 minut.

 

Bieg kobiet to drugie z rzędu zwycięstwo Kateriny Smutnej teamowej koleżanki naszej Justyny Kowalczyk. Obie panie reprezentują Team Santander. Drugie i trzecie miejsce zajęły Klara Moravcova i Adela Boudikova. Katarzyna Witek dzisiaj poprawiła o jedno oczko swoją wczorajszą lokatę meldując się na mecie jako piąta.

WYNIKI ZAWODÓW

 

Kolejne zawody z cyklu Silvini Skiroll Classics 9 i 10 września.

 

kace

 

WYNIKI wczorajszych zawodów w artykule poniżej.