nartorolki niemcy

W Radeburgu koło Drezna rozegrano 4. Dresdner Heidebogen-Rollskilauf - Otwarte Mistrzostwa Niemiec w biegach na nartorolkach. W niedzielę, drugiego dnia rywalizowano w biegach pościgowych/biegach pościgowych stylem dowolnym.

Podobnie jak wczoraj na starcie stanęli zawodnicy MKS Istebna oraz rodzina Wojtyłów reprezentujący skipol.pl TEAM.

W kategorii dziewcząt 12 lat, 3 miejsce zajęła Jolanta Jałowiczor. Wśród chłopców 13 lat, również 3 miejsce zajął Jan Zawada.

Kolejne miejsce 3. zajął Grzegorz Zawada w kategorii chłopców 15 lat. W tej samej kategorii 4. pozycję zajął Wojciech Wojtyła, a 7. był Antoni Juroszek.

Wśród chłopców, w wieku 16 - 18 lat, 19. miejsce zajął Jakub Haratyk. Wśród dziewcząt w tej samej kategorii wiekowej 5. miejsce zajęła Eliza Rucka, a 7. pozycję zajęła Marcelina Wojtyła, a 15. była Joanna Kukuczka.