podmenu

 

Ankieta

tymczasowy brak ankiety 7 - termin głosowania minął

Wyniki: Biegi narciarskie świat

vasaloppet china

Vasalopeet China: Chernusova i Skogsholm zwyciężają, Bujok najlepsza z Polaków [WYNIKI]

W chińskim Changchun odbyły się maratońskie zawody Vasaloppet China - czwarte w sezonie zaliczone do cyklu Visma Ski Classics. Na dystansie 50 km stylem klasycznym triumfowali Rosjanka Marina Chernusova oraz Norweg Vinjar Skogsholm. Najlepiej wśród Polaków zaprezentowała się Maria Bujok.

Komentarzy: 3

2020-01-04 15:25

Czytaj więcej
bury

TdS Val di Fiemme: Lampic i Klaebo najlepsi w sprintach, świetny Kamil Bury! [WYNIKI]

Słowenka Anamarija Lampic oraz Norweg Johannes Hoesflot Klaebo zwyciężyli w sprintach stylem klasycznym w szóstych, przedostatnich zawodach Tour de Ski. Na 1/4 finału występ zakończył Kamil Bury, mimo że osiągnął siódmy czas ćwierćfinałów! W kwalifikacjach odpadł jego brat Dominik, który został sklasyfikowany na 40. miejscu.

Komentarzy: 8

2020-01-04 09:41

Czytaj więcej
bury

TdS Val di Fiemme: Jacobsen i Klaebo najlepsi w biegu masowym, D. Bury na 28. miejscu [WYNIKI]

Norweżka Astrid Uhrenholdt Jacobsen zwyciężyła w biegu na 10 km techniką klasyczną we włoskim Val di Fiemme - piątych zawodach cyklu Tour de Ski. Polki nie startowały. Wśród mężczyzn, rywalizujących na dystansie o 5 km dłuższym, triumfował jej rodak, Johannes Hoesflot Klaebo. Kolejne punkty Pucharu Świata zdobył Dominik Bury!

Komentarzy: 1

2020-01-03 14:52

Czytaj więcej
bury

TdS Toblach: Ingvild Flugstadt Oestberg najlepsza w biegu na 10 km, Dominik Bury na 21. miejscu [WYNIKI]

W biegu pościgowym na dystansie 10 km stylem klasycznym najlepsza była Norweżka Ingvild Flugstadt Oestberg. Wśród mężczyzn zwyciężył Aleksander Bolshunov. Bardzo dobrze zaprezentował się Dominik Bury, który zakończył rywalizację na 21. miejscu. 

Komentarzy: 8

2020-01-01 13:36

Czytaj więcej
Ustiugov_Sergey_FIS

Tour de Ski w Toblach - Rosjanie i Norweżki górą! Bury 24., I. Marcisz 36.

Dziś w Toblach (ITA) odbyły się kolejne zawody Tour de Ski. Pierwsi startowali mężczyźni w biegu stylem dowolonym na 15 km. Całe podium zajęli Rosjanie na czele z Sergeyem Ustiugovem. Tak samo wyglądało to u kobiet w biegu na 10 km. Wygrała Therese Johaug, a za nią jej rodaczki. Z naszym reprezentantów najlepsi byli Dominik Bury oraz Izabela Marcisz. 

 

Komentarzy: 11

2019-12-31 15:19

Czytaj więcej
klaebo

Tour de Ski: Lampic i Klaebo najlepsi w sprincie, Polacy odpadli w kwalifikacjach [WYNIKI]

Słowenka Anamarija Lampic oraz Norweg Johannes Hoesflot Klaebo zwyciężyli w zawodach sprinterskich na 1,5 km stylem dowolnym w szwajcarskim Lenzerheide - drugim etapie cyklu Tour de Ski. Do ćwierćfinału nie awansowali reprezentanci Polski, a najbliższy tego był Maciej Staręga.

Komentarzy: 8

2019-12-29 10:29

Czytaj więcej
haratyk

Strbskie Pleso: Polacy na podium w biegach sprinterskich [WYNIKI]

W Strbskim Plesie, zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Polski, którzy kończyli zawody na czołowych lokatach. 

Komentarzy: 16

2019-12-28 16:28

Czytaj więcej
Bury

TdS: Pierwszy etap to biegi stylem dowolnym w Lenzerheide [WYNIKI]

Pierwszy etap Tour de Ski to biegi stylem dowolnym ze startu wspólnego. Kobiety rywalizują na dystansie 10 km, a mężczyźni na 15. Wśród pań zwyciężyłaTherese Johaug. Wśród meżczyzn wygrał Sergey Ustiugov

Komentarzy: 8

2019-12-28 14:24

Czytaj więcej
sms karpacz

W Horni Miseckach rywalizowano w biegach stylem dowolnym [WYNIKI]

Do tej pory warunki śniegowe nie rozpieszczają ani zawodników ani kochających zimę. Co chwilę udostępniamy imprezy, które zostały albo przełożone albo całkowicie odwołane. Jednak w Horni Miseckach udało się zorganizować zawody, w których udział wzieli zawodnicy z Polski. 

Komentarzy: 1

2019-12-23 21:09

Czytaj więcej
bury

PŚ Planica: Szwedki i Norwegowie najlepsi w sztafecie, Polacy odpadli w półfinale [WYNIKI]

Rywalizację w Planicy zakończyły zawody sztafetowe 2x3,6 km w ramach Pucharu Świata. Wśród kobiet najlepszy okazał się drugi zespół Szwecji, natomiast najlepiej wśród mężczyzn najlepiej zaprezentowali się Norwegowie. Polki nie startowały, natomiast Polacy w składzie Maciej Staręga - Dominik Bury odpadli w półfinale.

Komentarzy: 0

2019-12-22 13:41

Czytaj więcej
Starega

PŚ Planica: Maciej Staręga i Kamil Bury zakończyli zawody już na kwalifikacjach [WYNIKI]

Maciej Staręga i Kamil Bury nie przebrnęli kwalifikacji w sprinterskich zawodach Pucharu Świata w Planicy. Obaj zajęli miejsca w szóstej dziesiątce. W zawodach triumfowali Szwedka Jonna Sudling oraz Francuz Lucas Chanavat, który najlepszy był także w kwalifikacjach. Polki nie startowały.

Komentarzy: 3

2019-12-21 13:12

Czytaj więcej
haratyk

OPA: Zwycięstwo Chappaz na 10 km stylem dowolnym, Haratyk najlepszy z Polaków [WYNIKI]

W sobotnich zawodach OPA Cup w austriackim St. Ulrich zawodniczki i zawodnicy rywalizują na 10 km stylem dowolnym. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Francuz Jules Chappaz, a najlepiej z Polaków zaprezentował się Mateusz Haratyk, który zajął 23. miejsce. Najlepszą z kobiet była Czeszka Petra Novakova. Polki nie startowały

Komentarzy: 9

2019-12-21 11:12

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p