world classic tour

Drugi bieg wirtualnego cyklu zawodów na nartorolkach World Classic Tour to słynne zawody Aliansloppet. Bardzo dobrze w tym biegu, na średnim dystansie wynoszącym 32 kilometry, zaprezentowali się zawodnicy naszego portalowego skipol.pl TEAM-u Ireneusz Rabski i Andrey Pradun. Irek zajął 6 miejsce , Andrey 14. Gratulujemy.

 

Na średnim dystansie Alliansloppet wystartowało 55 zawodników z kilkunastu krajów świata (łącznie z Nową Zelandią). Zwyciężył zawodnik Team Robinson Trentino Lorenzo Cerutti z czasem 1:16;19 h.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnych wynikach zawodów : TUTAJ

 

Jeszcze przypomnimy zasady wirtualnego World Classic Tour na nartorolkach:

O CO W TYM WSZYSTKIM CHODZI?

Virtual World Classic Tour składa się z 3 etapów wirtualnych wyścigów na nartorolkach  podczas 3 różnych weekendów latem.

Chodzi o to, aby ludzie z całego świata mogli zmierzyć się z sobą w tym samym czasie oraz wspierać swój  ulubiony zespół, zwracając 50% opłaty rejestracyjnej bezpośrednio zespołowi.


KAŻDY MOŻE UCZESTNICZYĆ!

Na każdym etapie proponowane są trzy różne odległości (długie - średnie - krótkie).

Uczestnik rejestruje się na każdym etapie i wybiera dystans do pokonania oraz team, który będzie wspierał. W weekend zawodów uczestnik rejestruje swoją aktywność za pomocą zegarka GPS lub aplikacji. Po zakończeniu sesji uczestnik loguje się na swoje konto osobiste na race.se i sumuje swój czas oraz link z sesji (Strava, Suunto, Polar, Garmin ...).


CZYM JEST WYŚCIG WIRTUALNY?

Wirtualny wyścig to zawody, w których uczestnicy rywalizują ze sobą w ograniczonym czasie, gdziekolwiek są na całym świecie. Ich aktywność jest rejestrowana na zegarku lub aplikacji GPS i sumowana po zakończeniu aktywności.

 

world classic tour

od lewej: Ireneusz Rabski i Andrey Pradun

 

 

Ponieważ rozegrano już dwa biegi wchodzące w World Classic Tour, organizatorzy przygotowali także klasyfikację generalną po dwóch biegach. W niej (na średnich dystansach) Irek Rabski zajmuje 7, a Andrey Pradun 10 miejsce. KLASYFIKACJA TUTAJ

Wyniki z pierwszego biegu (Blink) znajdziecie w artykule powiązanym poniżej. Zapraszamy

kace