podmenu

 

Ankieta

W jakim układzie Twoim zdaniem powinna pobiec polska kobieca sztafeta w Soczi?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

Bury

TdS: Pierwszy etap to biegi stylem dowolnym w Lenzerheide [WYNIKI]

Pierwszy etap Tour de Ski to biegi stylem dowolnym ze startu wspólnego. Kobiety rywalizują na dystansie 10 km, a mężczyźni na 15. Wśród pań zwyciężyłaTherese Johaug. Wśród meżczyzn wygrał Sergey Ustiugov

Komentarzy: 8

2019-12-28 14:24

Czytaj więcej
sms karpacz

W Horni Miseckach rywalizowano w biegach stylem dowolnym [WYNIKI]

Do tej pory warunki śniegowe nie rozpieszczają ani zawodników ani kochających zimę. Co chwilę udostępniamy imprezy, które zostały albo przełożone albo całkowicie odwołane. Jednak w Horni Miseckach udało się zorganizować zawody, w których udział wzieli zawodnicy z Polski. 

Komentarzy: 1

2019-12-23 21:09

Czytaj więcej
bury

PŚ Planica: Szwedki i Norwegowie najlepsi w sztafecie, Polacy odpadli w półfinale [WYNIKI]

Rywalizację w Planicy zakończyły zawody sztafetowe 2x3,6 km w ramach Pucharu Świata. Wśród kobiet najlepszy okazał się drugi zespół Szwecji, natomiast najlepiej wśród mężczyzn najlepiej zaprezentowali się Norwegowie. Polki nie startowały, natomiast Polacy w składzie Maciej Staręga - Dominik Bury odpadli w półfinale.

Komentarzy: 0

2019-12-22 13:41

Czytaj więcej
Starega

PŚ Planica: Maciej Staręga i Kamil Bury zakończyli zawody już na kwalifikacjach [WYNIKI]

Maciej Staręga i Kamil Bury nie przebrnęli kwalifikacji w sprinterskich zawodach Pucharu Świata w Planicy. Obaj zajęli miejsca w szóstej dziesiątce. W zawodach triumfowali Szwedka Jonna Sudling oraz Francuz Lucas Chanavat, który najlepszy był także w kwalifikacjach. Polki nie startowały.

Komentarzy: 3

2019-12-21 13:12

Czytaj więcej
haratyk

OPA: Zwycięstwo Chappaz na 10 km stylem dowolnym, Haratyk najlepszy z Polaków [WYNIKI]

W sobotnich zawodach OPA Cup w austriackim St. Ulrich zawodniczki i zawodnicy rywalizują na 10 km stylem dowolnym. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Francuz Jules Chappaz, a najlepiej z Polaków zaprezentował się Mateusz Haratyk, który zajął 23. miejsce. Najlepszą z kobiet była Czeszka Petra Novakova. Polki nie startowały

Komentarzy: 9

2019-12-21 11:12

Czytaj więcej
haratyk

OPA: W St. Ulrich na rozpoczęcie weekendu biegi stylem klasycznym [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach OPA Cup w St. Ulrich stał pod znakiem biegów długich stylem klasycznym. Najlepiej spośród naszych reprezentantów wypadł Mateusz Haratyk. 

W rywalizacji juniorów najlepszym z Polaków był Robert Bugara. Natomiast w rywalizacji juniorek najlepiej z Polek wypadła Anna Berezecka.

Komentarzy: 8

2019-12-20 11:38

Czytaj więcej
bury

Davos: Drugi dzień pod znakiem biegów stylem dowolnym [WYNIKI]

Drugi dzień stał pod znakiem biegów stylem dowolnym. Kobiety startowały na dystansie 10 km, a meżczyźni mierzą się na dystansie 15 km. Wśród kobiet zwyciężyła Therese Johaug. wśród mężczyzn zwyciężył Simen Hegstad Krueger. Dominik Bury zajął 41. miejsce.

Komentarzy: 3

2019-12-15 16:40

Czytaj więcej
marcisz

Austria Cup: Izabela Marcisz zwycięża w Seefeld [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji to biegi stylem klasycznym. Najlepszą zawodniczką w biegu kobiet była Izabela Marcisz.

Komentarzy: 12

2019-12-15 12:36

Czytaj więcej
Starega

PŚ Davos: Biegi sprinterskie na rozpoczęcie biegowego weekendu w Davos. Polacy nie awansowali do finałów [WYNIKI]

Pierwszy dzień rywalizacji w Davos to biegi sprinterskie techniką dowolną. W kwalifikacjach najlepsza była Sophie Caldwell oraz Lukas Chanavat. Maciej Staręga zajął 38. miejsce w kwalifikacjach. W finałach najlepsi byli Johannes Klaebo oraz  Linn Shavn 

Komentarzy: 4

2019-12-14 13:04

Czytaj więcej
kaleta

Austria Cup: Dobre występy Polaków. Karolina Kaleta zwycięża wśród juniorek [WYNIKI]

W Seefeld odbyły się zawody Austria Cup. Tym razem w sobotnie przedpołudnie biegacze rywalizowali w kwalifikacjach sprintu techniką łyżwową na dystansach 1,2 km i 1,5 km. W biegu juniorek wygrała nasza biegaczka - Karolina Kaleta. Jej starsza siostra - Weronika Kaleta okazała się najlepszą z Polek w biegu kobiet. Wśród juniorów najlepszym Polakiem okazał się Robert Bugara a u mężczyzn Grzegorz Zawada.W biegach finałowych zwyciężyła wsród juniorek Karolina Kaleta. 

 

Komentarzy: 5

2019-12-14 12:38

Czytaj więcej
falla

Lillehammer: Biegi sztafetowe dla Norweżek i Rosjan [WYNIKI]

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata, to biegi sztafetowe 4x 5 km. Zwycięstwo odniosły Norweżki, które wystąpiły w składzie Maiken Caspersen Falla,Astrid Jacobsen, Therese Johaug oraz Heidi Weng. Wśród mężczyzn zwyciężyła druga reprezentacja Rosji. 

Komentarzy: 0

2019-12-08 12:22

Czytaj więcej
lahti

PŚ:W Lillehammer pierwszy dzień pod znakiem biegów łączonych. Zwycięstwo Theresy Johaug oraz Aleksandra Bolshunova [WYNIKI]

Biegami łączonymi rozpoczęli rywalizację biegacze w ramach Pucharu Świata. W biegu Pań zwyciężyła nie kto inny jak Theresa Johaug, która rozgromiła po raz kolejny rywalki. U mężczyzn najlepszy był Aleksander Bolshunov. 

Komentarzy: 0

2019-12-07 11:27

Czytaj więcej

Patronujemy - Patronujemy - Patronujemy

Bieg piastów Bieg Podhalański Bieg Jaćwingów Bieg Hetmański 14  lutego 2016 bieg lotnikow

Partnerzy - Partnerzy - Partnerzy

Biegi Górskie Winter Szus Beskidski Cross Tylko igrzyska Biathlon karpacz DZN Projektujemy, zakładamy, aranżujemy i pielęgnujemy ogrody z największą starannością. Szklarska Poręba Jamrozowa Polana Biegówki Bielsko polskie nartorolki partner nordiclife Encyklopedia sportu

Prawa autorskie © skipol.pl

S

k

l

e

p