Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

popko

Hania Popko na podium sprintów FIS w łotewskiej Madonie [WYNIKI]

15 letnia juniorka C, Hania Popko z  klubu UKS Hubal Białystok zajęła dzisiaj trzecie miejsce w sprintach stylem dowolnym rozgrywanych w łotewskiej miejscowości Madona. W zawodach FIS Hania startowała w kategorii seniorek. Gratulujemy.

Komentarzy: 3

2018-12-29 18:49

W Strbskim Plesie na Słowacji rozgrywana jest 61 edycja Memoriału 24 Poległych Bohaterów SNP. Zawody te zaliczane są do klasyfikacji Pucharu Kontynentalnego Slavic Cup. Bieg na 5 km stylem dowolnym kobiet wygrała Izabela Marcisz! W biegu na 10 km mężczyzn najszybszy okazał się Jan Koristek.

Komentarzy: 1

2018-12-29 12:10

Ostatni dzień rywalizacji w Valdidentro, stał pod znakiem biegów ze startu wspólnego stylem klasycznym, na dystansie 10 i 15 km.

Komentarzy: 10

2018-12-23 07:24

Drugi dzień rywalizacji w ramach Alpen CUp w Valdidentro stał pod znakiem biegów dystansowych stylem łyżwowym. Bardzo dobrze zaprezentował się nasz zawodnik, Domink Bury który uplasował się na piątej pozycji!

Komentarzy: 4

2018-12-22 14:52

Pierwszy dzień rywalizacji w ramach Alpen Cup, stoi pod znakiem biegów sprinterskich techniką dowolną. Wśród mężczyzn bardzo dobre 5. miejsce zajął Maciej Staręga, a przez kwalifikacje przebrnął także Dominik Bury, który uplasował się na 19. pozycji. Zawody wygrał Francuz Richard Jouve.