Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

jaskowiec

Dystanse stylem łyżwowym w Santa Caterina. Eliza Rucka 6. Sylwia Jaśkowiec na 12 miejscu, Dominik Bury 13 [WYNIKI]+ [LISTY STARTOWE]

Na dystansie 10 km i 15 km  rywalizowali dziś zawodnicy w zawodach FIS w Santa Caterina. Najlepiej z Polaków wypadli Sylwia Jaśkowiec i Dominik Bury. W juniorkach Eliza Rucka zajęła 6 miejsce! To drugi start naszego biegowego zaplecza we Włoszech po wczorajszych sprintach.

Komentarzy: 32

2017-12-02 17:45

Pierwszy dzień trzydniowych zawodów FIS w Santa Caterina to sprinty stylem dowolnym z udziałem dużej grupy naszych zawodników. Kwalifikacje przebrnęła czwórka z nich: Sylwia Jaskowiec, Urszula Łętocha i Monika Sinder. W biegu panów tylko Kamil Bury awansował do ćwierćfinałów.

AKTUALIZACJA - LISTA STARTOWA NA 02.12.2017

Komentarzy: 14

2017-12-01 16:33

Dziś w ramach inaugurującego PŚ w biegach weekendu w Ruce Panie i Panowie rywalizowali w biegach na dochodzenie. Tym razem Marit Bjoergen nie udało się wygrać, a pokonała ją Charlotte Kalla. U Panów kolejny triumf powędrował do Johannesa Klaebo. Justyna Kowalczyk uplasowała się na 24. lokacie, a Ewelina Marcisz i Dominik Bury znaleźle się w siódmej dziesiątce.

Komentarzy: 9

2017-11-26 11:44

Na dystansie 15 km rywalizowali dziś mężczyźni, zwyciężył 21 letni Johannes Høsflot Klæbo, Norweg nie dał szans rywalom i przed jutrzejszym biegiem pościgowym będzie miał ponad 30 sekund przewagi nad grupą pościgową.

Komentarzy: 8

2017-11-25 15:04

PŚ Ruka: Marit Bjoergen wraca na swoje miejsce, Justyna Kowalczyk 18.!

Drugi dzień Pucharu Świata w biegach narciarskich to biegi dystansowe stylem klasycznym. Panie startowały na dystansie 10 km, natomiast Panowie pokonują dystans 15 km. Justyna Kowalczyk uplasowała się na 18 pozycji!