podmenu

 

Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

uniwersjada

Uniwersjada: Rosjanie bezkonkurencyjni w sztafetach

Rosjanie zdominowali rywalizację sztafet na Uniwersjadzie Ałmaty 2017 wygrywając rywalizację zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn. Polacy zajęli 9. miejsce.

 

Komentarzy: 3

2017-02-06 10:08

Czytaj więcej
park city

MŚJ Park City: Rosjanki i Norwegowie najlepsi w sztafetach [WYNIKI]

Ostatnią konkurencją Mistrzostw Świata Juniorów były sztafety. Juniorki rywalizowały na dystansie 4 x 3,3 km MIX, co oznacza dwie pierwsze zmiany klasykiem, dwie kolejne łyżwą. Najlepsze okazały się Rosjanki, w rywalizacji juniorów 4 x 5 km triumfowali Norwegowie. Polacy nie startowali.

 

Komentarzy: 0

2017-02-05 21:39

Czytaj więcej
PyeongChang_sprinty_styl_dowolny_biegi_kobiet_fot_FIS

PŚ w PyeongChang: Szwedki i Rosjanie zwyciężają w sprintach drużynowych łyżwą [WYNIKI]

Dziś w ramach próby przedolimpijskiej w PyeongChang odbyły się sprinty drużynowe w stylu dowolnym kobiet i mężczyzn. Wśród Pań w finale triumfowały Szwedki, a u panów Rosjanie.

Komentarzy: 0

2017-02-05 11:44

Czytaj więcej
park city

MŚU23 Park City: Lotta Udnes Weng i Alexander Bolshunov najlepsi w biegu łączonym [WYNIKI]

Norweżka Lotta Udnes Weng wygrała bieg łączony 7,5 km Cl + 7,5 km F w ramach Mistrzostw Świata U23 w amerykańskim Park City. Urszula Łętocha zajęła 37. miejsce. Wśród młodzieżowców, którzy rywalizowali na dystansie 15 km Cl + 15 km F, triumfował Alexander Bolshunov z Rosji. Kamil Bury zajął 34. miejsce, a jego brat Dominik nie ukończył biegu.

 

Komentarzy: 3

2017-02-04 20:24

Czytaj więcej
Kowalczyk_Pyeongchang

PŚ PyeongChang: Justyna Kowalczyk zwycięża w biegu łączonym! U mężczyzn triumfuje Petr Sedov [WYNIKI]

Przedolimpijską próbę w koreańkim PyeongChang Justyna Kowalczyk będzie wspominać z sentymentem. Pod nieobecność czołowych zawodniczek PŚ odniosła dziś zwycięstwo w biegu łączonych na 15 kilometrów, a tym samym swoje 50 w PŚ. U panów na podium znaleźli się Rosjanin i dwóch Norwegów.

Komentarzy: 1

2017-02-04 12:47

Czytaj więcej
stokfisz

Uniwersjada: Jedna polska para w finale mieszanego Team Sprintu, druga poza nim, zwycięstwo Kazachów [WYNIKI]

Triumfem gospodarzy zakończył się dzisiejszy Team Sprint mieszany na Uniwrsjadzie w Ałmatach. Polskę reprezentowały dwie pary: Katarzyna Stokfisz i Kacper Antolec, a także Magdalena Czusz i Dawid Bril. Do finału awansowali tylko ci pierwsi.

Komentarzy: 0

2017-02-04 12:03

Czytaj więcej
haratyk

Mistrzostwa Świata juniorów i młodzieżowców w Park City: Mateusz Haratyk najlepszym biało-czerwonym w biegach łączonych [WYNIKI]

Dla Stanów Zjednoczonych dzisiaj, a dla nas wczoraj rozegrane zostały biegi łączone na dystansach 10 oraz 20 kilometrów w kategorii juniorskiej, dla zawodnikówi zawodniczek urodzonych w latach 1997-2001. Biegi padły łupem Norweżki i Rosjanina. Najlepszym z reprezentantów Polski był Mateusz Haratyk, zawiodły panie: Klaudia Kołodziej i Agata Warło. 

Komentarzy: 8

2017-02-04 08:47

Czytaj więcej
kowalczyk falun

Justyna Kowalczyk czwarta w sprincie w Pjongczang, wygrywa Anamarija Lampic i Gleb Retivych [WYNIKI]

Pierwsze zmagania w ramach próby przedolimpijskiej w Pjongczang to sprint stylem klasycznym. W kwalifikacjach Justyna Kowalczyk uzyskała drugi czas za Amerykanką Sophie Caldwell. Wśród mężczyzn najlepszy czas eliminacji uzyskał Rosjanin Alexander Panzhinskiy. Ostatecznie najlepszy okazał się Gleb Retivykh z Rosji i Słowenka Anamarija Lampic. Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce.

 

Komentarzy: 2

2017-02-03 09:42

Czytaj więcej
bury

MŚU23 Park City: Anna Dyvik i Alexander Bolshunov najlepsi w biegu indywidualnym, Dominik Bury 10. [WYNIKI]

Dziś juniorzy odpoczywają, a na trasach Soldier Hollow rywalizują młodzieżowcy. Wśród kobiet, które rywalizowały na dystansie 10 km stylem dowolnym triumfowała Anna Dyvik ze Szwecji, wśród mężczyzn, którzy mieli do pokonania 15 km, triumfował Rosjanin Alexander Bolshunov . Dominik Bury zajął 10. miejsce, Kamil Bury był 31., a Urszula Łętocha uplasowała się na 34. miejscu.

 

Komentarzy: 24

2017-02-02 20:34

Czytaj więcej
uniwersjada

Uniwersjada: Troje Polaków w ćwierćfinałach sprintu, złote medale dla Davydenkovej i Lyufta [WYNIKI]

Kolejną konkurencją rozgrywaną w ramach Zimowej Uniwersjady Ałmaty 2017 jest sprint techniką klasyczną. Złote medale wywalczyli Rosjanka Maria Davydnkova i Ivan Lyuft z Kazachstanu Na ćwierćfinale swoje występy zakończyli Martyna Galewicz, Katarzyna Stokfisz i Kacper Antolec.

 

Komentarzy: 0

2017-02-02 10:48

Czytaj więcej

MŚJ Park City: Ebba Andersson najlepsza na 5 km łyżwą, dominacja Rosjan na 10 km [WYNIKI]

Bieg na 5 km stylem dowolnym na Mistrzostwach Świata Juniorów wygrała Szwedka Ebba Andersson. Polki Agata Warło i Klaudia Kołodziej uplasowały się pod koniec stawki. Wśród juniorów, którzy mieli do pokonania 10 km, bezkonkurencyjni okazali się Rosjanie zajmując wszystkie miejsca na podium, Mateusz Haratyk 25.

 

Komentarzy: 17

2017-02-01 20:34

Czytaj więcej

Mistrzostwa Świata U23 Park City: Kamil Bury w półfinale sprintu. Wygrywają Anna Dyvik i Fredrik Riseth [WYNIKI]

Wczoraj na trasach Soldier Hollow o tytuły mistrzowskie rywalizowali juniorzy, dziś również w sprincie stylem klasycznym walczyli młodzieżowcy (U23). Tytuły mistrzowskie wywalczyli Anna Dyvik ze Szwecji i Norweg Fredrik Riseth. Kamil Bury swój występ zakończył na półfinale, Dominik Bury odpadł w ćwierćfinale, a Urszula Łętocha zajęła pechowe 31. miejsce.

 

Komentarzy: 6

2017-01-31 19:52

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p