podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

bury kamil

Słowacko-Węgierski Slavic Cup na Skałce z udziałem kadry młodzieżowej, Nasi w TOP 3 [WYNIKI]

Ostatnie finałowe zawody Pucharu Kontynentalnego FIS Slavic Cup rozegrano wczoraj (sprinty CL) i dzisiaj (mass start F) w słowackim ośrodku Kremnica Skalka. W zawodach startowali zawodnicy kadry młodzieżowej oraz kadry A.

Komentarzy: 1

2018-03-18 13:34

Czytaj więcej
usa

Bjoergen i Bolshunov wygrywają ostatnie biegi Pucharu Świata w tym sezonie. [WYNIKI]

Ostatni etap Pucharu Świata w biegach narciarskich to biegi pościgowe na dystansach 10 kilometrów stylem dowolnym dla pań i 15km dla panów. W Falun wygrali Marit Bjoergen i Alexander Bolshunov. Sylwia Jaskowiec ukończyła bieg na 42 pozycji, Dominik Bury był 70-ty.

Komentarzy: 0

2018-03-18 12:24

Czytaj więcej
jaskowiec

PŚ w biegach: W Falun Krista Parmakoski tuż przed Mairt Bjoergen, Bolshunov tuż przed Halfvarssonem, Sylwia Jaśkowiec 48., [WYNIKI]

Drugi dzień finałowego weekendu PŚ w biegach narciarskich w szwedzkim Falun to biegi stylem klasycznym ze startu wspólnego. Wśród Pań, które rywalizowały na 10 kilometrów klasykiem, najlepsza okazała się Krista Parmakoski, której udało się pokonać wcześniej prowadzącą Marit Bjoergen.

Komentarzy: 1

2018-03-17 12:22

Czytaj więcej
para ski

Paraolimpiada: Dwóch Polaków w czołowej dziesiątce w biegach klasykiem w PyeongChang [WYNIKI]

W sobotni poranek koreańskiego czasu, a w Polsce w nocy z piątku na sobotę na arenach Alpensia Biathlon Centre paraolimpijczycy rywalizowali w biegach klasykiem na 10 kilometrów – odrębne konkurencje tradycyjnie rozegrano na siedząco, stojąco i dla sportowców niedowidzących i niewidzących. Bardzo dobrze spisali się Witold Skupień i Piotr Garbowski, plasując się w czołowej dziesiątce w swoich konkurencjach.

Komentarzy: 0

2018-03-17 09:59

Czytaj więcej
starega

Finał Pucharu Świata w Falun: zwycięstwa Falk i Klaebo, Macieja Staręga 28 w sprintach stylem dowolnym [WYNIKI]

Ostatni w tym sezonie weekend z biegowym Pucharem Świata to trzydniowe zawody w szwedzkim Falun. Dzisiaj zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w sprintach stylem dowolnym. Jedynym naszym reprezentantem, któremu udało się awansować do finałowej rywalizacji był Maciej Staręga.

Komentarzy: 0

2018-03-16 11:02

Czytaj więcej
para ski

Igrzyska paraolimpijskie PyeongChang 2018: Witold Skupień i Piotr Garbowski w czołowej dziesiątce sprintów klasykiem [WYNIKI]

Kolejny dzeń igrzysk paraolimpijskich w koreańskim PyeongChang niepełnosprawnym biegaczom narciarskim upłynął pod znakiem sprintów techniką klasyczną. Na starcie mieliśmy 4 reprezentantów, a najlepiej z nich spisał się Witold Skupień, który w kategorii walczących o medale na stojąco zajął 7. miejsce! W dziesiątce uplasował się też Piotr Garbowski.

Komentarzy: 0

2018-03-14 10:06

Czytaj więcej
iweta

PyeongChang: Iweta Faron na miejscu ósmym na Igrzyskach Paraolimpijskich!!!

Iweta Faron zajęła miejsce ósme na dystnasie 10 km w biegu biathlonowym stojących. Zwyciężyła Rosjanka startująca pod neutralną flagą Jekaterina Rumiancewa. Piotr Grabowski i Kamil Rosiek zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. 

Komentarzy: 0

2018-03-13 19:24

Czytaj więcej
para ski

Igrzyska Paraolimpijskie PyeongChang 2018! Podsumowanie weekendowych startów Polaków, Skupień 5-ty na 20km! [WYNIKI]

W piątek, 9 marca miało miejsce rozpoczęcie Igrzysk Paraolimpijskich w koreańskim PyeongChang. Już dzień później, mogliśmy oglądać pierwsze starty Polaków w biegach narciarskich i biathlonie! Jak poradzili sobie reprezentanci Polski w ciągu pierwszych dwóch dni startów?

Komentarzy: 0

2018-03-12 12:03

Czytaj więcej
Bjoergen

PŚ Oslo: 30 km stylem łyżwowym dla Marit Bjoergen

Koronne dystanse w biegach narciarskich czyli wczorajszy na 50 km mężczyzn i dzisiejszy na 30 km kobiet odbył się w Oslo. W  biegu kobiet nareszcie doczekaliśmy się emocjonującego biegu na tak długim dystansie. Zwyciężyła 

Komentarzy: 2

2018-03-11 13:18

Czytaj więcej
cologna

PŚ w biegach:: Triumf Cologny na 50 kilometrów w Oslo [WYNIKI]

Dario Cologna odniósł kolejny w tym sezonie triumf w zawodach PŚ, tym razem w norweskim Oslo. Kolejne miejsca na podium zajęli Martin Jonsrud Sundby i Maxim Vylegzhanin. Polacy nie startowali.

Komentarzy: 6

2018-03-10 16:54

Czytaj więcej
marcisz

PŚ Drammen: Falla i Klaebo najlepsi w kwalifikacjach i w finałach! Marcisz 38, Skinder 56, Staręga 53, Bury 59 [WYNIKI]

Wyniki kwalifikacji sprintów stylem klasycznym kobiet i mężczyzn, Puchar Świata w Drammen! Norwegowie: Maiken Casperesen Falla i Johannes Hoesflot Klaebo okazali się najlepsi w zarówno w kwalifikacjach, jak i w biegach finałowych. Jak spisali się Polacy?

Komentarzy: 23

2018-03-07 13:35

Czytaj więcej
Vaslaoppet_2018_fot_Vasaloppet

Andreas Nygaard i i Lina Korsgren wygrywają Bieg Wazów, mamy też wyniki Polaków [WYNIKI]

Norweg Andreas Nygaard z Teamu Santander i Szwedka Lina Korsgren z Åre Längdskidklubb wygrali 94. Bieg Wazów rozgrywany w Szwecji na trasie 90 kilometrów. W kolejnym z przystanków biegów zaliczanych do klasyfikacji Wordloppet wzięło udział 17 Polaków. Niestety z udziału musiała zrezygnować Justyna Kowalczyk, która po powrocie z Korei zmaga się z krążącym po wiosce olimpijskiej wirusem i zamiast biegać na nartach w Szwecji musiała skorzystać z pomocy lekarzy, którzy postanowili podłączyć biegaczkę do kroplówki.  

Komentarzy: 0

2018-03-05 14:56

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p