podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

kowalczyk

Slind i Nygaard wygrywają Yllas – Levi, Justyna Kowalczyk na 4 pozycji! [WYNIKI]

Yllas – Levi to 70-cio kilometrowy maraton w Finlandii, ostatni etap tegorocznego cyklu Visma Ski Classics, którego ambasadorami są Juha Mieto i Iivo Niskanen! Mieto pełnił dziś funkcję startera, Niskanen wziął udział w biegu, jak wyglądała rywalizacja na trasie?

Komentarzy: 9

2018-04-14 10:31

Czytaj więcej
nm_alta_2018_w_500_fot_skiforbundet

Mistrzostwa Norwegii: Pożegnalny triumf Marit Bjoergen, Klaebo poza podium [WYNIKI]

W miniony weekend w norweskim mieście Alta położonym za kołem podbiegunowym północnym Norwegowie walczyli w krajowym czempionacie w biegach narciarskich. Na zawodników i zawodniczki czekały biegi klasykiem, odpowiednio na dystansach 5 i 10 kilometrów, następnie rywalizacja w łyżwie na 30 oraz 50 kilometrów, a ostatniego dnia skiathlony, ale już tylko dla roczników juniorskich, od 1998 do 2001. Pożegnalne zwycięstwo odniosła odkładająca narty na półkę Marit Bjoergen.

Komentarzy: 2

2018-04-09 17:23

Czytaj więcej
starega

Maciej Staręga drugi w Galtur Nordic Night Race! [WYNIKI]

W austriackim kompleksie narciarskim Galtur został rozegrany wczoraj nocny sprint miejski, startowali Polacy!

Komentarzy: 7

2018-04-06 09:18

Czytaj więcej
Sztafeta Mistrzostwa Rosji Podium

Mistrzostwa Rosji Syktyvkar 2018 [WYNIKI]

Sprinty techniką dowolną, biegi łączone, biegi indywidualne klasykiem i biegi długie ze startu wspólnego łyżwą oraz sztafety sprinterskie i te trochę dłuższe, rozstawne to program tegorocznych Mistrzostw Rosji, które przeszły już do historii, poniżej wyniki.

Komentarzy: 7

2018-04-01 18:58

Czytaj więcej
Nikita Krjukow

Rosyjsko-białoruskie pojedynki i powtórka finału Igrzysk Olimpijskich w 45. Murmansk Russialoppet! [WYNIKI]

Euroloppet to cykl maratonów narciarskich rozgrywanych w całej Europie. Ostatni jego przystanek w tym roku rozegrany został w rosyjskim Murmańsku.

Komentarzy: 0

2018-03-31 08:51

Czytaj więcej
Sprint Stina Nilsson

Mistrzostwa Szwecji Skellefteaa 2018! [WYNIKI]

Mistrzostwa Szwecji, czyli pięć startów w ciągu sześciu dni. Kto okazał się najlepszy? Czy znalazł się zawodnik, który ukończył wszystkie konkurencje? A może lepsze wyniki osiągnęli zawodnicy, którzy oszczędzali siły i wybierali tylko te biegi, w których upatrywali największe szanse? Odpowiedzi na te pytanie i wiele innych poniżej, zapraszam!

Komentarzy: 4

2018-03-29 16:29

Czytaj więcej
Red Bull Janteloppet

Pokazowe Kulassprinten i Janteloppet oraz Miejski Sprint w Chinach! [WYNIKI]

Pokazowe sprinty klasykiem – Kulassprinten z czołówką norweskich sprinterów, Ski Cross i bieg dystansowy w „zawodach Northuga” – Janteloppet oraz maraton z Nordli do Gaddede i miejski sprint łyżwą w chińskim Yanan z najlepszymi sprinterami Pucharu Świata miały miejsce w czasie Mistrzostw Polski w Jakuszycach, jak się zakończyły?

Komentarzy: 0

2018-03-28 13:01

Czytaj więcej
Birkebeinerrennet 2018 Kowalczyk

Justyna Kowalczyk wygrywa Birkebeinerrennet 2018 [WYNIKI POLAKÓW]

Justyna Kowalczyk reprezentująca Team Trentino Robinson Trainer i Norweg Andreas Nygaard z Team Santander wygrali tegoroczny Birkebeinerrennet! Na mecie najpopularniejszego norweskiego maratonu dziewiątka Polaków!

Komentarzy: 0

2018-03-18 14:57

Czytaj więcej
bury kamil

Słowacko-Węgierski Slavic Cup na Skałce z udziałem kadry młodzieżowej, Nasi w TOP 3 [WYNIKI]

Ostatnie finałowe zawody Pucharu Kontynentalnego FIS Slavic Cup rozegrano wczoraj (sprinty CL) i dzisiaj (mass start F) w słowackim ośrodku Kremnica Skalka. W zawodach startowali zawodnicy kadry młodzieżowej oraz kadry A.

Komentarzy: 1

2018-03-18 13:34

Czytaj więcej
usa

Bjoergen i Bolshunov wygrywają ostatnie biegi Pucharu Świata w tym sezonie. [WYNIKI]

Ostatni etap Pucharu Świata w biegach narciarskich to biegi pościgowe na dystansach 10 kilometrów stylem dowolnym dla pań i 15km dla panów. W Falun wygrali Marit Bjoergen i Alexander Bolshunov. Sylwia Jaskowiec ukończyła bieg na 42 pozycji, Dominik Bury był 70-ty.

Komentarzy: 0

2018-03-18 12:24

Czytaj więcej
jaskowiec

PŚ w biegach: W Falun Krista Parmakoski tuż przed Mairt Bjoergen, Bolshunov tuż przed Halfvarssonem, Sylwia Jaśkowiec 48., [WYNIKI]

Drugi dzień finałowego weekendu PŚ w biegach narciarskich w szwedzkim Falun to biegi stylem klasycznym ze startu wspólnego. Wśród Pań, które rywalizowały na 10 kilometrów klasykiem, najlepsza okazała się Krista Parmakoski, której udało się pokonać wcześniej prowadzącą Marit Bjoergen.

Komentarzy: 1

2018-03-17 12:22

Czytaj więcej
para ski

Paraolimpiada: Dwóch Polaków w czołowej dziesiątce w biegach klasykiem w PyeongChang [WYNIKI]

W sobotni poranek koreańskiego czasu, a w Polsce w nocy z piątku na sobotę na arenach Alpensia Biathlon Centre paraolimpijczycy rywalizowali w biegach klasykiem na 10 kilometrów – odrębne konkurencje tradycyjnie rozegrano na siedząco, stojąco i dla sportowców niedowidzących i niewidzących. Bardzo dobrze spisali się Witold Skupień i Piotr Garbowski, plasując się w czołowej dziesiątce w swoich konkurencjach.

Komentarzy: 0

2018-03-17 09:59

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p