Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

biegi narciarskie szwecja

Pełne wyniki mistrzostw Szwecji i Finlandii [WYNIKI]

W Skandynawii odbyły się mistrzostwa krajów w biegach narciarskich. W mistrzostwach Szwecji, które odbyły się w Sundsvall, po dwa tytuły wywalczyli Calle Harlfvarsson oraz Ebba Andersson, natomiast w miejscowości Imatra, gdzie rywalizowano w mistrzostwach Finlandii, zwyciężyła m. in. Krista Parmakoski.

2019-02-03 13:17

Wczoraj w Meraaker zawodami w skiathlonie (bieg łączony techniką klasyczną i dowolną) zakończyły się mistrzostwa Norwegii. Podobnie jak w biegach techniką klasyczną, zwycięstwa odnieśli Therese Johaug oraz Emil Iversen.

2019-02-03 12:38

Koenig Ludwig Lauf - bieg zaliczany do cyklu Worldloppet, dzisiaj w Oberammergau rozgrywano dystanse stylem dowolnym - 50, 21 i 10 kilometrów.

2019-02-02 16:03

W Meraaker rozpoczęły się mistrzostwa Norwegii w biegach narciarskich. Bezkonkurencyjna na dystansie 10 km stylem klasycznym była Therese Johaug. O 5 km więcej do pokonania mieli mężczyźni, wśród których triumfował Emil Iversen.

2019-01-31 18:43

Ostatni weekend w słowackiej Kremnicy rozegrano po raz 46 bieg narciarski zaliczany do cyklu Euroloppet - Biela Stopa. Na najdłuższym dystansie 50 km stylem dowolnym na podium mieliśmy dwójkę naszych rodaków. Drugie miejsce zajął Łukasz Kunc z Zakopanego, a trzecie Wojciech Pelczar zawodnik AZS Katowice.