Ostatni etap cyklu Tour de Ski, to niezmiennie podbieg pod Alpe Cermis. Wśród kobiet zwyciężyła Therese Johaug, u mężczyzn najlepszy był Simen Hegstadt Krueger. Dominik Bury zakończył wspinaczkę na 23. miejscu!

W rywalizacji meżczyzn przewaga pierwszego Simena nad drugim Sjur Roethem wyniosła niespełna 14 sekund. na najniższym stopniu podium stanął Aleksander Bolshunov, ze stratą 22 sekund. Warto dodać, że w pierwszej "10" zawodnicy uplasowali się ze stratą do jednej minuty, co pokazuje że rywalizacja w tej kategorii jest dość wyrównana.

Bardzo dobrze, przez cały cykl i na ostatnim etapie spisał się Dominik Bury, który zakończył dzisiejszy bieg  na 23. miejscu, a Tour na 24. pozycji. Dominik wystartował dziś z 40 numerem i przeskoczył aż 17 pozycji w górę! Dwie pozycje przed nim zakończył rywalizację Johannes Klaebo, który wystartował dziś z numerem 1. Również świetnie spisał się Kamil Bury, który na szczyt przybiegł jako 35. a wystartował z 57. numerem startowym. Kamil zakonczyl cały cykl na miejscu 42.

Wśród kobiet najlepsza była Therese Johaug, która o 50 sekund wyprzedziła Heidi Weng, a o 54. sekundy Ingvild Flugdstadt Oestberg. Wśród Pań, poniekąd wiadomym było, że nie będzie tak wyrównanej rywalizacji, jak w przypadku mężczyzn o zwycięstwo, jednak o pozostałe miejsca na podium toczyła się walka między Norweżkami , a Natalią Nepryaevą, która ostatecznie do podium straciła niespełna trzy sekundy i zakńczyła rywalizację na miejscu czwartym.