Ankieta

Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

skinder

Monika Skinder brązową medalistką EYOF 2019 w Sarajewie, Robert Bugara 13 [WYNIKI]

Pierwsza konkurencja EYOF 2019 rozgrywanych w Sarajewie to bieg dziewcząt na dystansie 7,5 kilometra stylem klasycznym. Pierwszy bieg i pierwszy medal dla Polski. Monika Skinder wywalczyła brąz! W biegu na 10km panów, najelpiej z naszych zaprezentował sie Robert Bugara, który zajął 13 miejsce.

Komentarzy: 6

2019-02-11 11:26

W Lahti, zawodnicy mogli pobiegać nieco szybciej, za sprawą spirntów indywidualnych oraz dzisiejszych team sprintów. Wśród meżczyzn na starcie stanęli Kaml Bury i Maciej Staręga, którzy zakończyli rywalizację na 23. miejscu.

Komentarzy: 4

2019-02-10 15:46

Koronnym dystansem, czyli 50 km, zakończyła się dziś "Jizerska 50". Bardzo dobrze spisali się reprezentanci Polski. Jan Antolec zakończył rywalizację na 27. miejscu, a Paweł Klisz był 31. Zwyciężył Norweg Andreas Nygaard.

2019-02-10 13:04

W czeskich górach, nie ma chyba bardziej popularnych zawodów narciarstwa biegowego, jakimi są "Jizerska 50". Zawodom towarzyszy wspaniała atmosfera , duże wyzwanie, mocne wrażenia jak i tradycja.

Komentarzy: 1

2019-02-09 13:59

Biegowy weekend w Planicy rozpoczęły wczorajsze spirnty stylem dowolnym, a dziś zawodnicy rywalizują w biegah dystansowych techniką klasyczną. Świetnie spisał się Dominik Bury, który zajął dziś trzecie miejsce.

2019-02-09 13:07

W Lahti, bardzo spirntersko. Dziś zawodnicy ścigają się w biegach indywidualych, natomiast jutro biegać będą w Team Sprintach. W kwalifikacjach najlepsi Eva Urevc ze Słowenii, wśród mężczyzn triumfował Johannes Klaebo. Maciej Staręga niestety nie awansował do ćwierćfinałów.