tymczasowy brak ankiety 7 - termin głosowania minął

Wyniki: Biegi narciarskie świat

haratyk

Strbskie Pleso: Polacy na podium w biegach sprinterskich [WYNIKI]

W Strbskim Plesie, zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Polski, którzy kończyli zawody na czołowych lokatach.

Komentarzy: 16

2019-12-28 16:28

Do tej pory warunki śniegowe nie rozpieszczają ani zawodników ani kochających zimę. Co chwilę udostępniamy imprezy, które zostały albo przełożone albo całkowicie odwołane. Jednak w Horni Miseckach udało się zorganizować zawody, w których udział wzieli zawodnicy z Polski.

Komentarzy: 1

2019-12-23 21:09

Rywalizację w Planicy zakończyły zawody sztafetowe 2x3,6 km w ramach Pucharu Świata. Wśród kobiet najlepszy okazał się drugi zespół Szwecji, natomiast najlepiej wśród mężczyzn najlepiej zaprezentowali się Norwegowie. Polki nie startowały, natomiast Polacy w składzie Maciej Staręga - Dominik Bury odpadli w półfinale.

2019-12-22 13:41

Maciej Staręga i Kamil Bury nie przebrnęli kwalifikacji w sprinterskich zawodach Pucharu Świata w Planicy. Obaj zajęli miejsca w szóstej dziesiątce. W zawodach triumfowali Szwedka Jonna Sudling oraz Francuz Lucas Chanavat, który najlepszy był także w kwalifikacjach. Polki nie startowały.