skinder

Drugi dzień rywalizacji w ramach Pucharu Świata to team sprinty. Polki wystąpiły w składach Weronika Kaleta i Monika Skinder jako drużyna I i Magdalena Kobielusz z Izabelą Marcisz. Niestety nasze zawodniczki nie awansowały do biegu finałowego. Zwyciezcami Team sprintów zostały zespołySzwajcarii i Rosji. 

 

ELIMINACJE 

 

Wsród kobiet mieliśmy dwa zespoły w składzie Skinder, Kaleta oraz Kobielusz i Marcisz. Niestety  nie udało się awansować do biegów finałowych. Zespół pierwszy w swoim biegu eliminacyjnym zajął miejsce szóste a drugi dziewiąte.

 

Wsród mężczyzn reprezentanci Polski wystąpili w składzie (Staręga, Bryja) oraz (Sobiczewski, Bułgara) Ci pierwsi swoją rywalizację zakończyli na miejscu 8. w biegu eliminacyjnym, natomiast druga ekipa to pozycja 13.

 

WYNIKI

 

 

W finałach wśród kobiet zwycieżyły Szwajcarki, przed Rosjankami pierwszy zespół. Na trzeciej pozycji zawody ukończyły Słowenki. Te trzy zespoły  zmieściły się w nieco ponad sekundzie straty. 

WYNIKI

 
Wsród mężczyzn zwyciężyła reprezentacja Rosji I, przed Francuzami i Włochami. Finish tych trzech reprezentacji był bardzo zacięty, różnica na mecie między tymi trzema zespołami to niespełna pół sekundy. 

WYNIKI