podmenu

 

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 7 - termin głosowania minął

Wyniki: Biegi narciarskie świat

haratyk

OPA: W St. Ulrich na rozpoczęcie weekendu biegi stylem klasycznym [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach OPA Cup w St. Ulrich stał pod znakiem biegów długich stylem klasycznym. Najlepiej spośród naszych reprezentantów wypadł Mateusz Haratyk. 

W rywalizacji juniorów najlepszym z Polaków był Robert Bugara. Natomiast w rywalizacji juniorek najlepiej z Polek wypadła Anna Berezecka.

Komentarzy: 8

2019-12-20 11:38

Czytaj więcej
bury

Davos: Drugi dzień pod znakiem biegów stylem dowolnym [WYNIKI]

Drugi dzień stał pod znakiem biegów stylem dowolnym. Kobiety startowały na dystansie 10 km, a meżczyźni mierzą się na dystansie 15 km. Wśród kobiet zwyciężyła Therese Johaug. wśród mężczyzn zwyciężył Simen Hegstad Krueger. Dominik Bury zajął 41. miejsce.

Komentarzy: 3

2019-12-15 16:40

Czytaj więcej
marcisz

Austria Cup: Izabela Marcisz zwycięża w Seefeld [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji to biegi stylem klasycznym. Najlepszą zawodniczką w biegu kobiet była Izabela Marcisz.

Komentarzy: 12

2019-12-15 12:36

Czytaj więcej
Starega

PŚ Davos: Biegi sprinterskie na rozpoczęcie biegowego weekendu w Davos. Polacy nie awansowali do finałów [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji w Davos to biegi sprinterskie techniką dowolną. W kwalifikacjach najlepsza była Sophie Caldwell oraz Lukas Chanavat. Maciej Staręga zajął 38. miejsce w kwalifikacjach. W finałach najlepsi byli Johannes Klaebo oraz  Linn Shavn 

Komentarzy: 4

2019-12-14 13:04

Czytaj więcej
kaleta

Austria Cup: Dobre występy Polaków. Karolina Kaleta zwycięża wśród juniorek [WYNIKI]

W Seefeld odbyły się zawody Austria Cup. Tym razem w sobotnie przedpołudnie biegacze rywalizowali w kwalifikacjach sprintu techniką łyżwową na dystansach 1,2 km i 1,5 km. W biegu juniorek wygrała nasza biegaczka - Karolina Kaleta. Jej starsza siostra - Weronika Kaleta okazała się najlepszą z Polek w biegu kobiet. Wśród juniorów najlepszym Polakiem okazał się Robert Bugara a u mężczyzn Grzegorz Zawada.W biegach finałowych zwyciężyła wsród juniorek Karolina Kaleta. 

 

Komentarzy: 5

2019-12-14 12:38

Czytaj więcej
falla

Lillehammer: Biegi sztafetowe dla Norweżek i Rosjan [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata, to biegi sztafetowe 4x 5 km. Zwycięstwo odniosły Norweżki, które wystąpiły w składzie Maiken Caspersen Falla,Astrid Jacobsen, Therese Johaug oraz Heidi Weng. Wśród mężczyzn zwyciężyła druga reprezentacja Rosji. 

Komentarzy: 0

2019-12-08 12:22

Czytaj więcej
lahti

PŚ:W Lillehammer pierwszy dzień pod znakiem biegów łączonych. Zwycięstwo Theresy Johaug oraz Aleksandra Bolshunova [WYNIKI]

Biegami łączonymi rozpoczęli rywalizację biegacze w ramach Pucharu Świata. W biegu Pań zwyciężyła nie kto inny jak Theresa Johaug, która rozgromiła po raz kolejny rywalki. U mężczyzn najlepszy był Aleksander Bolshunov. 

Komentarzy: 0

2019-12-07 11:27

Czytaj więcej
szkurat

Świetny występ 15-letniej Darii Szkurat w zawodach FIS we Włoszech [WYNIKI]

W włoskiej miejscowości Santa Caterina odbyły się dzisiaj biegi dystansowe stylem dowolnym seniorek, seniorów, juniorek i juniorów w ramach zawodów FIS. Niesamowicie pobiegła dzisiaj 15-letnia zawodniczka WKS Zakopane Daria Szkurat (na zdjęciu z IMS 2019), która w biegu juniorek zajęła 5 miejsce.

Komentarzy: 12

2019-12-01 21:39

Czytaj więcej
santa caterina

Kadra młodzieżowa i kluby na starcie zawodów FIS w Santa Caterinie [WYNIKI]

Nasze kadry A startują w inauguracji Pucharu Świata w biegach narciarskich w Ruka (FIN), a zawodnicy kadry młodzieżowej, szkół sportowych oraz klubów startują w zawodach FIS w Santa Caterinie. Dzisiaj w programie były sprinty stylem dowolnym.

Komentarzy: 4

2019-12-01 00:08

Czytaj więcej
johaug

PŚ Ruka: Biegi interwałowe stylem klasycznym wygrywa Therese Johaug. Izabela Marcisz na miejscu 33, Dominik Bury najlepszy z Polaków [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w Ruce, to biegi stylem klasycznym na dystansie 10 i 15 km. Zwycięstwo wśród kobiet odniosła Therese Johaug. Tylko trzy miejsca dzieliły Izabelę Marcisz od zdobycia pierwszych punktów Pucharu Świata w tym sezonie. Najlepszym Polakiem był dziś Dominik Bury, który uplasował się na 62.pozycji. 

Komentarzy: 14

2019-11-30 11:09

Czytaj więcej
szwecja

Klaebo i Falla wygrywają pierwsze zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w tym sezonie [OFICJALNE WYNIKI]

Fińska Ruka gości uczestników inauguracyjnych zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich sezonu 2019/2020. Dzisiaj rozegrano sprinty stylem klasycznym.

Komentarzy: 0

2019-11-29 16:57

Czytaj więcej
skinder

Monika Skinder 46 setnych sekund od awansu w sprincie, panowie daleko - zaczynamy Puchar Świata w biegach narciarskich [WYNIKI LIVE]

Inauguracja Pucharu Świata w biegach narciarskich to trzydniowa impreza w fińskiej Ruka. Na początek zaplanowano sprinty kobiet i mężczyzn stylem klasycznym.

Komentarzy: 13

2019-11-29 11:35

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p