Kto z reprezentacji Polski zaskoczył Cię najbardziej pozytywnie w tym sezonie?

Wyniki: Biegi narciarskie świat

niskanen

PyeongChang: Iivo Niskanen zwycięzcą na 50 km stylem klasycznym. [WYNIKI]

Ostatnią konkurencją rozgrywaną w Pyeongchang w biegach narciarskich są biegi długie. Dziś na dystansie 50 km wystartowali panowie. Zwycięscą okazał się być Iivo Niskanen z Finlandii. Co więcej na podium nie znalazł się żaden reprezentant Norwegii.

Komentarzy: 2

2018-02-24 10:00

Sylwia Jaśkowiec i Justyna Kowalczyk zdołały nie tylko awansować do finału sprintu drużynowego stylem dowolnym, ale jeszcze wywalczyć w nim bardzo dobre, siódme miejsce po walce Justyny Kowalczyk z jedną z Francuzek. Na ostatnich metrach mistrzostwo olimpijskie po wielkich emocjach zdobyły Amerykanki, srebro wywalczyły Szwedki, a dla Norweżek „tylko” brąz. Niestety w biegu panów nie powiodło się Polakom - Maciej Staręga i Dominik Bury zakończyli rywalizację na półfinałach.

Komentarzy: 23

2018-02-21 12:22

Ostatniego dnia rywalizacji w niemieckim Zwistel, zawodnicy biegli w mass startach. Do pokonania mieli od 10 do 20 km trasy. Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Mateusz Haratyk, który zakończył rywalizację na miejscu 7.

Komentarzy: 10

2018-02-18 12:06

Po biegach sztafetowych Pań, przyszedł dziś czas na 4x10 km mężczyzn. Panowie również pokonali dwie pierwsze zmiany techniką klasyczną,by poźniej pobiec stylem łyżwowym. Zwyciężyła reprezentacja Norwegii. Polacy nie startowali.

2018-02-18 09:10

Drugi dzień rywalizacji w Zwiesel, zawodnicy rywalizaowali w biegach dystansowych stylem klasycznym. Najlepiej z naszych reprezentatów wypadła Eliza Rucka która uplasowała się na 18. pozycji.

2018-02-17 16:09

Kolejną konkurencją igrzysk olimpijskich w PyeongChang są żeńskie sztafety rozgrywane na dystansie 4x5 kilometrów, przy czym dwie pierwsze reprezentantki każdej z drużyn biegną klasykiem, a dwie kolejne łyzwą. Na trasie nie zabrakło Polek, które marzyły o miejscu w czołowej ósemce. Niestety ostateczne zajęły 10. miejsce. Spodziewanie złoto powędrowało do Norweżek.